Chwilówka PożyczkaPLUS

PożyczkaPLUS to pożyczki przez internet, w ramach których pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo z RRSO 0%. Stali klienci mogą w Pożyczka PLUS pożyczyć do 8000 zł na 45 dni, poznaj opinie o Pożyczka PLUS. A teraz dodatkowo 67 zł premii na start od Pożyczka Plus.

Pożyczka PożyczkaPLUS niedostępna

Pożyczka PożyczkaPLUS nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

PożyczkaPLUS to pożyczki przez internet, w ramach których pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo z RRSO 0%. Stali klienci mogą w Pożyczka PLUS pożyczyć do 8000 zł na 45 dni, poznaj opinie o Pożyczka PLUS. A teraz dodatkowo 67 zł premii na start od Pożyczka Plus.

Pożyczka PLUS warunki

Pożyczkę PLUS otrzymasz jeżeli spełnisz warunki stawiane przez firmę:

 • jesteś w wieku od 21 do 73 lat.
 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.
 • jesteś aktualnie zatrudniony.
 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych

Czy PożyczkaPLUS weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza PożyczkaPLUS weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • PożyczkaPLUS nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy PożyczkaPLUS weryfikuje inne bazy
 • PożyczkaPLUS nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy PożyczkaPLUS weryfikuje inne bazy
 • PożyczkaPLUS sprawdza KRD
 • PożyczkaPLUS sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

REPREZENTATYWNE PRZYKŁADY POŻYCZEK ZOSTAŁY OPRACOWANE NA DZIEŃ 01.06.2018R.

Maksymalna kwota pożyczki online to 10 000 zł. Warunkiem otrzymania pierwszej pożyczki jest uiszczenie opłaty rejestracyjnej w kwocie 0,01 zł albo weryfikacja przy użyciu aplikacji Kontomatik. Pierwsza pożyczka na 3000 zł wybrana na okres 5, 10, 15, 20, 25 i 30 dni kosztuje tylko 0 zł.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA PIERWSZEJ POŻYCZKI:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA POŻYCZKI NIEOBJĘTEJ PROMOCJĄ::

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie PożyczkaPLUS, kontakt PożyczkaPLUS i logowanie PożyczkaPLUS oraz strona www poniżej.

Rejestracja Pożyczka PLUS

Aby zarejestrować się na stronie internetowej Pożyczka PLUS i otrzymać szybką pożyczkę należy:

 • zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny,
 • potwierdzić Indywidualne Konto Bankowe przez weryfikację natychmiastową lub dokonanie opłaty rejestracyjnej,
 • po potwierdzeniu konta otrzymasz hasło tymczasowe z możliwością logowania się na stronie Pożyczka PLUS,
 • Twoim ID użytkownika jest zawsze Twój PESEL.

Hasło tymczasowe otrzymasz na numer telefonu komórkowego oraz e-mail podany w formularzu rejestracyjnym automatycznie w momencie, gdy:

 • potwierdzisz Indywidualny Rachunek Bankowy weryfikacją natychmiastową lub
 • zostanie zaksięgowana opłata rejestracyjna 0,01 zł

Potwierdzenie danych

Potwierdzenie danych w Pożyczka PLUS możesz wykonać na dwa sposoby:

 • standardowo – dokonując opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł (1 grosz) z Twojego rachunku bankowego,
 • ekspresowo – wybierając weryfikację natychmiastową Twojego indywidualnego rachunku bankowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.

W tytule przelewu wpisz: Potwierdzam kod rejestracji .... (proszę o wpisanie w wykropkowanym miejscu wysłanego mailem kodu) i akceptuję warunki umowy.

Przelew potwierdzający rejestrację musi być wykonany z konta, którego jesteś właścicielem i które zostało wpisane w formularzu rejestracji, w innym wypadku Rejestracja nie zostanie potwierdzona!

Wniesienie opłaty rejestracyjnej służy tylko i wyłącznie weryfikacji Twojego numeru konta, firma Pożyczka PLUS musi mieć pewność, że pożyczka trafi na Twój rachunek, a opłata podlega zwrotowi.

Kalkulator PożyczkaPLUS

Kalkulator pożyczki PożyczkaPLUS znajdziesz na stronie PożyczkaPLUS, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora PożyczkaPLUS

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od PożyczkaPLUS) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator PożyczkaPLUS użyty na stronie www PożyczkaPLUS może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki PożyczkaPLUS, zobacz też: pierwsza pożyczka PożyczkaPLUS za darmo

Pożyczka PLUS jak otrzymać?

Przejdź na stronę Pożyczka PLUS (kliknij przycisk) a następnie na suwaku wybierz kwotę pożyczki oraz termin.

Na początku możesz pożyczyć do 2000 zł, ale z każdą kolejną pożyczką otrzymujesz możliwość pożyczenia coraz wyższych kwot, nawet 8000 zł, na lojalnych klientów czekają rabaty.

Po ukończeniu procesu rejestracji musisz przelać ze swojego rachunku bankowego na wybrany rachunek Pożyczka PLUS opłatę rejestracyjną w kwocie 0,01zł (1 grosz) - (krok ten możesz pominąć, jeżeli potwierdziłeś dane podczas procesu rejestracji)

Błyskawicznie po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej otrzymasz od sms i email z hasłem tymczasowym, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz przelew na Twoje konto.

PożyczkaPLUS spłata pożyczki

Wszystkie informacje o terminie i kwocie do spłaty pożyczki Klient znajdzie w profilu użytkownika po zalogowaniu się na stronie PożyczkaPLUS, poniżej konta PożyczkaPLUS:

 • PKO Bank Polski SA 73 1020 1332 0000 1302 0775 5145
 • Bank Millennium 07 1160 2202 0000 0002 5013 4772
 • Bank Zachodni WBK SA. 34 1090 2587 0000 0001 1902 8271
 • Alior Bank SA 42 2490 0005 0000 4500 1155 2904
 • Pekao Bank SA 70 1240 5211 1111 0010 5933 9341

Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

PożyczkaPLUS problemy ze spłatą

Każdy nowy klient, który skorzysta z promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”, w razie problemów ze spłatą pożyczki może skorzystać z możliwości przedłużenia spłaty na ten sam okres, na który otrzymał pożyczkę. I tak, jeśli pożyczka udzielona została na 30 dni, to po uiszczeniu stosownej opłaty można dokonać przedłużenia spłaty o kolejne 30 dni.

Stali klienci, którym po raz kolejny została przyznana pożyczka, w celu odroczenia terminu spłaty mogą skorzystać z tzw. pożyczki refinansującej, którą udzieli Pożyczkodawca współpracujący z Pożyczka Plus. Refinansowanie zostanie dokonane na okres, na który została zaciągnięta pożyczka.

Pożyczka z premią

Jesteś nowym klientem Pożyczka Plus? Sprawdź warunki promocji "Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł Premii", która trwa do 22 grudnia 2019, bez dodatkowych limitów ilościowych, szczegółowe informacje w regulaminie na stronie: https://admin.pozyczkaplus.pl/images/regulamin_plus_67_zl_premii.pdf.

W promocji mogą wziąć wyłącznie nowi klienci Pożyczka Plus, czyli osoby, które nigdy wcześniej nie zawarły umowy pożyczki ze spółką TUSAMI sp. z o.o., która poza Pożyczka Plus udziela pożyczek także w serwisach Niewielkapozyczka.pl czy ratanaplus.pl

Aby nabyć prawo do premii, poza warunkami określonymi powyżej, należy:

 • utworzyć profil klienta Pożyczka Plus (zakładamy, że jesteś nowym klientem firmy)
 • wyrazić zgody marketingowe: zgody na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych w celach marketingowych, zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgody na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących
 • spełnić warunki konieczne do uzyskania pożyczki na podstawie promocji "Pierwsza Pożyczka za darmo"
 • spłacić pożyczkę najpóźniej w terminie spłaty, przy czym spłata nie może zostać wykonana przez kogoś innego (w tym jako pożyczka refinansująca)
 • nie można odstąpić od umowy pożyczki ani jej wypowiedzieć

Premia przyznawana jest tylko raz. Informacja o przyznaniu premii zostanie przekazana w terminie 3 dni od dnia zaksięgowania całkowitej kwoty spłaty pożyczki, a po otrzymaniu potwierdzenia zostanie przelana na Twój rachunek bankowy w terminie 7 dni roboczych.

1. POŻYCZKA za darmo

Szybkie pożyczki przez internet od PożyczkaPLUS, teraz pierwsza pożyczka do 3000 zł za darmo

 • złóż wniosek w PożyczkaPLUS - kliknij przycisk i przejdź na stronę PożyczkaPLUS

PożyczkaPLUS (skrót)

Dane rejestrowe PożyczkaPLUS✅NIP 9662029390
✅REGON 200358089
✅KRS: 0000355948
PożyczkaPLUS adres / siedzibaAventus Group Sp. z o.o. ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
PożyczkaPLUS kontakt / infolinia85 871 00 49
Godziny pracy PożyczkaPLUSpon-pt 7.30-21 sob 9-17 ndz 9-17
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę PożyczkaPLUS możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę PożyczkaPLUS i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za darmo
PożyczkaPLUS logowanie / PożyczkaPLUS wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na PożyczkaPLUS, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę PożyczkaPLUS
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 73 lat
Weryfikacja bazPożyczkaPLUS ERIF, KRD
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 3000 zł na 30 dni, RRSO PożyczkaPLUS od 0%!
Kolejne pożyczki200 - 8000 zł, zwrot 5 - 45 dni
Kalkulator PożyczkaPLUSKalkulator PożyczkaPLUS znajdziesz na stronie PożyczkaPLUS, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator PożyczkaPLUS - dodatkowy opis na kalkulatora PożyczkaPLUS naszej stronie.