Pożyczka ratalna Ekassa

Pożyczka bez BIK, BIG
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Ekassa

2000 - 16 000 zł

Spłata w

12 mies.

Przedłużenie spłaty: więcej niż 1

Pożyczka konsolidacyjna Ekassa połącz wszystkie chwilówki w jedną, zamiast spłacać miesięczne kilku płatności, skonsoliduj wszystkie swoje pożyczki w jedną i płać tylko raz w miesiącu, w ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze z niższą ratą od Ekassa - sprawdź opinie o Ekassa. W ramach konsolidacji Ekassa od 2000 - 16.000 zł na 12 miesięcy.

Co to jest konsolidacja?

Konsolidacja zadłużenia łączy kilka pożyczek w jedną. W praktyce oznacza to, że zamiast spłacać miesięczne 5-10 płatności, łączysz wszystkie swoje pożyczki w jedną i płacisz tylko raz w miesiącu.

Co otrzymujesz z konsolidacją, czyli zobacz jakie możesz otrzymać korzyści łącząc kilka pożyczek w jedną:

 1. oszczędność czasu i pieniędzy;
 2. niższa stopa procentowa;
 3. zmniejszona miesięczna rata;

wszystko to kosztem okresu spłaty, który może ulec wydłużeniu.

Czy Ekassa weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ekassa weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Ekassa nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Ekassa weryfikuje inne bazy
 • Ekassa nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy Ekassa weryfikuje inne bazy
 • Ekassa sprawdza KRD
 • Ekassa sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Krótkoterminowej spłacaną jednorazowo: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1551,27%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 620 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 120 zł (w tym: prowizja 116,16 zł, odsetki 3,84 zł), okres kredytowania 28 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 lutego 2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Ratalnej spłacaną częściami cotygodniowo zaczynając od 2-go tygodnia: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1631,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1960 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 460 zł (w tym: prowizja 436,99 zł, odsetki 23,01zł), 7 cotygodniowych rat w wysokości 280 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 lutego 2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Ratalnej spłacaną częściami cotygodniowo zaczynając od 2-go tygodnia z dodatkowymy transzami: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 288,49%. Сałkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3380zł: 1500 zł wpływa na konto odrazu, 630 zł – w 3-im tygodniu, w przypadku spłaty w terminie pierwszej lub drugiej raty pożyczki ,1250 zł - wypłacę się w 7-ym tygodniu w przypadku spłaty w terminie 3- 6 raty pożyczki. Сałkowita kwota do zapłaty 3729zł, oprocentowanie stałe -10%, całkowity koszt pożycz

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Ekassa, kontakt Ekassa i logowanie Ekassa oraz strona www poniżej.

Jak skonsolidować długi

Aby skonsolidować swoje zobowiązania kliknij banner lub przycisk i przejdź na stronę Ekassa, na której:

 1. Będąc na stronie Ekassa wypełnij wniosek o pożyczkę
 2. Wybierz pożyczki, które chcesz skonsolidować
 3. Zaakceptuj umowy

Do pożyczki Ekassa

Będą potrzebne dane z:

 • Twojego dowodu osobistego albo paszportu
 • numer pesel
 • numer konta bankowego otwartego na Twoje nazwisko (dla wypłaty pożyczki)
 • jeżeli pracujesz na umowie o pracę – data zawarcia tej umowy.

Opłatę rejestracyjną (1 zł) należy przesłać z konta bankowego, które zostało wpisane w polu "konto".

Proszę pamiętać, że jeden złoty zostanie Ci zwrócony na konto po potwierdzeniu, że konto należy do Ciebie.

Wszystkie koszty związane z operacją potwierdzenia danych ponoszą pożyczkodawcy, nawet jeśli nie zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki.

Jeżeli wypełniasz formularz po raz pierwszy – zajmie Ci to 10 minut. Przy każdym następnym wniosku wpisujesz tylko kwotę i na ile czasu potrzebujesz pożyczki, reszta informacji będzie wyświetlona automatycznie - nie ma potrzeby, aby tracić czas na wypełnianie, trzeba tylko sprawdzić dane i poczekać kilka minut na pożyczkę.

Weryfikacja danych Ekassa

Istnieją dwa sposoby na weryfikację danych przez Ekassa, prezentujemy je poniżej.

Weryfikacja przez przelew:

Opłatę rejestracyjną (1 zł) należy przesłać z konta bankowego, które zostało wpisane w polu "konto". I proszę pamiętać, że jeden złoty zostanie zwrócony na konto po potwierdzeniu, że konto należy do Ciebie. Wszystkie koszty związane z tą operacją ponoszą pożyczkodawcy. Ważne: nazwisko posiadacza konta oraz nazwisko w formularzu musi być takie samo - zwróć na to uwagę wypełniając wniosek o pożyczkę.

Weryfikacja przez konto:

Pobranie informacji bezpośrednio z systemu bankowości elektronicznej to rozwiązanie, które umożliwia Ci łatwe udostępnienie informacji i wyciągu z Twoich rachunków bankowych. Dzięki temu nie musisz wysyłać mikroprzelewu, żeby zweryfikować swoją tożsamość. Taki wyciąg pomaga też w ocenie Twojej zdolności kredytowej.

Komunikacja między serwerami jest silnie szyfrowana, co oznacza, że dane nie są dostępne dla osób nieupoważnionych podczas przesyłania.

Kalkulator Ekassa

Kalkulator pożyczki Ekassa znajdziesz na stronie Ekassa, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ekassa

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ekassa) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Ekassa użyty na stronie www Ekassa może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Ekassa

Logowania Ekassa

Pamiętaj, że dane logowania do systemu będą użyte wyłącznie raz, do pobrania informacji podczas składania pierwszego wniosku o pożyczkę Ekassa, dane logowania są trwale usuwane niezwłocznie po pobraniu informacji.

Dane logowania są wykorzystywane i usuwane całkowicie automatycznie, bez zapoznawania się z nimi przez jakiekolwiek osoby.

Usługa jednorazowego pobrania informacji to usługa, z której korzystają również niektóre banki przy udzielaniu pożyczek. Nie jest to jednak usługa świadczona przez Twój bank, dlatego podanie danych logowania do systemu bankowości elektronicznej podmiotom innym niż Twój bank może – w zależności od treści umowy regulującej korzystanie z systemu bankowości elektronicznej – skutkować zwolnieniem banku z odpowiedzialności w przypadku wystąpienia nieautoryzowanych transakcji płatniczych.

Jeżeli mimo wszystko poczujesz się z tym bezpieczniej, zawsze możesz po złożeniu wniosku w Ekassa zmienić hasło w swoim banku:

Pamiętaj, że

Rozwiązywanie problemów z bieżącymi pożyczkami poprzez konsolidację jest prostym i skutecznym sposobem w porównaniu do współpracy z firmami windykacyjnymi.

Ignorowanie długów nie sprawi, że znikną, a jedynie komplikują jeszcze bardziej Twoje problemy finansowe.

Im szybciej uzyskasz pomoc w postaci konsolidacji, tym szybciej będziesz miał możliwość żyć bez długów.

Wybierz konsolidację pożyczki, a Ekassa zajmie się resztą.

Ekassa (skrót)

Dane rejestrowe Ekassa✅NIP bd
✅REGON bd
✅KRS: bd
Ekassa adres / siedzibaQuijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110, British Virgin Islands
Ekassa kontakt / infolinia22 873 85 86
Godziny pracy Ekassapn-pt 8:00 - 19:00, sob 10:00 - 15:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Ekassa możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Ekassa i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Ekassa logowanie / Ekassa wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Ekassa, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Ekassa
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazEkassa ERIF, KRD, udziela pożyczek również dla zadłużonych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2000 - 16 000 zł, zwrot 12 mies.
Kalkulator EkassaKalkulator Ekassa znajdziesz na stronie Ekassa, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Ekassa - dodatkowy opis na kalkulatora Ekassa naszej stronie.

Pożyczka bez BIK, BIG
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Ekassa

2000 - 16 000 zł

Spłata w

12 mies.

Przedłużenie spłaty: więcej niż 1