Pożyczka ratalna AsKredyt

AsKredyt to internetowe pożyczki ratalne bez zaświadczeń od 800 do 15.000 zł ze spłatą nawet w 36 ratach i akceptacja różnych źródeł dochodu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury bądź renty inwalidzkiej, gospodarstwa rolnego czy działalności gospodarczej.

Pożyczka AsKredyt niedostępna

Pożyczka AsKredyt nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

AsKredyt to internetowe pożyczki ratalne bez zaświadczeń od 800 do 15.000 zł ze spłatą nawet w 36 ratach i akceptacja różnych źródeł dochodu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury bądź renty inwalidzkiej, gospodarstwa rolnego czy działalności gospodarczej.

Wniosek o pożyczkę AsKredyt możesz składać o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko dostęp do internetu. Bez problemu przejdziesz przez wygodny i przejrzysty proces starania się o wsparcie finansowe od AsKredyt - wyraź opinie na ten temat.

AsKredyt warunki

Aby otrzymać pożyczkę od AsKredyt:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • posiadać dowód osobisty (PESEL) i być obywatelem RP;

Do złożenia wniosku o pożyczkę AsKredyt konieczny jest też rachunek bankowy oraz aktywny telefon komórkowy.

Pożyczka na dowolny cel

AsKredyt nie pyta o cel pożyczki, pieniądze możesz przeznaczyć na dowolne cele. Marzysz o zagranicznym wyjeździe, musisz zrobić remont, albo zaskoczyły Cię inne, niespodziewane wydatki? Askredyt.pl pomaga rozwiązać wszystkie kłopoty finansowe. Wystarczy, że wybierzesz kwotę oraz okres trwania pożyczki, wypełnisz formularz aplikacyjny i dokonasz szybkiej weryfikacji tożsamości w usłudze Kontomatik. Szybko poznasz naszą decyzję, a pieniądze zostaną przesłane na wskazany przez ciebie rachunek bankowy.

Różne źródła dochodów

AsKredyt akceptuje różne źródła dochodów, choć nie wymaga ich potwierdzenia. Akceptowane źródła:

 • z tytułu umowy o pracę,
 • z tytułu umowy o dzieło bądź umowy zlecenia,
 • z tytułu emerytury czy renty inwalidzkiej,
 • wynagrodzenia uzyskiwanego z działalności gospodarczej,
 • wynagrodzenie z gospodarstwa rolnego.

Uwaga! Nawet jeśli nie brałeś jeszcze żadnych pożyczek w AsKredyt i nie masz historii kredytowej, w AsKredyt możesz liczyć na pożyczkę, po której spłaceniu możesz wnioskować o wyższą kwotę. AsKredyt nie wymaga potwierdzenia dochodu, wystarczy, że wpiszesz zarobki w formularzu.

Czy AsKredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza AsKredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • AsKredyt sprawdza BIK
 • AsKredyt sprawdza BIG
 • AsKredyt sprawdza KRD
 • AsKredyt sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r.

Zgodność z etyką reklamową Google: Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są pożyczki askredyt.pl wynosi 3 miesiące, a maksymalny 24 miesiące. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania askredyt.pl wynosi 491,47% (na dzień 24.10.2016 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie AsKredyt, kontakt AsKredyt i logowanie AsKredyt oraz strona www poniżej.

AsKredyt - kroki

Kliknij przycisk i przejdź na stronę AsKredyt, na której korzystając z kalkulatora AsKredyt:

 • zadecyduj, jaką kwotę chcesz pożyczyć i w jakim terminie zamierzasz ją spłacić - kalkulator pożyczkowy AsKredyt pomoże ci wybrać odpowiednią kwotę pożyczki, dostosowując wysokość rat do twoich możliwości finansowych, sprawdź najlepiej kilka wariantów,
 • uzupełnij formularz aplikacyjny,

W kolejnym kroku zweryfikuj swoje dane poprzez usługę Kontomatik.Kontomatik to aplikacja służąca do weryfikacji danych osobowych klienta - do potwierdzenia tożsamości. Kontomatik jest znacznie szybszy niż przelew bankowy, w ten sposób skraca się czas oczekiwania na pieniądze.

Po pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną dostarczone na konto.

Opinie o AsKredyt

Na stronie www znajdziesz opinie klientów AsKredyt:

Julia: Askredyt.pl pomógł mi uzyskać zobowiązanie finansowe w momencie, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Teraz już wiem, że korzystanie z ofert pożyczkowych jest bezpieczne, o ile wybierzemy wiarygodnego pożyczkodawcę.

Klaudia: Do skorzystania z oferty askredyt.pl namówiła mnie koleżanka. Potrzebowałam drobnego wsparcia finansowego na zbliżające się święta. Nie byłam przekonana, ale po zapoznaniu się z warunkami umowy uznałam, że to wiarygodny pożyczkodawca. Pożyczyłam tyle, ile chciałam, a teraz spłacam wygodne raty.

Iwona: Bałam się pożyczek, a szczególnie sprawdzania w rejestrach dłużników. Zawsze regulowałam zobowiązania na czas, ale nigdy nie wiadomo, jakie informacje na nasz temat znajdują się w takich bazach. Na szczęście pozytywnie przeszłam weryfikację i bardzo szybko otrzymałam pieniądze na rachunek bankowy.

A jaka jest Twoja opinia o AsKredyt? Zapraszamy do dyskusji!

Kalkulator AsKredyt

Kalkulator pożyczki AsKredyt znajdziesz na stronie AsKredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora AsKredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od AsKredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator AsKredyt użyty na stronie www AsKredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki AsKredyt

Spłata pożyczki

wcześniejsza spłata: AsKredyt daje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki - spłacając pożyczkę wcześniej zmniejszysz jej całkowity koszt. Jeśli chcesz to zrobić, to skontaktuj się z doradcami klienta AsKredyt, aby poznać warunki i konkretną kwotę do spłaty.

problemy ze spłatą: niespłacanie pożyczki AsKredyt w terminie grozi konsekwencjami. Należą do nich dodatkowe odsetki oraz zgłoszenie klienta do rejestru dłużników, co będzie mieć negatywny wpływ na jego historię kredytową.

Podsumowanie

AsKredyt to pożyczka bez zaświadczeń. Nawet jeśli nie brałeś(-aś) jeszcze żadnych pożyczek w AsKredyt i nie masz historii kredytowej, możesz liczyć w AsKredyt na pożyczkę, a po spłaceniu której możesz wnioskować o kolejną pożyczkę AsKredyt w wyższej kwocie.

AsKredyt nie wymaga potwierdzenia dochodu, wystarczy, że wpiszesz zarobki w formularzu. Jeśli jednak zajdzie konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, konsultant poinformuje Cię o tym w trakcie rozmowy telefonicznej.

Zgodnie z informacjami ze strony www firmy: Dzięki procedurom można bezpiecznie pożyczyć potrzebną kwotę, nie martwiąc się problemami finansowymi i spiralą zadłużenia.

Od razu po wypełnieniu formularza na stronie internetowej dowiadujesz się jaką kwotę i na jaki okres może Ci zaproponować AsKredyt.

Pożyczkodawca

Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 136; 02-305 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 701-01-91-956.

AsKredyt (skrót)

AsKredyt adres / siedzibaProsta 68 00-838 Warszawa
AsKredyt kontakt / infolinia563 004 102
Godziny pracy AsKredytpn - pt 9:00 - 20:00, sb 12:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę AsKredyt możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę AsKredyt i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
AsKredyt logowanie / AsKredyt wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na AsKredyt, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę AsKredyt
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazAsKredyt BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki800 - 15.000 zł, zwrot 3 - 36 mies.
Kalkulator AsKredytKalkulator AsKredyt znajdziesz na stronie AsKredyt, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator AsKredyt - dodatkowy opis na kalkulatora AsKredyt naszej stronie.