Wniosek o pożyczkę Extra Kieszeń

Pożyczka ratalna Extra Kieszeń

Extra Kieszeń logo
Pożyczka bez BIK
od 20 do 80 lat
Ratalna Extra Kieszeń

500 - 15 000 zł

Spłata w

2 - 48 mies.

ExtraKieszeń umożliwia bezpieczne, szybkie i wygodne uzyskanie pożyczki w kwocie od 500 do 15 000 zł na elastyczny okres spłaty od 2 do 48 miesięcy, a jeśli jesteś nowym klientem ExtraKieszeń, to maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 7 000 zł. Dzięki pożyczce Extra Kieszeń możesz szybko uporać się z problemami finansowymi lub spełnić marzenia, które od dawna odkładałeś na później. Extra Kieszeń to szybka pożyczka przez Internet dla wymagających klientów - sprawdź opinie o Extra Kieszeń.

 

Extra Kieszeń wymagania

Możesz otrzymać pożyczkę od Extra Kieszeń jeżeli:

 • jesteś w wieku od 20 do 80 lat
 • jesteś obywatelem RP
 • posiadasz dowód osobisty i telefon
 • masz stały adres zamieszkania
 • posiadasz stałe źródło dochodu (umowa o pracę, renta, emerytura).

Aby starać się szybką pożyczkę bez przelewania grosza powinieneś posiadać stałe zamieszkanie.

 

Czy Extra Kieszeń weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Extra KieszeńAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Extra Kieszeń weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Extra Kieszeń nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Extra Kieszeń weryfikuje inne bazy
 • Extra Kieszeń sprawdza BIG
 • Extra Kieszeń sprawdza KRD
 • Extra Kieszeń sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

RRSO to Rzeczywista Stopa Oprocentowania. Wskaźnik informuje o całkowitym koszcie zobowiązania. RRSO liczy się w stosunku rocznym. Całkowitą cenę znajdziesz w kalkulatorze pożyczki.

W naszym przykładzie podaliśmy RRSO dla pożyczki 500 zł na okres 48 miesięcy.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Extra Kieszeń, kontakt Extra Kieszeń i logowanie Extra Kieszeń oraz strona www poniżej.

 

Extra Kieszeń wniosek

Aby otrzymać pożyczkę od Extra Kieszeń należy złożyć wniosek - kliknij przycisk lub banner aby przejść.

Na stronie głównej Extra Kieszeń przygotowany jest intuicyjny skrypt graficzny, który ułatwi Ci wzięcie pożyczki. We wniosku Extra Kieszeń podaj:

 • Ile chcesz pożyczyć
 • Okres spłaty pożyczki

Parametry i koszty pożyczki możesz zweryfikować korzystając z kalkulatora.

W kolejnych krokach podaj:

 • dane podstawowe oraz numer konta
 • dane pożyczki
 • informacje o zatrudnieniu
 • dane zamieszkania

I czekaj na kontakt konsultanta Extra Kieszeń.

 

O pożyczce Extra Kieszeń

Pieniądze otrzymasz następnego dnia roboczego, po podpisaniu umowy. Umowę dostarczy kurier, do Twojego miejsca zamieszkania.

W tym samym czasie możesz mieć tylko jedną aktywną pożyczkę Extra Kieszeń, o następną pożyczkę możesz wnioskować w momencie spłaty ostatniej raty bieżącego zobowiązania.

Numer rachunku bankowego oraz terminy wpłat znajdziesz w umowie pożyczki. Zaciągniętą pożyczkę najłatwiej spłacić poprzez przelew bankowy. Niezbędnych opłat możesz dokonać również na Poczcie lub w Agencji Opłat. W przypadku ostatniej opcji wpłać pieniądze na trzy dni przed terminem.

 

Kalkulator Extra Kieszeń

Extra Kieszeń

Kalkulator pożyczki Extra Kieszeń znajdziesz na stronie Extra Kieszeń, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Extra Kieszeń

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Extra Kieszeń) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Extra Kieszeń użyty na stronie www Extra Kieszeń może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Extra Kieszeń

 

O ExtraKieszeń

Extrakieszen.pl jest agregatorem pożyczkowym, pełni rolę pośrednika między klientem, a instytucją pozabankową. Wypełniając formularz na stronie, wysyłasz wniosek do kilkunastu firm pożyczkowych, ich listę znajdziesz też poniżej:

 • Szybkich pożyczek online
 • Chwilówek
 • Pożyczek na raty
 • Pożyczek pod zastaw samochodu
 • Pożyczek z gwarantem

Z ExtraKieszeń nie musisz tracić czasu na mozolne poszukiwania interesującego Cię produktu finansowego. W Extra Kieszeń znajdziesz pożyczkę uszytą na miarę, wystarczy, że określisz swoje wymagania we wniosku o pożyczkę.

Partnerzy eXtraKIESZEN: Aasa Polska S A, Akredo Sp. z o. o., Alfakredyt sp. z o.o, Aventus Group Sp. z o.o., Aviva sp. z o.o., Aiqlabs Sp. z o.o., Fundacja Aviva., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Capital Service S.A., Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o., CK INVESTMENTS Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Colorfull Management Ltd., Creamfinance Poland Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., Cross Loan Sp. z o.o., Everest Finanse SA., Ferratum Bank p.l.c., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., Fundusz Korona Sp. z o.o., Górnośląskie Towarzystwo Finansowe Sp. z o.o., Kreditech Polska Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., LoaMe Sp. z.o.o., Midway lnvest Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z.o.o., MiniCredit Sp. z o.o., MikroKasa S.A., Net Credit Sp. z o.o., OK Money Poland Sp. z o.o., Open Finance SA., Optima Sp. z o.o., PolCredit Sp. z o.o., Primus Finance Sp. z o.o., PROFI CREDIT Polska S A., Provident Polska S.A., PSF Loans Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o. o., SOLVEN Finance sp. z o.o., Super Grosz Sp. z o.o., Tribution Consult Ltd., VIA SMS PL Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Wandoo Finance Sp. z o.o., WEBTRIBE Sp. zo.o., Wonga.pl sp. z o.o., Yes Finance S.A.YOLO S.A., Zaliczka Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o. - aktualną listę znajdziesz na stronie Extra Kieszeń, na którą odsyłamy:

 

Extra Kieszeń (skrót)

Dane rejestrowe Extra Kieszeń✅NIP 5222999573
✅REGON 146309425
✅KRS: 0000434033
Extra Kieszeń adres / siedzibaSfera Finansów S A ul. Buraczana 6B, 52-311 Wrocław
Extra Kieszeń kontakt / infolinia+48 221 008 519
Godziny pracy Extra Kieszeńpon - pt 08:00 - 19:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Extra Kieszeń możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Extra Kieszeń i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Extra Kieszeń logowanie / Extra Kieszeń wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Extra Kieszeń, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Extra Kieszeń
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazExtra Kieszeń BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 15 000 zł, zwrot 2 - 48 mies.
Kalkulator Extra KieszeńKalkulator Extra Kieszeń znajdziesz na stronie Extra Kieszeń, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Extra Kieszeń - dodatkowy opis na kalkulatora Extra Kieszeń naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Extra Kieszeń, recenzja i warunki pożyczki Extra Kieszeń ⭐Pożyczka ratalna Extra Kieszeń ⚡pożyczka od 500 do 15 000 PLN ⏰ na okres 2 - 48 mies. 👫wiek od 20 do 80 lat 🔒ExtraKieszeń umożliwia bezpieczne, szybkie i wygodne uzyskanie pożyczki w kwocie od 500 do 15 000 zł na elastyczny okres spłaty od 2 do 48 miesięcy, a jeśli jesteś nowym klientem ExtraKieszeń, to maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 7 000 zł. Dzięki pożyczce Extra Kieszeń możesz szybko uporać się z problemami finansowymi lub spełnić marzenia, które od dawna odkładałeś na później. Extra Kieszeń to szybka pożyczka przez Internet dla wymagających klientów - sprawdź opinie o Extra Kieszeń.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!