Chwilówka CreditStar

CreditStar to pożyczka na jasnych zasadach, pierwsza pożyczka do 1500 zł i do 5000 zł dla powracających klientów. Musisz też wiedzieć, że CreditStar jako odpowiedzialny pożyczkodawca rozpatruje dokładnie każdy wniosek i udziela pożyczek tylko wówczas, kiedy mam pewność, że będziesz w stanie ją spłacić. To fundamentalna zasada CreditStar - firmie nie zależy na tym, żebyś popadł(a) w problemy finansowe - poznaj opinie o CreditStar.

Pożyczka CreditStar niedostępna

Pożyczka CreditStar nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

CreditStar to pożyczka na jasnych zasadach, pierwsza pożyczka do 1500 zł i do 5000 zł dla powracających klientów. Musisz też wiedzieć, że CreditStar jako odpowiedzialny pożyczkodawca rozpatruje dokładnie każdy wniosek i udziela pożyczek tylko wówczas, kiedy mam pewność, że będziesz w stanie ją spłacić. To fundamentalna zasada CreditStar - firmie nie zależy na tym, żebyś popadł(a) w problemy finansowe - poznaj opinie o CreditStar.

.

CreditStar warunki

Aby spełnić warunki uzyskania pożyczki musisz:

 • mieć stałe dochody,
 • ukończone co najmniej 18 lat,
 • legitymować się oficjalnym dokumentem tożsamości (ważny dowód osobisty) lub kartą stałego pobytu w Polsce,
 • dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i
 • pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej - należy przelać 0,01 zł na jeden z rachunków bankowych Creditstar.

Pamiętaj również o podaniu prawdziwych danych podczas rejestracji - podanie nieprawdziwych danych może spotkać się z odmowną decyzją kredytową.

Czy CreditStar weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza CreditStar weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • CreditStar sprawdza BIK
 • CreditStar sprawdza BIG
 • CreditStar sprawdza KRD
 • CreditStar sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 1866,27% zgodnie z następującym przykładem: 1 500 zł na okres 30 dni.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie CreditStar, kontakt CreditStar i logowanie CreditStar oraz strona www poniżej.

Odpowiedzialne pożyczki

CreditStar korzysta z odpowiednich baz danych zawierających informacje kredytowe (podajemy je powyżej) i analizuje wyciągi bankowe. Analiza ta pozwala szybko i odpowiedzialnie podejmować decyzje w sprawie pożyczek, decyzję taką otrzymasz bezzwłocznie.

Na uwagę zasługuje również fakt cytujemy dosłownie ze strony firmy: Zawsze zachęcamy klientów w trudnej sytuacji finansowej do kontaktu z nami. Oferujemy im bezpłatne doradztwo w sprawie pożyczek i zadłużenia.

Poza informacją o weryfikacji finansowej, CreditStar dokłada wszelkich starań, abyś został(a) szczegółowo poinformowany o kosztach pożyczki i opłatach manipulacyjnych przed złożeniem wniosku, co może świadczyć o profesjonalnym podejściu i szacunku do klientów.

Pożyczka CreditStar

Aby uzyskać pożyczkę, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem i mieć konto w witrynie CreditStar.

Rejestracja w CreditStar połączona jest również ze wstępną procedurą składania wniosku o pożyczkę, która w sumie nie powinna Ci zająć więcej niż 10 minut:

 • określ szczegóły pożyczki: jako osoba ubiegająca się po raz pierwszy o pożyczkę w Creditstar możesz wystąpić o najwyżej 1 500 zł na okres od 5 do 90 dni. Wystarczy podać kwotę i okres spłaty, a potem kliknąć przycisk Złóż wniosek.
 • zarejestruj się w trakcie składania pierwszego wniosku o pożyczkę: podaj dane osobowe podczas rejestracji konta użytkownika. Możesz później jeszcze raz sprawdzić wszystkie informacje podane we wniosku kredytowym i zmienić je w razie potrzeby.
 • przejdź weryfikację tożsamości i wypłacalności: w celu zapewnienia bezpieczeństwa obsługi należy wykonać przelew kwoty 0,01 zł na podane konto. Podaj również niezbędne informacje finansowe niezbędne do sprawdzenia Twojej wiarygodności kredytowej przez CreditStar.
 • zatwierdź wniosek

Wniosek o pożyczkę

Po wypełnieniu danych na stronie CreditStar zostaną one skierowany do rozpatrzenia. Czasami może kontaktować się z Tobą przedstawiciel CreditStar, który poprosi o dodatkowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji pożyczkowej.

W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zazwyczaj trafiają na konto w ciągu 15 minut.

Pamiętaj, że Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony tak samo w przypadku pierwszej jak kolejnej pożyczki pożyczki, przy czym przy występowaniu o kolejną pożyczkę, cała procedura ulega skróceniu i w zależności od statusu klienta, będziesz mógł/mogła pożyczyć nawet do 5 000 zł

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, Creditstar nie gwarantuje z miejsca pozytywnej decyzji, nawet jeżeli wcześniej korzystałeś(aś) z usług CreditStar.

Kalkulator CreditStar

Kalkulator pożyczki CreditStar znajdziesz na stronie CreditStar, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora CreditStar

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od CreditStar) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator CreditStar użyty na stronie www CreditStar może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki CreditStar

Weryfikacja danych

W celu zapewnienia bezpiecznej obsługi wszyscy klienci CreditStar muszą przejść jednorazową weryfikację tożsamości po zarejestrowaniu się w serwisie.

W takim przypadku należy przelać 0,01 zł na jeden z rachunków bankowych Creditstar.

Kwota pożyczki CreditStar

Jeżeli ubiegasz się po raz pierwszy o pożyczkę w Creditstar możesz wystąpić o najwyżej 1 500 zł na okres od 5 do 30 dni, wystarczy podać kwotę i okres spłaty, a potem kliknąć przycisk Złóż wniosek.

Przy występowaniu o kolejną pożyczkę, cała procedura ulega skróceniu, a kwoty są wyższe:

 • jako osoba ubiegająca o pożyczkę po raz drugi możesz złożyć wniosek na okres od 5 do 30 dni na maksymalną kwotę ponad 2 000 zł.
 • wnioskując o trzecią pożyczkę możesz złożyć wniosek na okres od 5 do 90 dni na kwotę ponad 3 000 zł.

W zależności od statusu klienta możesz pożyczyć do 5 000 zł.

Dodatkowe informacje

 • w tym samym czasie można posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę w CreditStar,
 • jeśli nie możesz dokonać spłaty w terminie, skontaktu się z działem obsługi klienta
 • pożyczkę możesz spłacić przed terminem

CreditStart konta

Creditstar ma rachunki we wszystkich głównych bankach, co oznacza, że po przyznaniu pożyczki środki są z reguły przesyłane na konto klienta jako płatność wewnętrzna w ramach tego samego banku.

Taka transakcja nie powinna trwać dłużej niż 15 minut, co oznacza, że w ciągu 15 minut pożyczka powinna znaleźć się na Twoim koncie. Ale w różnych bankach bywa różnie, co zależy od ich wewnętrznych zasad i dostępności tychże systemów bankowych.

Spłata pożyczki

Spłatę pożyczki CreditStar możesz realizować na podstawie salda zadłużenia, informację tę otrzymasz pocztą elektroniczną przed ustalonym terminem spłaty. Dane o spłacie pożyczki znajdziesz również po zalogowaniu się do CreditStar na swoje konto użytkownika. Pamiętaj też o podaniu prawidłowego numeru referencyjnego w poleceniu zapłaty, co zapewni szybki wpływ środków na właściwe konto.

CreditStar przypomni Ci o terminie spłaty wysyłając wiadomość e-mail i SMS 10 dni przed tym terminem, a zawsze możesz sprawdzić informacje o płatnościach po zalogowaniu się do swojego konta użytkownika w witrynie CreditStar.

CreditStar (skrót)

Dane rejestrowe CreditStar✅NIP 5213656885
✅REGON 146912819
✅KRS: 0000479212
CreditStar adres / siedzibaCreditstar Poland Warsaw Financial Centre, ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
CreditStar kontakt / infolinia22 307 51 53
Godziny pracy CreditStarpon-nd 09:00-20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę CreditStar możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę CreditStar i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
CreditStar logowanie / CreditStar wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na CreditStar, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę CreditStar
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazCreditStar BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki300 - 5000 zł, zwrot 5 dni - 3 mies.
Kalkulator CreditStarKalkulator CreditStar znajdziesz na stronie CreditStar, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator CreditStar - dodatkowy opis na kalkulatora CreditStar naszej stronie.