Pożyczka ratalna Ekspres Kasa

Ekspres Kasa oferuje pożyczki ratalne nawet do 48 miesięcy. Eksperes Kasa to pożyczki 24h/7 - dostępne o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu.

Pożyczka Ekspres Kasa niedostępna

Pożyczka Ekspres Kasa nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Ekspres Kasa oferuje pożyczki ratalne nawet do 48 miesięcy. Eksperes Kasa to pożyczki 24h/7 - dostępne o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu.

Ekspres Kasa wymagania

Do złożenia wniosku o pożyczkę Ekspres Kasa:

 • musisz być osobą na stałe mieszkającą i pracującą w Polsce i mieć od 25,
 • nie możesz być wpisany na listę dłużników w KRD i ERIF, firma nie sprawdza BIK
 • musisz posiadać rachunek w którymkolwiek z polskich banków, którego jesteś właścicielem
 • musisz mieć aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej,

Czy Ekspres Kasa weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ekspres Kasa weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Ekspres Kasa nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Ekspres Kasa weryfikuje inne bazy
 • Ekspres Kasa nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy Ekspres Kasa weryfikuje inne bazy
 • Ekspres Kasa sprawdza KRD
 • Ekspres Kasa sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla pożyczki ratalnej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (dalej: „RRSO”) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 15.11.2019 wynosi 67%, całkowita kwota pożyczki: 5.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), okres spłaty: 36 miesięcy (pożyczka spłacana w 36 miesięcznych ratach w wysokości (274.79 PLN)), koszt całkowity pożyczki: 4892.00 PLN (w tym stała opłata administracyjna w wysokości 3510.00 PLN, opłata za uruchomienie pożyczki w wysokości 390,00 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 992.00 PLN); kwota całkowita do spłaty: 9892.00 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Ekspres Kasa, kontakt Ekspres Kasa i logowanie Ekspres Kasa oraz strona www poniżej.

Wniosek Ekspres Kasa

 • wejdź na stronę oferty Ekspres Kasa
 • wybierz kwotę jaką chcesz pożyczyć
 • wyślij wniosek o pożyczkę ratalną
 • oczekuj na decyzję kredytową, a po pozytywnej decyzji na pieniądze

Przedłużenie spłaty

Jeśli posiadasz pożyczkę w Ekspres Kasa i w wyznaczonym terminie spłaty nie jesteś w stanie dokonać całkowitej spłaty pożyczki, to istnieje możliwość przedłużenie spłaty pożyczki. Co musisz zrobić? Należy dokonać wpłaty kosztów przedłużenia pożyczki. Musisz zrobić to w nieprzekraczalnym terminie do 6-go dnia po wyznaczonym terminie spłaty pożyczki.

Dodatkowe informacje o przedłużeniu spłaty:

 • pożyczkę możesz przedłużyć tylko i wyłącznie na taki sam okres czasu na jaki została wzięta

Konieczne do przedłużenia

Pamiętaj, żeby spełnić wymagane warunki konieczne do przedłużenia pożyczki Ekspres Kasa:

 • przedłużenie jest skuteczne tylko wtedy, gdy dokonasz wpłaty kosztów przedłużenia pożyczki w wysokości odsetek wynikających z pożyczki
 • koszt przedłużenia, czyli odsetki muszą zostać zaksięgowane na rachunku Ekspres Kasa max. do 5-go dnia po terminie wyznaczonym do spłaty pożyczki, przelew musisz wykonać odpowiednio wcześnie, a jeśli wpłata kosztów przedłużenia dotrze po wyznaczonym terminie, wpłacona kwota zostanie zaliczona na poczet częściowej spłaty pożyczki
 • koszty przedłużenia należy wpłacać na to samo konto, na które powinna zostać wykonana spłaty całości
 • warunkiem przedłużenia drugiej raty pożyczki 60-dniowej jest spłata pierwszej raty pożyczki.

Kalkulator Ekspres Kasa

Kalkulator pożyczki Ekspres Kasa znajdziesz na stronie Ekspres Kasa, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ekspres Kasa

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ekspres Kasa) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Ekspres Kasa użyty na stronie www Ekspres Kasa może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Ekspres Kasa

Choć pierwszą darmową pożyczkę możesz wziąć tylko na 15 dni, to być może warto wybrać maksymalny okres spłaty, dla którego pożyczka jest darmowa – 30 dni. Jeśli możesz przez dodatkowe dwa tygodnie cieszyć się darmowymi pieniędzmi, to dlaczego nie.

Pamiętaj też, że pierwsza pożyczka jest darmowa, gdy zwrócisz ją w wymaganym terminie i w pełnej wysokości oraz jesteś nowym klientem firmy.

Ekspres Kasa (skrót)

Dane rejestrowe Ekspres Kasa✅NIP MT 2101-8613
✅REGON bd
✅KRS: bd
Ekspres Kasa adres / siedziba4 High Street, 1551 Sliema, MALTA
Ekspres Kasa kontakt / infolinia(71) 716 22 22, (22) 123 45 67
Godziny pracy Ekspres Kasa24h/7/365
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Ekspres Kasa możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Ekspres Kasa i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Ekspres Kasa logowanie / Ekspres Kasa wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Ekspres Kasa, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Ekspres Kasa
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 25 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazEkspres Kasa KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 15 000 zł, zwrot 6 - 48 mies.
Kalkulator Ekspres KasaKalkulator Ekspres Kasa znajdziesz na stronie Ekspres Kasa, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Ekspres Kasa - dodatkowy opis na kalkulatora Ekspres Kasa naszej stronie.