Chwilówka POLOżyczka

POLOżyczka to pożyczka krótkoterminowa, 100% online, bez dokumentów. Kwota POLOżyczki od 500 do nawet 8000 zł, a okres spłaty od 1 do 30 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, a w czasie trwania masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej od POLOżyczka w ramach przyznanego mu limitu, a jeśli jesteś nowym klientem to pierwsza POLOżyczka może być za darmo - poznaj opinie o POLOżyczka.

Pożyczka POLOżyczka niedostępna

Pożyczka POLOżyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

POLOżyczka to pożyczka krótkoterminowa, 100% online, bez dokumentów. Kwota POLOżyczki od 500 do nawet 8000 zł, a okres spłaty od 1 do 30 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, a w czasie trwania masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej od POLOżyczka w ramach przyznanego mu limitu, a jeśli jesteś nowym klientem to pierwsza POLOżyczka może być za darmo - poznaj opinie o POLOżyczka.

POLOżyczka to

Jasne zasady:

 • oferta jest czytelna - bez ukrytych opłat, wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w umowie pożyczki.

Korzystne warunki:

 • nie wszystko możesz przewidzieć, dlatego w POLOżyczka przygotowana jest również oferta przedłużenia terminu spłaty Twojej pożyczki.

100% online:

 • POLOżyczka nie wymaga zbędnych dokumentów, aby móc złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu.

POLOżyczka wymagania

Możesz uzyskać POLOżyczkę jeśli spełnisz poniższe warunki:

 • masz ukończone 18 lat i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej;
 • jesteś konsumentem;
 • posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej;
 • posiadasz aktualny adres e-mail.

Czy POLOżyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza POLOżyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • POLOżyczka sprawdza BIK
 • POLOżyczka sprawdza BIG
 • POLOżyczka sprawdza KRD
 • POLOżyczka sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki nieobjętej regulaminem promocji "Pierwsza darmowa pożyczka do 1000,00 zł": Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1970,20% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1282,82 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10%, całkowity koszt kredytu 282,82 zł (w tym: prowizja 274,60 zł odsetki 8,22 zł), okres 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 10 października 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie POLOżyczka, kontakt POLOżyczka i logowanie POLOżyczka oraz strona www poniżej.

Nowy klient POLOżyczka

POLOżyczka udziela pożyczek w wysokości od 500 do 8000 PLN na cele konsumpcyjne niezwiązane z działalnością gospodarczą, limit ustalany jest indywidualnie na podstawie weryfikacji wniosku.

Ważnym jest to, że już na etapie wnioskowania o pożyczkę znasz wszystkie koszty, nie musisz martwić się o konieczność wniesienia opłaty administracyjnej i przygotowawczej, rozpatrzenie wniosku również nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Co ciekawe, POLOżyczka nie pobiera opłaty za wizytę doradcy w domu - jeśli oczywiście będzie konieczna taka wizyta.

Dla nowych klientów również pierwsza pożyczka za darmo w kwocie do 1000 zł. POLOżyczka to też możliwość odbioru pożyczki na poczcie.

POLOżyczka konto

Rejestracja konta wymagana jest przede wszystkim do złożenia wniosku o pożyczkę. Co więcej, na koncie możesz znaleźć informacje na temat bieżącej pożyczki oraz swoją historię pożyczkową. Dedykowany Panel Klienta pozwala na wykonywanie operacji związanych m. in. z przedłużeniem terminu spłaty lub całkowitej spłaty pożyczki. Możesz także dokonywać zmian w swoich danych osobowych.

Aby założyć konto kliknij guzik rejestracja konta. Pojawi się okno, w którym należy wypełnić wszystkie pola (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, e-mail, hasło). Pamiętaj, aby dane wpisywać bez spacji i ze znakami polskimi (jeżeli takie występują).

Po wypełnieniu pól zapoznaj się ze zgodami i odznacz je. Sprawdź poprawność danych i kliknij zarejestruj konto. Pojawi się komunikat rejestracja przebiegła pomyślnie. E-mail oraz hasło zapisz i zachowaj w bezpiecznym miejscu. Te dane będą służyć jako login i hasło do zalogowania się w przyszłości.

Kalkulator POLOżyczka

Kalkulator pożyczki POLOżyczka znajdziesz na stronie POLOżyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora POLOżyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od POLOżyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator POLOżyczka użyty na stronie www POLOżyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki POLOżyczka, zobacz też: pierwsza pożyczka POLOżyczka za darmo

POLOżyczka - spłata

Rachunek bankowy do spłaty dostępne jest po zalogowaniu się do Panelu Klienta (zakładka wnioski) oraz w umowie pożyczki § 6. Umowę pożyczki otrzymałeś(-aś) od POLOżyczka po otrzymaniu pożyczki na wskazany we wniosku adres e-mail. Jeżeli dokonujesz spłaty kolejnej pożyczki, pamiętaj, że numer rachunku do spłaty jest inny, niż przy poprzedniej pożyczce. Przelew środków na rachunek, z którego otrzymałeś pożyczkę znacznie wydłuży proces spłaty pożyczki.

Pożyczkę możesz spłacić przed terminem, a w tym samym czasie możesz mieć aktywną tylko jedną pożyczkę.

Jeśli nie jesteś w stanie wykonać spłaty w terminie, to możesz przedłużyć spłatę pożyczki:

 • 7 dni
 • 14 dni
 • 30 dni

Ostateczna możliwość przedłużenia zależna jest od tego, jaką pożyczkę posiadasz i wiąże się z dodatkowymi opłatami.

1 POLOżyczka za darmo

Jeśli jesteś nowym klietem POLOżyczka, to masz możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo w kwocie do 1000 zł na 30 dni, a wszystkich formalności dopełnisz online, przez internet.

Przypominamy, że warunkiem koniecznym jest spłata pożyczki w wymaganym terminie i kwocie określonej w umowie pożyczki. Promocja do 31 marca 2020.

Happy Days

Kod promocyjny o wartości 222 zł na obniżenie prowizji pożyczki od 1400 zł na 30 dni.

Oferta dla nowych i powracających klientów ważna do 12.09.2019 do godziny 23.59.

POLOżyczka (skrót)

Dane rejestrowe POLOżyczka✅NIP 8522619866
✅REGON 364187350
✅KRS: 0000610849
POLOżyczka adres / siedziba SOLVEN Finance spółka z o.o. al. Wojska Polskiego 62 70-477 Szczecin
POLOżyczka kontakt / infolinia222 302 302
Godziny pracy POLOżyczkapn - pt 8.00 - 20.00, sb - n 10.00 - 18.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę POLOżyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę POLOżyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo
POLOżyczka logowanie / POLOżyczka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na POLOżyczka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę POLOżyczka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazPOLOżyczka ERIF, BIG, BIK, KRD
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 1000 zł na 30 dni, RRSO POLOżyczka od 0,00%!
Kolejne pożyczki500 - 8000 zł, zwrot 1 - 30 dni
Kalkulator POLOżyczkaKalkulator POLOżyczka znajdziesz na stronie POLOżyczka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator POLOżyczka - dodatkowy opis na kalkulatora POLOżyczka naszej stronie.