Pożyczka ratalna Pożyczka OK

Serwis Pożyczka OK to wygodny sposób na otrzymanie pożyczki ratalnej w kwocie nawet do 7000 zł bez dodatkowych zaświadczeń rozłożone nawet na 30 rat. Pożyczka OK jest najlepszym rozwiązaniem problemów finansowych dla osób ceniących proste, przejrzyste zasady oraz bezpieczeństwo, a dzięki systemowi ratalnemu Pożyczka OK nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu, PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalasz samodzielnie - poznaj opinie o Pożyczka OK.

Pożyczka Pożyczka OK niedostępna

Pożyczka Pożyczka OK nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Serwis Pożyczka OK to wygodny sposób na otrzymanie pożyczki ratalnej w kwocie nawet do 7000 zł bez dodatkowych zaświadczeń rozłożone nawet na 30 rat. Pożyczka OK jest najlepszym rozwiązaniem problemów finansowych dla osób ceniących proste, przejrzyste zasady oraz bezpieczeństwo, a dzięki systemowi ratalnemu Pożyczka OK nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu, PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalasz samodzielnie - poznaj opinie o Pożyczka OK.

Pożyczka OK wymagania

Możesz ubiegać się o Pożyczkę OK jeśli:

 • jesteś w wieku 25-80 lat
 • posiadasz nr PESEL
 • posiadasz stałe i udokumentowane źródło dochodu
 • posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
 • uzyskałeś pozytywną Ocenę ryzyka
 • zawarłeś z Pożyczkodawcą Umowę pożyczki

Czy Pożyczka OK weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Pożyczka OK weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Pożyczka OK sprawdza BIK
 • Pożyczka OK sprawdza BIG
 • Pożyczka OK sprawdza KRD
 • Pożyczka OK sprawdza ERIF

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Pożyczka OK, kontakt Pożyczka OK i logowanie Pożyczka OK oraz strona www poniżej.

Wniosek Pożyczka OK

 • kliknij banner lub przycisk i przejdź na stronę PożyczkaOK

Za pomocą suwaka umieszczonego na stronie głównej serwisu możesz samodzielnie dostosować kwotę pożyczki online do okresu jej spłaty. Sposób ten pozwala na dopasowanie wysokości miesięcznej raty do indywidualnej sytuacji finansowej.

Dzięki systemowi ratalnemu nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu. PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalasz samodzielnie. Możesz być pewien, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów jeśli regulujesz spłaty w terminie.

Decydując się na pożyczkę ratalną należy wypełnić krótki wniosek podając swoje podstawowe dane. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Informacje, które podajesz PozyczkaOK służą jedynie ocenie Twojej zdolność kredytowej - firma przestrzega wysokich standardów etycznych i nie chce, by jej klienci wpadli w pętlę zadłużenia.

Kalkulator Pożyczka OK

Kalkulator pożyczki Pożyczka OK znajdziesz na stronie Pożyczka OK, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Pożyczka OK

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Pożyczka OK) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Pożyczka OK użyty na stronie www Pożyczka OK może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Pożyczka OK

Pożyczka OK - kiedy kasa?

Decyzję o przyznaniu pożyczki od Pożyczka OK otrzymasz niezwłocznie po przeprowadzeniu Oceny Ryzyka.

Przedstawiciel Pożyczka OK skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz za pomocą wiadomości SMS.

Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które otrzymasz od Pożyczka OK na wskazany we wniosku adres mailowy. Umowę w formie papierowej Pożyczka OK dostarczy do Ciebie za pośrednictwem kuriera na podany we wniosku adres korespondencyjny - podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat).

Pożyczka będzie dostępna w formie wskazanej przez Ciebie w formularzu, tj.:

 • przelana na konto,
 • dostępna w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale banku.

Spłata PożyczkaOK

Numer konta PożyczkaOK oraz wszelkie niezbędne dane są podane w Twojej umowie pożyczki.

Raty spłacać możesz spłacać:

 • za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub
 • dokonując płatności w dowolnym banku,
 • dokonując pładności na Poczcie lub w Agencji Opłat

Warto pamiętać, iż płatności na Poczcie lub w Agencji Opłat należy dokonać co najmniej na trzy dni przed terminem spłaty - pozwoli to na uniknięcie opóźnień w spłacie pożyczki.

Wcześniejsza spłata - taniej

Jeśli zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę PożyczkaOK, to zapłacisz mniej - każdy klient dokonujący przedterminowej spłaty pożyczki, ponosi jedynie koszty związane z okresem jej faktycznego wykorzystania.

W przypadku chęci wcześniejszej spłaty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty, którą należy uregulować.

Problemy ze spłatą

W takiej sytuacji należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Razem wypracujecie rozwiązanie dobre dla obu stron.

Warto pamiętać też, że o kolejną pożyczkę w PożyczkaOK można wnioskować niemal natychmiast po uregulowaniu ostatniej raty, przy czym spłacona pożyczka ratalna to taka, której ostatnia rata została zaksięgowana na koncie PożyczkaOK.

Pożyczka OK (skrót)

Dane rejestrowe Pożyczka OK✅NIP 8971731029
✅REGON 020558301
✅KRS: 0000610035
Pożyczka OK adres / siedzibaŚw. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
Pożyczka OK kontakt / infolinia611 100 414
Godziny pracy Pożyczka OKpon - pt 08:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Pożyczka OK możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Pożyczka OK i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pożyczka OK logowanie / Pożyczka OK wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Pożyczka OK, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Pożyczka OK
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 25 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazPożyczka OK BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1500 - 7000 zł, zwrot 6 - 30 mies.
Kalkulator Pożyczka OKKalkulator Pożyczka OK znajdziesz na stronie Pożyczka OK, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Pożyczka OK - dodatkowy opis na kalkulatora Pożyczka OK naszej stronie.