Pożyczka BANKNOT

BANKNOT logo
od 18 do 70 lat
Ile od BANKNOT

500 - 5000 zł

Spłata w

1 dzień - 4 mies.

BANKNOT to linia pożyczkowa do 5000 zł. Możesz wielokrotnie korzystać z pieniędzy, a każda spłata zmniejsza Twoje zadłużenie i powiększa kwotę dostępnych środków, które możesz ponownie wykorzystać w dogodnym dla Ciebie momencie. W BANKNOT masz ciągły dostęp do pieniędzy i ponosisz koszty jedynie za dni, w których rzeczywiście korzystasz z przyznanych środków - poznaj opinie o Banknot.

Pożyczka BANKNOT niedostępna

Pożyczka BANKNOT nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek:

KredytOKMonetkowoVIA SMS

 

 

BANKNOT to linia pożyczkowa do 5000 zł. Możesz wielokrotnie korzystać z pieniędzy, a każda spłata zmniejsza Twoje zadłużenie i powiększa kwotę dostępnych środków, które możesz ponownie wykorzystać w dogodnym dla Ciebie momencie. W BANKNOT masz ciągły dostęp do pieniędzy i ponosisz koszty jedynie za dni, w których rzeczywiście korzystasz z przyznanych środków - poznaj opinie o Banknot.

 

Linia pożyczkowa BANKNOT dla

Linia pożyczkowa BANKNOT daje Ci możliwość samodzielnego decydowania o tym w jaki sposób i kiedy będziesz dysponować przyznanymi środkami, to Ty decydujesz czy i kiedy korzystasz z pożyczki!. Jeżeli nie korzystasz, to również nie ponosisz związanych z tym kosztów.

Możesz skorzystać z linii pożyczkowej BANKNOT jeżeli:

 • masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 70 lat
 • posiadasz miejsce zameldowania na terytorium Polski oraz polskie obywatelstwo
 • posiadasz rachunek bankowy (firma nie akceptuje rachunków w SKOK) oraz jesteś jego jedynym właścicielem
 • wypełnisz poprawnie Wniosek o Linię Pożyczkową
 • nie posiadasz zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej

 

Czy BANKNOT weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

BANKNOTAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza BANKNOT weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • BANKNOT sprawdza BIK
 • BANKNOT sprawdza BIG
 • BANKNOT sprawdza KRD
 • BANKNOT sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, prowizja: 210,00 zł, łączna kwota odsetek: 20,52 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 192,5%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 230,52 zł, całkowity koszt pożyczki: 230,52 zł (wg stanu na dzień 15 Lipca 2016).

Zgodność z etyką reklamową Google: Maksymalny i jednocześnie minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) linii pożyczkowej wynosi 4 miesiące. Maksymalne RRSO jest zgodne z przykładem reprezentatywnym i wynosi 192,5%.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie BANKNOT, kontakt BANKNOT i logowanie BANKNOT oraz strona www poniżej.

 

BANKNOT - jak działa?

Zobacz jak działa linia pożyczkowa od Banknot:

 • Otrzymujesz linię pożyczkową
 • Każda zlecona prze Ciebie wypłata zmniejsza dostępne środki
 • Każda spłata kapitału powiększa dostępne środki, z których oczywiście możesz ponownie korzystać
 • To Ty decydujesz kiedy i jaką kwotę spłacasz. Spłata nie może być jednak niższa niż minimalna kwota wskazana na wyciągu
 • Płacisz jedynie za wykorzystane środki a nie za przyznaną kwotę. Koszt naliczany jest od faktycznie wykorzystanych pieniędzy

 

Jak pożyczyć w BANKNOT

Aby otrzymać linię pożyczkową od Bankont kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę banknot, na której

 • wybierz na suwaku kwotę, którą jesteś zainteresowany
 • sprawdź całkowity koszt Linii Pożyczkowej
 • i kliknij „Weź pożyczkę”

 

Banknot - co potrzebne?

Składając wniosek podaj informacje, o które prosi Cię BANKNOT na kolejnych ekranach formularza, potrzebny będzie m.in.:

 • Twój adres e-mail oraz
 • numer telefonu komórkowego, na które otrzymasz informacje dotyczące Twojej odnawialnej linii pożyczkowej

Podaj też:

 • swoje dane personalne,
 • dane finansowe oraz
 • zweryfikuj swój rachunek bankowy korzystając z dostępnych opcji.

Zapoznaj się z dokumentami oraz udziel BANKNOT niezbędnych zgód i pełnomocnictw do przeanalizowania Twojego wniosku.

 

Kalkulator BANKNOT

BANKNOT

Kalkulator pożyczki BANKNOT znajdziesz na stronie BANKNOT, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora BANKNOT

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od BANKNOT) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator BANKNOT użyty na stronie www BANKNOT może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki BANKNOT

 

Analiza Banknot

Po pozytywnym wyniku analizy Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej otrzymasz od BANKNOT propozycję Odnawialnej Linii Pożyczkowej - aby umowa doszła do skutku zaakceptuj ofertę.

A co jeśli nie możesz otrzymać kwoty pożyczki o jaką wnioskujesz?

 • gdyby Twoja zdolność kredytowa nie pozwalała na przyznanie wnioskowanej kwoty, zostanie Ci zaproponowany najwyższy możliwy limit.

Pamiętaj, że Twoja Linia Pożyczkowa może w przyszłości zostać podwyższona, jeśli Twoja zdolność kredytowa oraz historia współpracy będą na to pozwalały.

 

Banknot - kiedy przelew?

Zlecenie pierwszej wypłaty składasz w momencie akceptacji oferty, a całą kwotę przyznanej Linii Pożyczkowej BANKNOT przelewa na Twój rachunek bankowy.

A jeśli będziesz potrzebować kolejnych przelewów? Aby wykonać kolejne wypłaty środków z przyznanej Odnawialnej Linii Pożyczkowej Banknot na Twój rachunek bankowy:

 • zaloguj się do Panelu Klienta na stronie banknot.pl
 • w menu bocznym kliknij w sekcję Wypłata
 • wybierz kwotę, którą chcesz wypłacić i naciśnij przycisk „Wypłata”

Wypłata powinna być zaksięgowana na Twoim rachunku bankowym w niedługim czasie od jej zlecenia.

 

Czym jest pożyczka BANKNOT?

Linia Pożyczkowa banknot.pl ma charakter odnawialny i daje Ci możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy. Oznacz to, że masz ciągły dostęp do pieniędzy i sam decydujesz kiedy i ile wypłacić lub spłacić.

Każda spłata kapitału zmniejsza zadłużenie powiększając kwotę dostępnych środków, które mogą być ponownie wykorzystane w dogodnym momencie:

 • BANKNOT przyznaje Ci Odnawialną Linię Pożyczkową
 • zlecenie pierwszej wypłaty składasz w momencie akceptacji oferty i cała kwota przyznanej Linii zostanie przelana na Twój rachunek bankowy
 • środki możesz spłacić w dowolnym momencie

Pamiętaj, że:

 • każda spłata kapitału powiększa dostępne środki, z których możesz ponownie korzystać
 • to Ty decydujesz kiedy i jaką kwotę spłacasz. Spłata nie może być jednak niższa niż minimalna kwota wskazana na Wyciągu

Umowa Odnawialnej Linii Pożyczkowej zostaje zawarta na okres 12 miesięcy. W trakcie obowiązywania umowy przyznana kwota może być podwyższana pod warunkiem terminowego regulowania dotychczasowych zobowiązań. Korzystając z linii pożyczkowej BANKNOT budujesz swoją historię kredytową, dzięki czemu możesz w przyszłości otrzymać wyższe kwoty oraz kolejne produkty.

 

BANKNOT (skrót)

Dane rejestrowe BANKNOT✅NIP 5213657548
✅REGON 146909734
✅KRS: 0000489140
BANKNOT adres / siedzibaYes Finance S.A. Rodziny Hiszpańskich 8 02-685 Warszawa
BANKNOT kontakt / infolinia22 213 89 10
Godziny pracy BANKNOTpn – pt 09:00 – 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę BANKNOT możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę BANKNOT i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
BANKNOT logowanie / BANKNOT wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na BANKNOT, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę BANKNOT
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 70 lat
Weryfikacja bazBANKNOT BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 5000 zł, zwrot 1 dzień - 4 mies.
Kalkulator BANKNOTKalkulator BANKNOT znajdziesz na stronie BANKNOT, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator BANKNOT - dodatkowy opis na kalkulatora BANKNOT naszej stronie.

💲Pożyczka BANKNOT, recenzja i warunki pożyczki BANKNOT ⭐Pożyczka BANKNOT ⚡pożyczka od 500 do 5000 PLN ⏰ na okres 1 dzień - 4 mies. 👫wiek od 18 do 70 lat 🔒BANKNOT to linia pożyczkowa do 5000 zł. Możesz wielokrotnie korzystać z pieniędzy, a każda spłata zmniejsza Twoje zadłużenie i powiększa kwotę dostępnych środków, które możesz ponownie wykorzystać w dogodnym dla Ciebie momencie. W BANKNOT masz ciągły dostęp do pieniędzy i ponosisz koszty jedynie za dni, w których rzeczywiście korzystasz z przyznanych środków - poznaj opinie o Banknot.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!