Pożyczka ratalna Fellow Finance

Pożyczka bez BIK
od 20 do 75 lat
Ratalna Fellow Finance

1000 - 12 000 zł

Spłata w

4 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: Elastyczny harmonogram spłat.

Fellow Finance to pożyczka ratalna, 100% online, bez dokumentów. Kwota pożyczki Fellow Finance to od 1000 do 12000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, a w czasie trwania masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej od Fellow Finance, albo spłaty innych pożyczek chwilówek - poznaj opinie o Fellow Finance.

Fellow Finance - warunki

O pożyczkę społecznościową Fellow Finance mogą ubiegać się:

 • osoby od 20 do 75 roku życia,
 • mieszkające w Polsce
 • posiadające rachunek w polskim banku z dostępem online (wnioskodawca musi posiadać login i hasło do swojej usługi bankowej).

Konto bankowe podane przy rejestracji powinno istnieć od co najmniej 3 miesięcy w momencie składania wniosku o pożyczkę.

Na podstawie podanych we wniosku informacji Fellow Finance sprawdzam ewentualne zaległości płatnicze i wpisy w bazach informacji gospodarczej oraz dokonujemy oceny zdolności kredytowej. Fellow Finance potwierdza również tożsamość i dochody osoby ubiegającej się o pożyczkę za pośrednictwem serwisu Kontomatik.

Czy Fellow Finance weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Fellow Finance weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Fellow Finance nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Fellow Finance weryfikuje inne bazy
 • Fellow Finance sprawdza BIG
 • Fellow Finance sprawdza KRD
 • Fellow Finance sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki – 1000 zł; okres pożyczkowania – 12 miesięcy; opłata wstępna – 120 zł; opłata administracyjna – 134,55 zł.; opłata za prowadzenia konta – 16,60 zł/m-c (łącznie: 199,20 zł); oprocentowanie w stosunku rocznym – 10%; łączna kwota odsetek – 54,99 zł; wysokość comiesięcznych rat: 115,07 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 1380,88 zł; całkowity koszt pożyczki – 500,88 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 144,55%

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Fellow Finance, kontakt Fellow Finance i logowanie Fellow Finance oraz strona www poniżej.

Pożyczki Fellow Finance

Pożyczki do 12 000 złotych - złóż bezpłatny wniosek o pożyczkę od 1000 do 12 000 złotych.

Zero ukrytych kosztów - wszelkie koszty i opłaty związane z pożyczką przedstawiamy w jasny i przejrzysty sposób.

Bez poręczycieli - ​w Fellow Finance możesz otrzymać pożyczkę bez poręczycieli i innych zabezpieczeń.

Stałe oprocentowanie - gwarancja stałego oprocentowania umożliwia dobre zaplanowania domowego budżetu - co miesiąc spłacasz ratę o tej samej wysokości.

Wymagane dokumenty

Fellow Finance stara się jak najbardziej ułatwić proces składania wniosku pożyczkowego, dlatego też dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod weryfikacji nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów.

Upewnij się tylko, że podane przez Ciebie w trakcie składania wniosku dane finansowe są poprawne oraz wyraź zgodę na weryfikację w bazach informacji gospodarczej i za pośrednictwem usługi Kontomatik.

Pożyczka - kroki

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Fellow Finance, na której:

 1. Kwota - na samym początku wybierz odpowiednią dla ciebie kwotę pożyczki i okres pożyczkowania.
 2. Wniosek - w kilka minut wypełnij wygodnie przez internet wniosek o pożyczkę, który do niczego nie zobowiązuje, dopóki nie zatwierdzisz warunków umowy.
 3. Oferta - otrzymasz niezwłocznie ofertę pożyczki, możesz na spokojnie zastanowić się, czy zaakceptować, czy odrzucić zaoferowane warunki.
 4. Wypłata pożyczki - jeśli zaakceptujesz ofertę, w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz środki nawet tego samego dnia roboczego

Jak szybko pożyczka

Po złożeniu wniosku w systemie Fellow Finance wszystkie Twoje informacje zostaną zweryfikowane przez Fellow Finance oraz przeanalizowane w celu nadania Ci oceny zdolności kredytowej (w formie ratingu). Weryfikacja odbywa się od razu po złożeniu wniosku i, jeśli nie pojawią się żadne wątpliwości, wniosek pożyczkowy moze zostać zaakceptowany, a pożyczka przyznana, nawet w przeciągu kilkanastu minut. Możliwe, że jeśli Twoja zdolność kredytowa nie pozwoli na przyznanie pożyczki w wysokości, o którą wnioskujesz, Fellow Finance zaproponuje Ci mniejszą pożyczkę.

Pamiętaj, że Fellow Finance nie jest pożyczkodawcą. Po zaakceptowaniu Twojego wniosku, zostanie on udostępniony inwestorom i będzie widoczny dla wszystkich potencjalnych pożyczkodawców. Czas potrzebny na zebranie od inwestorów kwoty pożyczki zależy przede wszystkim od tego, jaką ocenę zdolności i wiarygodności kredytowej (rating) przyznało Ci Fellow Finance. Im wyższa ocena, tym szybciej masz szansę znaleźć pożyczkodawców. Jeśli ocena Twojej zdolności kredytowej jest niższa, pożyczkobiorcy będą bardziej skłonni pożyczyć Ci pieniądze przy wyższej opłacie administracyjnej. W większości przypadków oferta finansowania jest dostępna już kilka minut po złożeniu wniosku.

Fellow Finance - kiedy kasa

Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty pożyczki i uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze zostaną przelane na Twoje konto tego samego dnia, jeśli jest to dzień roboczy, lub pierwszego dnia roboczego następującego po dniu przyznania pożyczki.

Może się zdarzyć, że przelew dotrze na Twoje konto z opóźnieniem, wynikającym z czasu potrzebnego bankom na zaksięgowanie przelewów. Jeśli posiadasz konto w mBanku lub w Orange Finanse, środki powinny być dostępne od razu po nadaniu przez Fellow Finance przelewu.

Kalkulator Fellow Finance

Kalkulator pożyczki Fellow Finance znajdziesz na stronie Fellow Finance, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Fellow Finance

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Fellow Finance) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Fellow Finance użyty na stronie www Fellow Finance może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Fellow Finance

Fellow Finance - dodatkowe środki

Możesz ubiegać się o zwiększenie kwoty pożyczki po czterech miesiącach terminowych spłat.

Aktualny stan zadłużenia oraz historia wszystkich płatności są widoczne po zalogowaniu na konto klienta w serwisie Fellow Finance.

Spłata innych pożyczek

Z Fellow Finance masz możliwość konsolidacji zobowiązań, połącz kilka chwilówek w jedną długoterminową pożyczkę Fellow Finance na korzystniejszych warunkach i spłacaj co miesiąc ratę o stałej wysokości.

Po czterech miesiącach terminowcyh spłat możesz ubiegać się o zwiększenie kwoty pożyczki na jeszcze dogodniejszych warunkach.

Przesunięcie terminu spłaty

Z Fellow Finance masz możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki.

Przesunięcie terminu płatności o 14 dni raty lub zawieszenie spłaty kapitału pożyczki na miesiąc jest możliwe poprzez kontankt (telefoniczny lub e-mailowy) z działem należności Fellow Finance.

Po zatwierdzeniu zmiany w planie spłat do raty doliczana jest opłata za wykonanie usługi zgodnie z aktualnym cennikiem, dostępnym na stronie internetowej.

Fellow Finance (skrót)

Dane rejestrowe Fellow Finance✅NIP 7010508554
✅REGON 362560885
✅KRS: 0000576864
Fellow Finance adres / siedzibaul. Piękna 68, piętro II 00-672 Warszawa
Fellow Finance kontakt / infolinia22 397 51 15
Godziny pracy Fellow Financepn - pt 11.00 - 15.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Fellow Finance możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Fellow Finance i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Fellow Finance logowanie / Fellow Finance wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Fellow Finance, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Fellow Finance
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazFellow Finance ERIF, BIG, KRD
Więcej niż 1 pożyczkaMożesz zwiększać kwotę swojej pożyczki co 4 miesiące.
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 12 000 zł, zwrot 4 - 24 mies.
Kalkulator Fellow FinanceKalkulator Fellow Finance znajdziesz na stronie Fellow Finance, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Fellow Finance - dodatkowy opis na kalkulatora Fellow Finance naszej stronie.

Pożyczka bez BIK
od 20 do 75 lat
Ratalna Fellow Finance

1000 - 12 000 zł

Spłata w

4 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: Elastyczny harmonogram spłat.