Pożyczka ratalna Finansowy Ekspres

Finansowy Ekspres udziela pożyczek od 100 do nawet 15.000 zł dla osób w wieku od 20 do 80 lat na okres od 12 do 48 miesięcy, również dla zadłużonych i osób z gorszą historią kredytową. W Finansowy Ekspres otrzymasz pierwszą pożyczkę za darmo do 1500 zł na 30 dni, możesz również wnioskować o kolejną pożyczkę, jeśli spłacisz przynajmniej połowę obecnej i nie musisz posiadać konta w banku aby wnioskować o pożyczkę Finansowy Ekspres - wyraź lub poznaj opinie o FinansowyEkspres.

Pożyczka Finansowy Ekspres niedostępna

Pożyczka Finansowy Ekspres nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Finansowy Ekspres udziela pożyczek od 100 do nawet 15.000 zł dla osób w wieku od 20 do 80 lat na okres od 12 do 48 miesięcy, również dla zadłużonych i osób z gorszą historią kredytową. W Finansowy Ekspres otrzymasz pierwszą pożyczkę za darmo do 1500 zł na 30 dni, możesz również wnioskować o kolejną pożyczkę, jeśli spłacisz przynajmniej połowę obecnej i nie musisz posiadać konta w banku aby wnioskować o pożyczkę Finansowy Ekspres - wyraź lub poznaj opinie o FinansowyEkspres.

Finansowy Ekspres warunki

O pożyczkę FinansowyEkspres może wnioskować osoba:

 • w wieku od 18 do 80 lat,
 • która na stałe mieszka w Polsce,
 • otrzymuje udokumentowany stały dochód w Polsce
 • oraz nie widnieje w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Czy Finansowy Ekspres weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Finansowy Ekspres weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Finansowy Ekspres sprawdza BIK
 • Finansowy Ekspres sprawdza BIG
 • Finansowy Ekspres sprawdza KRD
 • Finansowy Ekspres sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją „Promocja Pierwsza pożyczka do 1500zł z RRSO 0%” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%. całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie: stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 0,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1500 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.09.2017 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 412.50 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 412.50 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1912.50 PLN. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1821.80 % Kalkulacja została dokonana na dzień 26.09.2017 r.

Zgodność z etyką reklamową Google: Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 24 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 79,47 % przy pożyczce 5000 zł na okres 24 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 379,55 zł (kolejne raty malejące). Minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki wynosi 6 miesięcy a maksymalny 36 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki wynosi 271,54% (na dzień 22.03.2017).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Finansowy Ekspres, kontakt Finansowy Ekspres i logowanie Finansowy Ekspres oraz strona www poniżej.

Dodatkowo informacje ze strony www:

Złożone wnioski są rozpatrywane indywidualnie dla każdego Klienta. Proces weryfikacji polega na sprawdzeniu baz: BIG, BIK i ZBP. Jeżeli klient widnieje w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) otrzymanie gotówki jest niemożliwe.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Finansowy Ekspress, a będąc na stronie wniosku Finansowy Ekspres podaj tylko:

 • imię i nazwisko

oraz

 • telefon kontaktowy

W ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Finansowy Ekspres, który przedstawi Ci szczegóły oferty. Oczywiście pozostawienie danych kontaktowych jest niezobowiązujące i nie obliguje Cię do skorzystania z oferty:

 • kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Finansowy Ekspres

Kiedy pieniądze?

Decyzję finansową od Finansowy Ekspres otrzymasz nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku o pożyczkę.

Po pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze możesz:

Kalkulator Finansowy Ekspres

Kalkulator pożyczki Finansowy Ekspres znajdziesz na stronie Finansowy Ekspres, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Finansowy Ekspres

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Finansowy Ekspres) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Finansowy Ekspres użyty na stronie www Finansowy Ekspres może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Finansowy Ekspres, zobacz też: pierwsza pożyczka Finansowy Ekspres za darmo

Na pożyczkę wchodzi

Koszty pożyczki FinansowyEkspres to:

 • opłata przygotowawcza, która jest jednorazowa,
 • opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10%

Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.

Szczegółowe informacje o pożyczce znajdziesz na stronie www Finansowy Ekspres, adres poniżej.

Brak spłaty

Pierwszym krokiem wykonywanym przez firmę pożyczkową jest naliczenie nadprogramowych odsetek. O zaległościach w spłacie pożyczki, pożyczkobiorca jest informowany poprzez wysyłane do niego monity (kosztami monitów obciążony zostaje dłużnik). Monity mogą być wysłane drogą elektroniczną, telefoniczną oraz tradycyjną.

W momencie gdy pożyczkobiorca nie reaguje na wezwania do zapłaty, firmy pożyczkowe przekazują sprawę do windykacji. W zależności od możliwości są to firmy windykacyjne lub specjalne sekcje windykacyjne w strukturach firmy.

Gdy pożyczkobiorca dalej uchyla się od spłaty pożyczki, następuje postępowanie sądowe. Celem postępowania sądowego jest uzyskanie tytułu egzekucyjnego, które stanowi podstawę do dalszego ubiegania się o zwrot długu. Kolejno następuje sporządzenie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności tytułowi egzekucyjnemu.

W drugim etapie następuje przekazanie sprawy kancelarii komorniczej. Komornik nierzetelnemu pożyczkobiorcy może zająć wynagrodzenie za pracę lub zająć środki pieniężne zgromadzone na rachunku bankowym. W ostateczności komornik może zająć nieruchomości lub ruchomości należące do dłużnika.

Finansowy Ekspres (skrót)

Dane rejestrowe Finansowy Ekspres✅NIP 6762496391
✅REGON 363042916
✅KRS: 0000587711
Finansowy Ekspres adres / siedzibaSpark DigitUP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-060), Plac Wolnica 13 lok. 10
Finansowy Ekspres kontakt / infolinia32 431-00-29
Godziny pracy Finansowy Eksprespon - pt 08.00 - 16.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Finansowy Ekspres możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę Finansowy Ekspres i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni za darmo
Finansowy Ekspres logowanie / Finansowy Ekspres wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Finansowy Ekspres, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Finansowy Ekspres
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazFinansowy Ekspres BIK, BIG, KRD, ERIF, udziela pożyczek również dla zadłużonych
Więcej niż 1 pożyczkatak, jeżeli spłaciłeś połowę rat swojej obecnej pożyczki, możesz wnioskować o pożyczkę w FinansowyEkspres
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 1500 zł na 30 dni, RRSO Finansowy Ekspres od 0%!
Kolejne pożyczki100 - 15 000 zł, zwrot 12 - 48 mies.
Kalkulator Finansowy EkspresKalkulator Finansowy Ekspres znajdziesz na stronie Finansowy Ekspres, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Finansowy Ekspres - dodatkowy opis na kalkulatora Finansowy Ekspres naszej stronie.