Chwilówka Freezl

Freezl oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki przez Internet z terminem spłaty nawet do 65 dni. W ofercie pożyczek Freezl można znaleźć pożyczki w wysokości od 100 do 7000 zł, a co piąta pożyczka od Freezl za darmo - przeczytaj opinie o Freezl.

Pożyczka Freezl niedostępna

Pożyczka Freezl nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

Freezl oferuje szybkie i bezpieczne pożyczki przez Internet z terminem spłaty nawet do 65 dni. W ofercie pożyczek Freezl można znaleźć pożyczki w wysokości od 100 do 7000 zł, a co piąta pożyczka od Freezl za darmo - przeczytaj opinie o Freezl.

Freezl wymagania

Podstawowe wymagania Freezl konieczne do otrzymania pożyczki to:

 • wiek 18 lat
 • konto w jednym z serwisów społecznościowych: Facebook, Linkedin, NK (do weryfikacji danych)
 • weryfikując swoje dane za pośrednictwem Facebook możesz uzyskać 10 zł zniżki!

Czy Freezl weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Freezl weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Freezl nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Freezl weryfikuje inne bazy
 • Freezl sprawdza BIG
 • Freezl sprawdza KRD
 • Freezl sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki w wysokości 500 zł udzielonej na 35 dni: RRSO - 1297%, roczna stopa oprocentowania pożyczki – 10%, prowizja - 138,95 zł, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 643,85 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Freezl, kontakt Freezl i logowanie Freezl oraz strona www poniżej.

Jak otrzymać pożyczkę Freezl?

Aby otrzymać pożyczkę od Freezl kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Freezl na której:

 • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki – 500, 1000 czy 7000 zł – to zależy od Ciebie, ile potrzebujesz. Zaznacz na pasku wysokość pożyczki i wybierz termin, w jakim zamierzasz ją spłacić. Po chwili wyświetli Ci się również całkowity koszt pożyczki, razem z opłatami dodatkowymi
 • wypełnij formularz on-line – prosty formularz, który jest niezbędny do podjęcia pozytywnej decyzji. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne – to warunek do tego, żeby Freezl mógł się z Tobą skontaktować. Na tym etapie możesz zalogować się przy pomocy np. Facebooka.
 • zweryfikuj rachunek bankowy – po akceptacji kolejnym krokiem jest niezbędna weryfikacja Twojego konta bankowego, na który w przyszłości będziesz otrzymywać szybką pożyczkę. Proces ten jest jednorazowy, dla każdego nowego użytkownika.

Po pozytywnej weryfikacji kredytowej:

 • ciesz się szybką pożyczką – kolejnym etapem jest przelanie pieniędzy na Twoje konto, zwykle trwa to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Freezl - zwrot pożyczki

Ostatnim etapem pożyczki Freezl jest zwrot pożyczonych pieniędzy.

Pamiętaj, jeśli z różnego powodu nie jesteś w stanie spłacić pożyczki Freezl w określonym terminie, niezbędny będzie kontakt z Freezl w celu rozwiązania problemu - nie czekaj, tylko jak najszybciej skontaktuj się z Freezl i zapytaj o możliwość przedłużenia terminu spłaty Freezl.

Kalkulator Freezl

Kalkulator pożyczki Freezl znajdziesz na stronie Freezl, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Freezl

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Freezl) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Freezl użyty na stronie www Freezl może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Freezl

Co 5 pożyczka za darmo!

Dla każdego klienta freezl dostępna jest możliwość uzyskania co piątej pożyczki za darmo. To bardzo proste:

 • weź kredyt z freezl
 • korzystaj ze środków nie mniej niż 14 dni
 • oddawaj pieniądze w terminie

Co 5 za darmo:

 • co piąty raz otrzymasz darmową pożyczkę w wysokości od 100 do 7000 złotych na okres do 65 dni w ciągu 15 minut,
 • kwota bezpłatnej pożyczki nie może przekroczyć kwoty poprzedniej pożyczki.

Freezl po 40 za polecenia

Opowiedz swoim znajomym o współpracy z freezl i za każdą osobę, która otrzyma pożyczkę z Twojego polecenia, otrzymasz zniżkę 40 zł,

Zniżka 40 zł na pożyczkę od 100 do 7000 złotych na wygodny okres do 65 dni, pożyczka Freezl w 15 minut.

Odzyskiwania hasła Freezl

Hasło logowania Freezl otrzymasz na adres mailowy po dokonaniu rejestracji. Jeśli nie pamiętasz hasła albo nie możesz odnaleźć maila z hasłem, możesz je zresetować.

Odzyskiwanie hasła:

 • kliknij przycisk "Logowanie" na stronie Freezl
 • kliknij przycisk "Przypomnij hasło" na stronie Freezl
 • w polu formularza wpisz adres mailowy, który podałeś podczas rejestracji i naciśnij przycisk Kontynuuj. Otrzymasz kod SMS na numer telefonu wskazany przy zakładaniu profilu. Masz kłopoty? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Freezl!

O Freezl

Freezl.pl to platforma internetowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek online, w szybki i kompleksowy sposób pomoże Ci uzyskać pieniądze w nagłej sytuacji. W ofercie Freezl znajdziesz szybkoterminowe pożyczki w wysokości od 100 do 7000 zł.

Freezl to szybka gotówka na zaledwie jedno kliknięcie, możesz zrobić to w automatyczny sposób, logując się do systemu Freezl.pl poprzez swój profil w mediach społecznościowych (Facebook). Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy “na już”? Skorzystaj z usług Freezl - pieniądze przesyłane są na Twoje konto nawet w kilkadziesiąt minut.

Pożyczkę Freezl możesz wydać na dowolny cel: remont, edukacja, wypoczynek, leczenie - skorzystaj z szybkiej, pozabankowej i jednocześnie bezpiecznej formy pożyczki.

Freezl (skrót)

Dane rejestrowe Freezl✅NIP 5252637490
✅REGON 362786454
✅KRS: 0000586553
Freezl adres / siedzibaCentrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa
Freezl kontakt / infolinia22 87 383 87
Godziny pracy FreezlPon - Pt 08:00 - 19:00, Sob - N 09:00 - 17:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Freezl możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Freezl i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Freezl logowanie / Freezl wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Freezl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Freezl
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazFreezl KRD, BIG, ERIF, udziela pożyczek również dla zadłużonych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki100 - 7000 zł, zwrot 1 - 65 dni
Kalkulator FreezlKalkulator Freezl znajdziesz na stronie Freezl, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Freezl - dodatkowy opis na kalkulatora Freezl naszej stronie.