Wniosek o pożyczkę Provident

Pożyczka Provident

Provident logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

500 - 4.000 zł

Spłata w

5 tyg.

Szybka pożyczka gotówkowa Provident - 2.000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz.

Z promocyjnej oferty "Prosta pożyczka" mogą skorzystać nowi klienci, oferta dotyczy pożyczek w kwotach od 2000 do 4000 zł spłacanych w 26 tygodniowych lu 6 miesięcznych ratach.

Pożyczka Wynajmowana dotyczy pożyczki w opcji na Konto lub w Gotówce spłacanej w pięciu miesięcznych ratach, w której spłata pożyczonej kwoty następuje w ostatniej, piątej racie, każdy 1000 zł kosztuje jedynie 50 zł miesięcznie.

 

Provident wymagania

Możesz wnioskować o pożyczkę dopasowaną Provident jeśli:

 • jesteś osobą pełnoletnią
 • posiadasz stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym - potrzebny będzie nr dowodu
 • jesteś obywatelem RP - potrzebny będzie Twój numer PESEL
 • masz stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)
 • posiadasz telefon komórkowy
 • posiadasz rachunek bankowy, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem

 

Czy Provident weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

ProvidentAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Provident sprawdza BIK
 • Provident sprawdza BIG
 • Provident sprawdza KRD
 • Provident sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka Wynajmowana” obowiązuje od 18.07.2018 r. i dotyczy pożyczki w opcji na Konto/ w Gotówce spłacanej w pięciu miesięcznych ratach, w której spłata pożyczonej kwoty następuje w ostatniej, piątej racie. Z oferty „Pożyczka Wynajmowana” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 79,6%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1250 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 250 zł (w tym: prowizja – 210 zł; opłata przygotowawcza – 40 zł; odsetki – 0 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 50 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1050 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Provident, kontakt Provident i logowanie Provident oraz strona www poniżej.

 

Przesunięcie spłaty

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki Provident jest jak najbardziej możliwe.

Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki;
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty;
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu;
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat;
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

 

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

 • Pożyczka na okres 6 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 12 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 18 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 36 miesięcy - 6 przesunięć terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 44 miesięcy - 8 przesunięć terminiu spłaty raty.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

 

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Provident użyty na stronie www Provident może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Provident

 

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki samooobsługowej Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

 

Provident (skrót)

Dane rejestrowe Provident✅NIP 525-15-71-292
✅REGON bd
✅KRS: 0000009389
Provident adres / siedzibaProvident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
Provident kontakt / infolinia600 400 101
Godziny pracy Providentpon - pt 08.00 - 20.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Provident możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Provident i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Provident logowanie / Provident wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Provident, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Provident
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazProvident BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 4.000 zł, zwrot 5 tyg.
Kalkulator ProvidentKalkulator Provident znajdziesz na stronie Provident, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Provident - dodatkowy opis na kalkulatora Provident naszej stronie.

💲Pożyczka Provident, recenzja i warunki pożyczki Provident ⭐Pożyczka Provident ⚡pożyczka od 500 do 4.000 PLN ⏰ na okres 5 tyg. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Szybka pożyczka gotówkowa Provident - 2.000 zł dostajesz, 2400 zł oddajesz.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!