Chwilówka Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt to pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł na 30 dni, a kolejne pożyczki nawet do 3000 zł. Serwis ŁatwyKredyt.pl działa na polskim rynku już od 4 lat. Oferuje swoim klientom szybkie pożyczki, dostępne na koncie już w 30 minut, sprawdź opinie o Łatwy Kredyt

Pożyczka Łatwy Kredyt niedostępna

Pożyczka Łatwy Kredyt nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

Łatwy Kredyt to pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł na 30 dni, a kolejne pożyczki nawet do 3000 zł. Serwis ŁatwyKredyt.pl działa na polskim rynku już od 4 lat. Oferuje swoim klientom szybkie pożyczki, dostępne na koncie już w 30 minut, sprawdź opinie o Łatwy Kredyt

Dla kogo Łatwy Kredyt

O pożyczkę w Łatwy Kredyt może wnioskowac osoba, która

 • jest w wieku od 20 do 70 lat
 • posiada osobisty rachunek bankowy
 • posiada aktywny numer telefonu
 • posiada obywatelstwo polskie i zamieszkuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
 • dokonała poprawnej rejestracji w systemie internetowym i złożyła poprawnie wypełniony wniosek - kliknij banner lub przycisk

dodatkowo

 • jest konsumentem w rozumieniu art 5 ust 1 Ustawy o kredycie konsumenckim
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • posiada pozytywną historie w Biurze Informacji Gospodarczej i nie posiada żadnych zobowiązań pieniężnych wobec Latwykredyt.pl
 • zapoznała się z Formularzem Informacyjnym, Regulaminem oraz Umową Pożyczki oraz akceptuje ich warunki

Czy Łatwy Kredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Łatwy Kredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Łatwy Kredyt sprawdza BIK
 • Łatwy Kredyt sprawdza BIG
 • Łatwy Kredyt sprawdza KRD
 • Łatwy Kredyt sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją „Promocja Pierwsza pożyczka do 1500zł z RRSO 0%” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%. całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie: stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 0,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1500 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.10.2018 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 412.50 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 412.50 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1912.50 PLN. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1821.80 % Kalkulacja została dokonana na dzień 16.10.2018 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Łatwy Kredyt, kontakt Łatwy Kredyt i logowanie Łatwy Kredyt oraz strona www poniżej.

Konta bankowe Łatwy Kredyt

Jeśli posiadasz konto w banku, które wymieniamy poniżej, to właśnie na nie wykonaj przelew weryfikacyjny. Podobnie ze spłatą pożyczki, spłatę wykonaj na jedno z kont bankowych Łatwy Kredyt, banki z którymi współpracuje Łatwy Kredyt wymieniamy poniżej, w takim przypadku przelew zostanie wykonany najszybciej.

Dane do płatności: PolCredit Sp. z o.o. ul. Pokorna 2, lok. 1044, 00-199 Warszawa

TYTUŁEM: "SPŁATA POŻYCZKI NUMER.."

 • PKO
 • Santander (dawny BZ WBK)
 • mBank
 • Pekao
 • Millennium
 • ALIOR
 • GETIN
 • PARIBAS
 • Bank Pocztowy

Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

Łatwy Kredyt - kiedy kasa?

Wniosek o pożyczkę w Łatwy Kredyt wypełnisz w ciągu kilku minut, a procedura pożyczkowa powinna zostać dopełniona w ciągu kilku minut.

Na czas otrzymania pieniędzy wpływ mają następujące czynniki:

 • sposób weryfikacji: możesz przelać 1 grosz na konto bankowe Łatwy Kredyt albo skorzystać z usługi Kontomatik, w przypadku której procedura weryfikacji zajmnie dosłownie chwilę
 • konto bankowe: jeżeli posiadasz jeżeli posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracuje Łatwy Kredyt, to własnie z niego wykonaj przelew weryfikacyjny, który szybciej zostanie zaksięgowany na rachunku Łatwy Kredyt, a Ty szybciej otrzymasz pożyczkę
 • sposób wypłaty: jeżeli posiadasz konto w banku, z którym współpracuje łatwy kredyt, to pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku minut od wydania pozytywnej decyzji kredytowej. Możesz również zdecydować się na czek GIRO i odebrać pożyczkę na poczcie.

Jeżeli nie zdecydujesz się na wypłatę pożyczki na poczcie oraz posiadasz konto w innym banku niż wymienione powyżej, to musisz liczyć się z tym, że pieniądze otrzymasz w ciągu kilku godzin (do jednego dnia roboczego) od wydania pozytywnej decyzji kredytowej.

Kalkulator Łatwy Kredyt

Kalkulator pożyczki Łatwy Kredyt znajdziesz na stronie Łatwy Kredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Łatwy Kredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Łatwy Kredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Łatwy Kredyt użyty na stronie www Łatwy Kredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Łatwy Kredyt, zobacz też: pierwsza pożyczka Łatwy Kredyt bez opłat

Łatwy kredyt - odbiór poczta

Pożyczkę od ŁatwyKredyt możesz odebrać na poczcie - czek GIRO, jest to możliwość wypłaty pożyczki w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego.

W celu wybrania tej metody płatności, wystarczy zaznaczyć podczas składania wniosku bądź rejestracji – wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO.

Po pozytywnej decyzji odnośnie otrzymania pożyczki, potrzebne informacje do wypłacenia pożyczki zostaną wysłane na Twój adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego sms’em.

Możesz udać się do dowolnej placówki Poczty Polskiej lub Banku pocztowego w celu zrealizowania czeku GIRO, do zweryfikowania Twojej tożsamości potrzebny będzie Twój dowód osobisty.

ŁatwyKredyt - jak otrzymać

Pierwsza pożyczka:

 • kliknij przycisk i przejdź na stronę ŁatwyKredyt
 • kliknij w znajdującą się na stronie głównej bądź po prawej stronie zakładkę " WEŹ POŻYCZKĘ", a następnie wypełnij formularz i zaznacz pola do akceptacji znajdujące się na samym dole formularza.
 • po prawej stronie formularza znajduje się kalkulator, na którym za pomocą suwaka wybierasz kwotę i okres na jaki chcesz wziąć pożyczkę. Kliknij w znajdującą się na samym dole zakładkę "Zarejestruj się" i w wyznaczone pole wpisz SWOJE HASŁO, którego używasz logując się na swój profil.
 • przelej 0,01 zl (jeden grosz) ze swojego osobistego rachunku bankowego, tytuł przelewu PRZECZYTAŁEM/AM I ZGADZAM SIĘ Z WARUNKAMI REGULAMINU I UMOWY POŻYCZKI OD FIRMY POLCREDIT SP. Z O.O

Kolejna pożyczka:

 • zaloguj się na swoim profilu, w prawym górnym rogu na stronie www.latwykredyt.pl znajduje się okno do logowania (wpisz e-mail i hasło utworzone podczas wypełniania formularza rejestracyjnego).wybierz zakładkę "pożyczka" i zdecyduj o kwocie i okresie pożyczki;
 • wybierz zakładkę "pożyczka" i zdecyduj o kwocie i okresie pożyczki;
 • potwierdź złożenie wniosku zaznaczając „Akceptuj”

Kliknij przycisk lub banner aby przejść na stronę Łatwy Kredyt.

PIERWSZA POŻYCZKA ZA DARMO

Jeżeli jesteś nowym klientem firmy i spłacisz pożyczkę w wymaganym terminie i wysokości, to możesz uzyskać pierwszą pożyczkę za darmo do 1500 zł na 30 dni:

 • złóż wniosek o pierwszą pożyczkę za darmo w ŁatwyKredyt - kliknij przycisk lub banner

Łatwy Kredyt (skrót)

Dane rejestrowe Łatwy Kredyt✅NIP 5213635239
✅REGON 146251000
✅KRS: 0000429935
Łatwy Kredyt adres / siedzibaPolCredit Sp. z o.o. ul.Pokorna 2 lok. 1044, 00-199 Warszawa
Łatwy Kredyt kontakt / infoliniaobsługa klienta: 22 228 21 03, windykacja: 22 228 20 15
Godziny pracy Łatwy Kredytpon – pt: 7:00 – 22:00, sob – n 9:00 – 20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Łatwy Kredyt możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę Łatwy Kredyt i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni bez opłat
Łatwy Kredyt logowanie / Łatwy Kredyt wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Łatwy Kredyt, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Łatwy Kredyt
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 70 lat
Weryfikacja bazŁatwy Kredyt BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza pożyczkabez opłat, do 1500 zł na 30 dni, RRSO Łatwy Kredyt od 0%!
Kolejne pożyczki100 - 3000 zł, zwrot 15 - 30 dni
Kalkulator Łatwy KredytKalkulator Łatwy Kredyt znajdziesz na stronie Łatwy Kredyt, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Łatwy Kredyt - dodatkowy opis na kalkulatora Łatwy Kredyt naszej stronie.