Chwilówka Kobieta z kasą

Kobieta z kasą - pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł na 31 dni, pożyczka dla pań szukających okazji. Jeśli znajdziesz świetną okazję w internecie, a do wypłaty zostało jeszcze kilka dni, to możesz skorzystać z szybkiej pożyczki Kobieta z kasą, aby nie stracić żadnej okazji.

Pożyczka Kobieta z kasą niedostępna

Pożyczka Kobieta z kasą nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

Kobieta z kasą - pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł na 31 dni, pożyczka dla pań szukających okazji. Jeśli znajdziesz świetną okazję w internecie, a do wypłaty zostało jeszcze kilka dni, to możesz skorzystać z szybkiej pożyczki Kobieta z kasą, aby nie stracić żadnej okazji.
Czy stać Cię na perfumy Gucci, torebkę Dolce & Gabbana czy wyjazd do SPA na weekend po tygodniu wytężonej pracy? Nie! Po to stworzony został pierwszy serwis z pożyczkami tylko dla kobiet: kobietazkasa.pl - bez ściemy, z jasnymi zasadami!

Gwarancja bezpieczeństwa

Kobieta z kasą to marka założona przez firmę Pożyczkomat:

  • wszystko jest jasne – oferta nie zawiera żadnych ukrytych opłat. Jest skonstruowana w przejrzysty i praktyczny sposób, by nie przysparzała Ci dodatkowych problemów. Bycie fair się opłaca!
  • liczy się czas - przelew środków otrzymasz zaraz po zweryfikowaniu Twojego wniosku! Firma jest dostępna dla Ciebie przez 24 godziny na dobę.
  • komfort spłaty – zaciągniętą pożyczkę możesz spłacić za pośrednictwem bankowości internetowej lub w tradycyjnej placówce bankowej.

Jako ciekawostkę warto dodać, że bardziej szczegółowe informacje możemy uzyskać na infolinii, gdzie pracują wyłącznie kobiety.

O firmie

Domowym budżetem bardzo często zajmują się kobiety, które starają się tak rozplanować wydatki, aby starczyło i na rachunki, i na życie, i na drobne przyjemności. Czasami przychodzą niespodziewane wydatki i zamiast ciąć koszty, można skorzystać z rozwiązania, którym jest pożyczka od Kobieta z Kasą.

Kobieta z Kasą jest marką Friendly Finance, grupy finansowej zarejestrowanej w Czechach. To znana i ceniona na rynku firma pożyczkowa, oferująca mikropożyczki udzielane przez Internet. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w krajach skandynawskich oraz w Europie Środkowej świadczy najwyższej jakości usługi.

Oferta firmy Kobieta z Kasą jest adresowana do pań, które ukończyły 20 lat i posiadają stały dochód. Kobiety wnioskujące o pożyczkę nie powinny także posiadać zaległości w spłacie innych zobowiązań oraz wpisu do rejestru dłużników.

Pożyczka w Kobieta z kasą

  • masz ukończone 20 lat
  • mieszkasz w Polsce
  • posiadasz numer PESEL oraz
  • masz stały dochód
  • nie posiadasz zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych
  • nie posiadasz wpisu w rejestrze dłużników

Kobieta z kasą (skrót)

Dane rejestrowe Kobieta z kasą✅NIP 1070025046
✅REGON 146512445
✅KRS: 0000448749
Kobieta z kasą adres / siedzibaFriendly Finance Polska Sp. z o.o. ul. Złota 7 lok. 18 00-019 Warszawa
Kobieta z kasą kontakt / infolinia(22) 53 53 553
Godziny pracy Kobieta z kasąPoniedziałek-Piątek: 8:00 - 21:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Kobieta z kasą możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę Kobieta z kasą i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 31 dni gratis
Kobieta z kasą logowanie / Kobieta z kasą wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Kobieta z kasą, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Kobieta z kasą
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazKobieta z kasą BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza pożyczkagratis, do 1500 zł na 31 dni, RRSO Kobieta z kasą od 2078%!
Kolejne pożyczki200 - 1500 zł, zwrot 7-31