Wniosek o pożyczkę FamilyLoan

Pożyczka ratalna FamilyLoan

FamilyLoan logo
Pożyczka bez BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna FamilyLoan

2500 - 25.000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

O pożyczkę FamilyLoan.pl może ubiegać się każdy, komu zależy na szybkim otrzymaniu środków - szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK), nawet na 5 lat (60 miesięcy).

Pożyczkobiorcą Family Loan jest Rapida Money, która nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej i udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową (zły BIK), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym.

 

Wymagania Family Loan

O pożyczkę Family Loan może wnioskować osoba:

 • w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta i mieszka na terenie Polski
 • do udzielenia pożyczki wymagany jest gwarant, czyli poręczyciel, który może być w wieku od 25 do 75 lat, powinien posiadać na własność nieruchomość lub dobrą historię kredytową.

Family Loan nie wymaga zaświadczeń potwierdzających dochód.

 

Czy FamilyLoan weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

FamilyLoanAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza FamilyLoan weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • FamilyLoan sprawdza BIK
 • FamilyLoan nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy
 • FamilyLoan nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy
 • FamilyLoan nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: pożyczasz 20000 zł na 60 miesięcy, płacąc 797.04 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 47822.25 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 20000.00 zł. Opłata administracyjna w kwocie 7822.00 zł. Oprocentowanie stałe: 10%. RRSO 50.59%.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie FamilyLoan, kontakt FamilyLoan i logowanie FamilyLoan oraz strona www poniżej.

 

Family Loan - gwarant

Gwarant dla Family Loan oznacza, że jesteś bez względu na Twoją historię kredytową jesteś osobą godną zaufania. Jednocześnie gwarant odpowiedzialny jest za uiszczenie płatności kredytu, w sytuacji, gdy jako kredytobiorca nie jesteś w stanie pokryć miesięcznych rat.

Nie można otrzymać pożyczki Family Loan bez gwaranta. Gwarant poświadcza, że pożyczkobiorca jest godny zaufania - poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem.

 

Gwarantem może zostać

Gwarantem może zostać każdy, kto:

 • zna Cię i wie że jesteś w stanie spłacić kredyt;

Gwarantem najcześciej zostaje ktoś rodziny, ale formalnie nie ma takich wymagań:

 • może być osoba w wieku 25 - 75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości i powinna być właścicielem nieruchomości na terenie Polski,
 • ważna jest jego stabilność finansowa, gdyż gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę.

Od strony formalnej gwarant nie musi być spokrewniony z pożyczkobiorcą i może to być dowolna osoba, ale gwarantem najczęściej są członkowie rodziny lub bliscy, czyli ktoś kto Cię zna i ma do Ciebie zaufanie - poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem.

 

Family Loan - o firmie

Za marką Family Loan kryje się Rapida Money, która jest pożyczkodawcą. Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów.

Family Loan działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

 

Kalkulator FamilyLoan

FamilyLoan

Kalkulator pożyczki FamilyLoan znajdziesz na stronie FamilyLoan, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora FamilyLoan

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od FamilyLoan) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator FamilyLoan użyty na stronie www FamilyLoan może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki FamilyLoan

 

Family Loan - kiedy kasa

Twój wniosek Family Loan będzie weryfikowany od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00. W soboty od 10:00 do 15:00. Pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacana jest w ciągu 48 godzin.

Co spowalnia wypłatę pożyczki:

 • niemożność skontaktowania się z Tobą lub Twoim gwarantem.
 • złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym.
 • konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

 

FamilyLoan (skrót)

Dane rejestrowe FamilyLoan✅NIP 5252684957
✅REGON 365892926
✅KRS: 0000647952
FamilyLoan adres / siedzibaRapida Money ul. Ostatnia 1c, 31-444 Kraków
FamilyLoan kontakt / infolinia22 113 44 32
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę FamilyLoan możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę FamilyLoan i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
FamilyLoan logowanie / FamilyLoan wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na FamilyLoan, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę FamilyLoan
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazFamilyLoan BIK, udziela pożyczek również dla zadłużonych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2500 - 25.000 zł, zwrot 12 - 60 mies.
Kalkulator FamilyLoanKalkulator FamilyLoan znajdziesz na stronie FamilyLoan, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator FamilyLoan - dodatkowy opis na kalkulatora FamilyLoan naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna FamilyLoan, recenzja i warunki pożyczki FamilyLoan ⭐Pożyczka ratalna FamilyLoan ⚡pożyczka od 2500 do 25.000 PLN ⏰ na okres 12 - 60 mies. 👫wiek od 18 do 75 lat 🔒Family Loan to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Jeśli potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, to poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem i wnioskuj i pożyczkę Family Loan.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!