Pożyczka ratalna OptiKredyt

OptiKredyt to pożyczki ratalne online od 1000 do nawet 10.000 zł na okres 6 - 24 miesięcy. Proces ubiegania się o pożyczkę w całości odbywa się przez internet, bez poręczeń i zbędnych formalności. Po wypełnieniu formularza, Państwa zapytanie zostanie przekazane pożyczkodawcy, który skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty oraz ewentualnego zawarcia umowy, sprawdź opinie o Opti Kredyt.

Pożyczka OptiKredyt niedostępna

Pożyczka OptiKredyt nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

OptiKredyt to pożyczki ratalne online od 1000 do nawet 10.000 zł na okres 6 - 24 miesięcy. Proces ubiegania się o pożyczkę w całości odbywa się przez internet, bez poręczeń i zbędnych formalności. Po wypełnieniu formularza, Państwa zapytanie zostanie przekazane pożyczkodawcy, który skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty oraz ewentualnego zawarcia umowy, sprawdź opinie o Opti Kredyt.


Warunki OptiKredyt

Aby wnioskować o pożyczkę Opti Kredyt należy spełnić warunki:

 • wiek 23-80 lat;
 • stałe zamieszkanie i dochody w Polsce (umowa o pracę, emerytura, renta);
 • nie należy figurować w rejestrze dłużników BIK (InfoMonitor, ERIF lub KRD);

Czy OptiKredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza OptiKredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • OptiKredyt sprawdza BIK
 • OptiKredyt sprawdza BIG
 • OptiKredyt sprawdza KRD
 • OptiKredyt sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie OptiKredyt, kontakt OptiKredyt i logowanie OptiKredyt oraz strona www poniżej.

Wniosek o Opti Kredyt

Chcesz złożyć wniosek o pożyczkę Opti Kredyt?

 • kliknij banner lub przycisk i przejdź na stronę OptiKredyt
 • wybierz kwotę
 • wybierz okres spłaty
 • wypełnij formularz

Decyzję kredytową otrzymasz tego samego dnia drogą mailową lub telefoniczną

 • PODPISZ UMOWĘ I CIESZ SIĘ Z PIENIĘDZY

Kalkulator OptiKredyt

Kalkulator pożyczki OptiKredyt znajdziesz na stronie OptiKredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora OptiKredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od OptiKredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator OptiKredyt użyty na stronie www OptiKredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki OptiKredyt

OptiKredyt - kiedy kasa?

Tego samego dnia otrzymasz mailową lub telefoniczną decyzję z Opti Kredyt o przyznaniu pożyczki.

Podpisz umowę i ciesz się z pieniędzy.

OptiKredyt (skrót)

Dane rejestrowe OptiKredyt✅NIP 5272583283
✅REGON bd
✅KRS: 0000310668
OptiKredyt adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa
OptiKredyt kontakt / infolinia801 40 40 40, (22) 674 456 789
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę OptiKredyt możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę OptiKredyt i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
OptiKredyt logowanie / OptiKredyt wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na OptiKredyt, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę OptiKredyt
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazOptiKredyt BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 10 000 zł, zwrot 10 - 24 mies.
Kalkulator OptiKredytKalkulator OptiKredyt znajdziesz na stronie OptiKredyt, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator OptiKredyt - dodatkowy opis na kalkulatora OptiKredyt naszej stronie.