Chwilówka LEW Pożyczka

LEW pożyczka to pożyczka w 100% przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. LEW pożyczka ofertuje pożyczki do 2000 zł na 15 lub 30 dni, bez uciążliwych dokumentów i formalności, pierwsza za darmo: pożyczasz 2000 i oddajesz 2000 zł - poznaj opinie o LEW pożyczka.

Pożyczka LEW Pożyczka niedostępna

Pożyczka LEW Pożyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

LEW pożyczka to pożyczka w 100% przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. LEW pożyczka ofertuje pożyczki do 2000 zł na 15 lub 30 dni, bez uciążliwych dokumentów i formalności, pierwsza za darmo: pożyczasz 2000 i oddajesz 2000 zł - poznaj opinie o LEW pożyczka.

Warunki LEW pożyczka

Aby otrzymać pożyczkę w LewPożyczka należy:

 • być w wieku 19 do 73 lat,
 • mieć obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej,
 • być aktualnie zatrudnionym,
 • brak wpisu do jakiegokolwiek rejestru dłużników,
 • mieć indywidualne konto bankowe.

Czy LEW Pożyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LEW Pożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LEW Pożyczka nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LEW Pożyczka weryfikuje inne bazy
 • LEW Pożyczka sprawdza BIG
 • LEW Pożyczka sprawdza KRD
 • LEW Pożyczka sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w promocji: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni, z zastrzeżeniem terminu spłaty. Stan na 01.07.2017.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LEW Pożyczka, kontakt LEW Pożyczka i logowanie LEW Pożyczka oraz strona www poniżej.

Lew Pożyczka - wniosek

Kliknij banner lub przycisk poniżej i przejdź na stronę LewPożyczka.

Będąc na stronie Lew Pożyczka użyj suwaków, aby określić kwotę i okres spłaty pożyczki i kliknij "Weź pożyczkę".

W kolejnych krokach postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Jeśli jesteś nowym klientem Lew Pożyczka, musisz potwierdzić swoje dane - poniżej opisujemy jak to zrobić.

Przelew weryfikacyjny

Jeżeli jesteś nowym klientem LewPożyczka, musisz potwierdzić swoje dane i wykonać przelew do LewPożyczka na konto:

 • aby potwierdzić swoją tożsamość LewPożyczka wymaga opłaty rejestracyjnej w kwocie 1 gr (0,01 zł).

Opłata rejestracyjna służy tylko i wyłącznie weryfikacji Twojego numeru konta bankowego, LewPożyczka musi mieć pewność, że pieniądze trafią na Twój rachunek.

Ważne jest, aby przelew z tytułu opłaty identyfikacyjnej został zrealizowany z Twojego konta wg wskazówek od otrzymasz od LewPożyczka (otrzymasz je nae-mail oraz SMS) - w przeciwnym razie, nawet w sytuacji pozytywnej decyzji możesz nie otrzymać pożyczki.

Kalkulator LEW Pożyczka

Kalkulator pożyczki LEW Pożyczka znajdziesz na stronie LEW Pożyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LEW Pożyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LEW Pożyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LEW Pożyczka użyty na stronie www LEW Pożyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LEW Pożyczka, zobacz też: pierwsza pożyczka LEW Pożyczka za darmo

Kiedy kasa od LEW pożyczka?

Pieniądze są wypłacane:

 • - w dni powszednie: 7.30 – 21.00
 • - w soboty i niedzielę: 09:00-17:00

Możesz pożyczyć środki na 10, 20, 25 lub 30 dni. Dodatkowe informacje, w tym o możliwości uzyskania kolejnej pożyczki, znajdziesz w swoim profilu klienta w LEWpożyczka, przy czym o kolejną LEWpożyczkę możesz wnioskować po spłacie bieżącej, bezpośrednio z poziomu w Twojego profilu. Warto też mieć na uwadze, że spłacona pożyczka to taka, która została już zaksięgowana na koncie LEWpożyczka.

Spłata LEWpożyczka

Spłatę dokonuj na konto zawarte w umowie. Oczywiście spłaty LEW pożyczka możesz dokonać w dowolnym momencie, przed terminem jej spłaty. W przypadku braku lub opóźnienia spłaty pożyczki mogą zostać naliczone opłaty związane z podjęciem działań windykacyjnych przez pożyczkodawcę lub zlecenie tych działań osobom trzecim.

W LEWpożyczka wiedzą, że niespodziewane sytuacje nie wybierają pory dnia, czy tygodnia, dlatego serwis LEWpożyczka jest do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, a konsultanci telefoniczni czekają na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-21.00, zaś od soboty do niedzieli w godz. 9.00-17.00.

Logowanie LEWpożyczka

Szczegółowe informacje znajdziesz w swoim panelu klienta, kliknij przycisk i przejdź na stronę logowania LEWpożyczka. Pamiętaj, że podczas logowania do LEW Pożyczka w ID użytkownika zawsze wpisuj swój indywidualny numer PESEL.

Jeżeli nie możesz się zalogować do Lew pożyczka, ponieważ nie pamiętasz hasła logowania:

 • wyślij z numeru telefonu, który podałeś w formularzu rejestracyjnym wiadomość o treści: ZGUBIL na numer +48 730 775 418.
 • po otrzymaniu SMS-a zostanie wysłana wiadomość SMS oraz email z tymczasowym hasłem.

Przypominamy raz jeszcze, że ID do zalogowania do LEWpożyczka jest Twój numer PESEL.

1. za darmo LEWpożyczka

Korzystając z pierwszej pożyczki w LEWpożyczka nie ponosisz żadnych kosztów. Oznacza to, że spłacasz tyle ile pożyczasz np. jeśli otrzymasz pożyczkę na maksymalną kwotę 2000 zł na 30 dni, to spłacasz 2000 zł.

Musisz jednak spełnić poniższe warunki:

 • musi to być Twoja pierwsza pożyczka od LEWpożyczka
 • pożyczkę zwrócisz w wymaganym terminie lub wcześniej
 • pożyczkę zwrócisz w pełnej wysokości

LEW Pożyczka (skrót)

Dane rejestrowe LEW Pożyczka✅NIP 5272712533
✅REGON 147186717
✅KRS: 0000507929
LEW Pożyczka adres / siedzibaAventus Group Sp. z o. o. ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III 15-888 Białystok
LEW Pożyczka kontakt / infolinia85 871 00 49
Godziny pracy LEW PożyczkaPon-Pt 7:30-21:00, Sob-Ndz 9:00-17:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę LEW Pożyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę LEW Pożyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 10, 20, 25 30 dni za darmo
LEW Pożyczka logowanie / LEW Pożyczka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na LEW Pożyczka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę LEW Pożyczka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 19 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 73 lat
Weryfikacja bazLEW Pożyczka BIG, KRD, ERIF
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 2000 zł na 10, 20, 25 30 dni, RRSO LEW Pożyczka od 0%!
Kolejne pożyczki200 - 3000 zł, zwrot 30 dni
Kalkulator LEW PożyczkaKalkulator LEW Pożyczka znajdziesz na stronie LEW Pożyczka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator LEW Pożyczka - dodatkowy opis na kalkulatora LEW Pożyczka naszej stronie.