Pożyczka ratalna eKredycik

eKredycik to pożyczki ratalne 💰 na okres od 6 do 30 miesięcy. W eKredycik możesz ubiegać o kwotę od 2000 do 7000 zł, pożyczki eKredycik dedykowane są dla osób w wieku 25 - 80 lat, bez negatywnej historii kredytowej - sprawdź opinie o eKredycik.

Pożyczka eKredycik niedostępna

Pożyczka eKredycik nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

eKredycik to pożyczki ratalne 💰 na okres od 6 do 30 miesięcy. W eKredycik możesz ubiegać o kwotę od 2000 do 7000 zł, pożyczki eKredycik dedykowane są dla osób w wieku 25 - 80 lat, bez negatywnej historii kredytowej - sprawdź opinie o eKredycik.

eKredycik dla kogo

Pożyczka jest przeznaczona dla wszystkich osób, które:

 • posiadają stałe miesięczne udokumentowane dochody,
 • są w wieku 25 - 80 lat,
 • nie mają negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych.

Pożyczka eKredycik może być udzielona tylko klientom, którzy posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty i mieszka w Polsce.

Czy eKredycik weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza eKredycik weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • eKredycik sprawdza BIK
 • eKredycik sprawdza BIG
 • eKredycik sprawdza KRD
 • eKredycik sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny: RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4000 zł zł na okres 30 miesięcy wynosi 97,01%. Pożyczka spłacana w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 284,52 zł z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie, odsetkami od kwoty pożyczki w wysokości 535,15 zł oraz prowizją w wysokości 4000,00 zł. Całkowita kwota do spłaty: 8535,15 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie eKredycik, kontakt eKredycik i logowanie eKredycik oraz strona www poniżej.

eKredycik - kroki

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy finansowej, zdecyduj się na pożyczkę przez Internet, gdyż wszystkie formalności związane z pożyczką eKredycik mogą zostać dopełnione bez wychodzenia z domu.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę eKredyci, a następnie:

 1. Krok pierwszy: Wybierz kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty.
 2. Krok drugi: Wypełnij formularz dostępny na stronie eKredycik oraz wybierz sposób zawarcia umowy i odbioru gotówki.
 3. Krok trzeci: Oczekuj na decyzję o przyznaniu pożyczki.
 4. Krok czwarty: Po zweryfikowaniu Twojej historii kredytowej, eKredycik poinformuje Cię o decyzji drogą telefoniczną lub w postaci komunikatu SMS.
 5. Krok piąty: Oczekuj na kontakt eKredycik do Ciebie jeśli wybrałeś sposób zawarcia umowy przez telefon. Albo eKredycik wyśle do Ciebie kuriera, który przekaże Ci umowę pożyczki do podpisu. Krok ten jest równocześnie finalizacją całego procesu. Niedługo po tym możesz się spodziewać gotówki na swoim koncie bądź w wybranej przez siebie placówce Poczty Polskiej lub Banku Pekao.

Kalkulator eKredycik

Kalkulator pożyczki eKredycik znajdziesz na stronie eKredycik, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora eKredycik

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od eKredycik) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator eKredycik użyty na stronie www eKredycik może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki eKredycik

Spłata pożyczki eKredycik

Wpłaty należy uiszczać na numer rachunku podany w Umowie pożyczki za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat.

Płacąc na Poczcie lub w Agencji Opłat pamiętaj, że pieniądze mogą dotrzeć do ekredycik dopiero po 3 dniach roboczych.

Zmiana dnia spłaty

Jeśli spłacasz pożyczkę wieloratalną i chciałbyś zmienić dzień spłaty kolejnych rat (np. z 15 dnia miesiąca na 25), prześlij pisemny wniosek na adres:

SMS Kredyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. W uzasadnionych przypadkach, SMS Kredyt zastrzega sobie prawo do odmowy zmiany dnia spłaty rat.

eKredycik (skrót)

Dane rejestrowe eKredycik✅NIP 8971731029
✅REGON 020558301
✅KRS: 0000610035
eKredycik adres / siedzibaSMS Kredyt Sp. z o.o. ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
eKredycik kontakt / infolinia71 719 33 13
Godziny pracy eKredycikdni rob. 8:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę eKredycik możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę eKredycik i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
eKredycik logowanie / eKredycik wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na eKredycik, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę eKredycik
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 25 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazeKredycik BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2000 - 7000 zł, zwrot 6 - 30 mies.
Kalkulator eKredycikKalkulator eKredycik znajdziesz na stronie eKredycik, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator eKredycik - dodatkowy opis na kalkulatora eKredycik naszej stronie.