Pożyczka ratalna Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Pożyczka poszukiwana

1000 - 5000 zł

Spłata w

3 - 30 mies.

Pożyczka poszukiwana to pożyczka ratalna do 5000 zł ze spłatą od 3 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Pożyczka poszukiwana to także przejrzyste i proste zasady, szybka decyzja przez SMS i bezpieczny wniosek online - przeczytaj opinie o Pożyczka poszukiwana.

Pożyczka Pożyczka poszukiwana niedostępna

Pożyczka Pożyczka poszukiwana nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Provema CreditTAKTO FinanseŁatwa Pożyczka

 

 

Pożyczka poszukiwana to pożyczka ratalna do 5000 zł ze spłatą od 3 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Pożyczka poszukiwana to także przejrzyste i proste zasady, szybka decyzja przez SMS i bezpieczny wniosek online - przeczytaj opinie o Pożyczka poszukiwana.

 

Pożyczka poszukiwana, dla osób które

 • są w wieku od 20 do 80 lat;
 • posiadają stałe miesięczne dochody;
 • nie figurują w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej jako osoby o negatywnej historii;
 • posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty.

 

Czy Pożyczka poszukiwana weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Pożyczka poszukiwanaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza BIK
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza BIG
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza KRD
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla kwoty pożyczki o wartości 4 000 zł udzielonej na okres 30 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10% rocznie, kwota raty wynosi 284,52 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 4535,15 zł (w tym: opłata operacyjna: 4 000 zł, odsetki 535,15 zł), całkowita kwota do spłaty to 8535,15 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładowej pożyczki wynosi 97,01%. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.02.2018 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Pożyczka poszukiwana, kontakt Pożyczka poszukiwana i logowanie Pożyczka poszukiwana oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka poszukiwana kroki

Przejdź na stronę

 • wybierz kwotę na kalkulatorze. Możesz wnioskować o kwotę od 1000 zł do 5000 zł na okres od 3 miesięcy do 30 miesięcy
 • wypełnij wniosek online - te dane wystarczą do podjęcia decyzji o pożyczce. Pamiętaj o sprawdzeniu poprawności podanych informacji na każdym kroku formularza
 • odbierz SMS z decyzją o przyznaniu pożyczki. Pożyczka poszukiwana prześle wiado­mość na numer, który podałeś wcześniej we wniosku.
 • oczekuj na kuriera z umową pożyczki. Po przekazaniu nam podpisanej umowy otrzymasz środki w wybrany przez Ciebie sposób: na poczcie, w banku lub bezpośrednio na koncie.

 

Kalkulator Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana

Kalkulator pożyczki Pożyczka poszukiwana znajdziesz na stronie Pożyczka poszukiwana, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Pożyczka poszukiwana

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Pożyczka poszukiwana) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Pożyczka poszukiwana użyty na stronie www Pożyczka poszukiwana może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana - spłata pożyczki

Raty można spłacać za pomocą elektronicznego przelewu bankowego, płatności w dowolnym banku, na poczcie lub w Agencji Opłat. W przypadku płatności na poczcie lub w Agencji Opłat może wystąpić 3 dniowe opóźnienie.

Płatności związanych z pożyczką należy dokonywać na konto podane w Umowie pożyczki.

W przypadku przedterminowej spłaty pożyczki zmniejsza się jej koszt w wyniku czego zobowiązania są mniejsze. Jeśli będzie miała miejsce nadpłata zwrócone zostaną nienależne koszty. Przed dokonaniem spłaty należy skontaktować się z SMS Kredyt - konsultant wyliczy dokładną kwotę do spłaty na dzień, w którym zostanie ona zaplanowana. Kwota będzie już obniżona o nienależne koszty.

 

Pożyczka poszukiwana - zmiana terminu spłaty

W przypadku spłat pożyczek wieloratalnych możliwa jest zmiana dnia spłaty raty (np. z 15 dnia miesiąca na 25). W celu zmiany dnia spłaty należy przesłać pisemny wniosek na adres:

SMS Kredyt Sp. z o. o.
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. W uzasadnionych przypadkach, SMS Kredyt zastrzega sobie prawo do odmowy zmiany dnia spłaty rat.

 

Pożyczka poszukiwana - o firmie

PozyczkaPoszukiwana.pl to portal, dzięki któremu możesz złożyć wniosek o pożyczkę w SMS Kredyt Sp. z o.o.

Firma działa na rynku pożyczkowym od 2007 roku, więc gwarantuje jakość obsługi oraz bezpieczeństwo na każdym etapie procesu online.

Jest to całkowicie polska firma, z polskim kapitałem.

 

Pożyczka poszukiwana (skrót)

Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Pożyczka poszukiwana możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Pożyczka poszukiwana i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pożyczka poszukiwana logowanie / Pożyczka poszukiwana wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Pożyczka poszukiwana, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Pożyczka poszukiwana
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazPożyczka poszukiwana BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 5000 zł, zwrot 3 - 30 mies.
Kalkulator Pożyczka poszukiwanaKalkulator Pożyczka poszukiwana znajdziesz na stronie Pożyczka poszukiwana, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Pożyczka poszukiwana - dodatkowy opis na kalkulatora Pożyczka poszukiwana naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Pożyczka poszukiwana, recenzja i warunki pożyczki Pożyczka poszukiwana ⭐Pożyczka ratalna Pożyczka poszukiwana ⚡pożyczka od 1000 do 5000 PLN ⏰ na okres 3 - 30 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Pożyczka poszukiwana to pożyczka ratalna do 5000 zł ze spłatą od 3 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Pożyczka poszukiwana to także przejrzyste i proste zasady, szybka decyzja przez SMS i bezpieczny wniosek online - przeczytaj opinie o Pożyczka poszukiwana.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!