Pożyczka ratalna pozyczka-ratalna

Pożyczka-ratalna to firma oferująca pożyczki w kwocie od 1000 do nawet 10.000 zł na okres od 6 do 18 miesięcy, sprawdź opinie o PożyczkaRatalna.

Pożyczka pozyczka-ratalna niedostępna

Pożyczka pozyczka-ratalna nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Pożyczka-ratalna to firma oferująca pożyczki w kwocie od 1000 do nawet 10.000 zł na okres od 6 do 18 miesięcy, sprawdź opinie o PożyczkaRatalna.

Pożyczka-ratalna warunki

Aby wnioskować o pożyczkę w PożyczkaRatalna należy:

 • mieć co najmniej 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat
 • nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD)
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce
 • mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury)

Czy pozyczka-ratalna weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza pozyczka-ratalna weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • pozyczka-ratalna sprawdza BIK
 • pozyczka-ratalna sprawdza BIG
 • pozyczka-ratalna sprawdza KRD
 • pozyczka-ratalna sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie pozyczka-ratalna, kontakt pozyczka-ratalna i logowanie pozyczka-ratalna oraz strona www poniżej.

Pożyczka-ratalna proces

Kliknij banner lub przycisk i przejdź na stronę PożyczkaRatalna, na której:

 • Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki na stronie internetowej pozyczka-ratalna
 • Wypełnij wniosek o pożyczkę, podając podstawowe dane osobowe.

Po uzupełnieniu danych:

 • Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia.
 • Na wskazany we wniosku adres mailowy otrzymasz warunki umowy i wstępny harmonogram spłaty pożyczki, z którymi będziesz mógł się zapoznać.
 • Na podany adres korespondencyjny kurier dostarczy Ci umowę pożyczki, którą będziesz mógł podpisać i oddać kurierowi (bez żadnych opłat).
 • Natychmiast po otrzymaniu przez nas podpisanego egzemplarza umowy środki z pożyczki trafią na Twoje konto.

Pożyczka pozabankowa jest przelewana na rachunek natychmiast po otrzymaniu podpisanych przez niego dokumentów, ale też środki z pożyczki można również odebrać na dowolnej poczcie czekiem GIRO.

Uwaga!

 • możesz wnioskować o pożyczkę także w przypadku, gdy nie posiadasz konta bankowego. Wystarczy, że składając wniosek jako sposób wypłaty pożyczki wybierzesz opcję: "Odbiór na poczcie czekiem GIRO". Kwotę pożyczki będzie można wypłacić na dowolnej poczcie.

Więcej niż jedna pożyczka

W pozyczka-ratalna możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę jeżeli spłaciłeś już przynajmniej połowę rat bieżącej pożyczki.

Pozyczka-ratalna - kiedy kasa

Kwota przyznanej pożyczki pojawia się na wskazanym koncie następnego dnia roboczego po wydaniu pozytywnej decyzji i otrzymaniu podpisanej umowy.

Jeżeli w trakcie składania wniosku jako sposób wypłaty zostanie wskazana wypłata czekiem GIRO, to kwota pożyczki może zostać wypłacona przez na dowolnej poczcie jeszcze tego samego dnia, w którym podpisana została umowa.

pozyczka-ratalna (skrót)

Dane rejestrowe pozyczka-ratalna✅NIP 5252528111
✅REGON 146017266
✅KRS: 0000411939
pozyczka-ratalna adres / siedzibaAasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
pozyczka-ratalna kontakt / infolinia801 40 40 40
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę pozyczka-ratalna możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę pozyczka-ratalna i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
pozyczka-ratalna logowanie / pozyczka-ratalna wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na pozyczka-ratalna, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę pozyczka-ratalna
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazpozyczka-ratalna BIK, BIG, KRD, ERIF
Więcej niż 1 pożyczkamożesz ubiegać się o kolejną pożyczkę jeżeli spłaciłeś już przynajmniej połowę rat bieżącej pożyczki
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 10 000 zł, zwrot 6 - 18 mies.