Pożyczka ratalna EFino

EFino logo
Pożyczka bez KRD, ERIF
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna EFino

1000 - 5000 zł

Spłata w

3 - 18 mies.

eFino to pożyczki przez internet. Nowy klient pożyczki w eFino do 6 000 zł na okres do 18 miesięcy, dla stałych klientów firma ma ofertę na nawet 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. eFino to również wygoda, jasność i przejrzystość, sam decydujesz, jaka kwota pożyczki Cię interesuje i w jakiej ilości wygodnych rat chcesz dokonać jej spłaty - sprawdź opinie o eFINO.

Pożyczka EFino niedostępna

Pożyczka EFino nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Monedo NowSuperGroszAsKredyt

 

 

eFino to pożyczki przez internet. Nowy klient pożyczki w eFino do 6 000 zł na okres do 18 miesięcy, dla stałych klientów firma ma ofertę na nawet 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. eFino to również wygoda, jasność i przejrzystość, sam decydujesz, jaka kwota pożyczki Cię interesuje i w jakiej ilości wygodnych rat chcesz dokonać jej spłaty - sprawdź opinie o eFINO.

Efino zostało zastąpione przez LendonRaty - bannery Efino wskazują na tę właśnie pożyczkę.

 

Warunki EFino

Aby wnioskować o pożyczkę efino należy:

 • mieć ukończone 21 lat,
 • mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce i być obywatelem RP
 • mieć regularne źródło dochodu
 • należy zaakceptować umowę pożyczki i regulamin serwisu

 

Czy EFino weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

EFinoAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza EFino weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • EFino sprawdza BIK
 • EFino sprawdza BIG
 • EFino nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy EFino weryfikuje inne bazy
 • EFino nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy EFino weryfikuje inne bazy

 

Czy EFino wpisuje do BIK, BIG, KRD, ERIF?

Zobacz gdzie wpisuje EFino i do których baz nie wpisuje:
 • EFino nie wpisuje do BIK
 • EFino wpisuje do BIG
 • EFino nie wpisuje do KRD
 • EFino nie wpisuje do ERIF
Fragment umowy pożyczkowej: umieszczanie danych o niespłaconym zobowiązaniu w rejestrach BIG za pomocą Pośrednika - sprawdź aktualne zapisy umowy pożyczkowej.

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 5000 PLN; ilość rat: 12; prowizja: 54,4%; odsetki w skali roku: 10%; wartość prowizji 2720,00 PLN; wartość odsetek 274,16 PLN; całkowita kwota do zapłaty 7994,16 PLN; RRSO 154%.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie EFino, kontakt EFino i logowanie EFino oraz strona www poniżej.

 

eFino wniosek

Kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę eFINO, na której będąc:

 • wybierz kwotę i termin spłaty: na suwakach na górze strony wybierz interesujacą Cię kwotę oraz liczbę rat pożyczki, a następnie kliknij "Weź pożyczkę".
 • wypełnij wniosek: wypełnij krótki formularz rejestracyjny, podaj eFino swoje dane i potwierdź chęć ubiegania się o pożyczkę.

W efino dane potwierdzisz bez przelewu korzystając z usługi Instantor.

 • oczekuj na decyzje od eFino i po pozytywnej decyzji ciesz się swoją pożyczką.

 

Bez przelewu weryfikacyjnego

Z pożyczką eFino nie musisz wykonywać przelewu weryfikacyjnego, aby potwierdzić swoją tożsamość. Weryfikacja tożsamości i zdolności kredytowej realizowana jest za pomocą aplikacji Instantor, z którą możliwa jest natychmiastową weryfikację Twojego rachunku bankowego oraz oszacowanie Twojej zdolności kredytowej, bez potrzeby dokonywania przelewu weryfikacyjnego.

W ciągu kilku minut otrzyma wiadomość e-mail oraz SMS z decyzją, a po pozytywnej decyzji kredytowe otrzymasz pieniądze na konto.

Pieniądze zostaną wysłane na Twój zweryfikowany uprzednio rachunek bankowy. Czas dotarcia przelewu na konto jest zależny od sesji transferowych Twojego banku.

 

Kalkulator EFino

EFino

Kalkulator pożyczki EFino znajdziesz na stronie EFino, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora EFino

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od EFino) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator EFino użyty na stronie www EFino może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki EFino

 

eFino spłata pożyczki

eFINO oferuje Ci wygodny dostęp przez całą dobę do Panelu Klienta, w którym znajdziesz wszelkie informacje dotyczące Twojej pożyczki, a o konieczności spłaty każdej raty zostaniesz poinformowany SMS-em.

Jeżeli masz problemy ze spłatą pożyczki eFINO, nie czekaj, ale jak najszybciej skontaktuj się z firmą, dane kontaktowe znajdziesz poniżej. Doradcy eFino pomogą Ci tak rozwiązać problem, abyś uniknął(-a) problemów na przyszłość.

Masz pytania? Skontaktuj się z eFINO.

 

EFino (skrót)

Dane rejestrowe EFino✅NIP 525-254-89-58
✅REGON 146563260
✅KRS: 0000453034
EFino adres / siedzibaul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszawa
EFino kontakt / infolinia22 388 66 33
Godziny pracy EFinoPn-Pt 08:00-22:00, Sob-Nd 09:00-18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę EFino możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę EFino i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
EFino logowanie / EFino wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na EFino, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę EFino
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazEFino BIK, BIG
Gdzie wpisuje EFino?BIG
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 5000 zł, zwrot 3 - 18 mies.
Kalkulator EFinoKalkulator EFino znajdziesz na stronie EFino, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator EFino - dodatkowy opis na kalkulatora EFino naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna EFino, recenzja i warunki pożyczki EFino ⭐Pożyczka ratalna EFino ⚡pożyczka od 1000 do 5000 PLN ⏰ na okres 3 - 18 mies. 👫wiek od 21 lat, bez górnego limitu 🔒eFino to pożyczki przez internet. Nowy klient pożyczki w eFino do 6 000 zł na okres do 18 miesięcy, dla stałych klientów firma ma ofertę na nawet 10 000 zł z okresem spłaty do 24 miesięcy. eFino to również wygoda, jasność i przejrzystość, sam decydujesz, jaka kwota pożyczki Cię interesuje i w jakiej ilości wygodnych rat chcesz dokonać jej spłaty - sprawdź opinie o eFINO.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!