Opinie o chwilówce VISSET

VISSET opinie⭐ - przeczytaj opinie o VISSET🙂, wyraź swoje zdanie o VISSET. Dowiedz się więcej, opinie o VISSET i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o VISSET.

Opinie o VISSET

Poniżej opinie klientów VISSET znalezione na stronie firmy.

Matylda: Dają poczucie bezpieczeństwa. Wiesz, że nie będą Cię ścigali, oszukiwali, chachmęcili. Super firma. Polecam.

Julietta: Działają szybko i sprawnie, nie robią problemów, a obsługa odpowiada na każde pytanie. Klienta traktują z dużym szacunkiem, więc nie czujesz się obdarty z godności tylko dlatego, że bierzesz pożyczkę! Dla mnie to super firma.

Lucyna: Oferta przyzwoita i nie ma żadnych problemów z przyznaniem pożyczki - a to mi się akurat bardzo podoba.

Tamara: Elastyczna firma. Można do nich zadzwonić to i doradzą fajnie, pomogą i odpowiedzą na nurtujące pytania. Dla mnie spoko.

Mikołaj: Całkiem spoko firma, elastyczna, zarówno dla klientów indywidualnych i dla firm.

Robert: Skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Szybki przelew i szanują klienta.

VISSET opinie - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce VISSET:

VISSET opinie:

Przeczytaj lub wyraź opinie o VISSET, zobacz też logowanie VISSET

od 20 do 75 lat
Chwilówka VISSET

500 - 5000 zł

Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

30 dni

Przedłużenie spłaty: Możesz przedłużać termin spłaty stosownie do potrzeb

Visset udziela chwilówek online do 4000 zł na 30 dni, możliwość uzyskania pierwszej pożyczki do 1000 zł całkowicie za darmo oraz odroczenia spłaty pożyczki. Serwis oferuje bezpieczny, prosty i czytelny system, umożliwiający szybkie uzyskanie gotówki bez wychodzenia z domu klientom indywidualnym oraz firmom.

 

Dla kogo VISSET?

Możesz wnioskować o pożyczkę w Visset jeżeli

 • jesteś obywatelem RP
 • mieścisz się w przedziale wiekowym 20-75 lat
 • dysponujesz własnym kontem bankowym w dowolnym banku działającym na terenie Polski
 • posiadasz własny telefon komórkowy
 • nie figurujesz w rejestrach BIG InfoMonitor, BIK, KRD, ERIF jako dłużnik nieterminowo regulujący swoje należności

Standardowy proces weryfikacji wniosku odbywa się bez konieczności dosyłania dokumentów, a cały proces weryfikacji trwa ok. 15 min.

Aby otrzymać pożyczkę VISSET wystarczy tylko dowód osobisty i numer telefonu.

 

Czy VISSET weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza VISSET weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • VISSET sprawdza BIK
 • VISSET sprawdza BIG
 • VISSET sprawdza KRD
 • VISSET sprawdza ERIF

 

Czy VISSET wpisuje do BIK, BIG, KRD, ERIF?

Zobacz gdzie wpisuje VISSET i do których baz nie wpisuje:
 • VISSET wpisuje do BIK
 • VISSET wpisuje do BIG
 • VISSET nie wpisuje do KRD
 • VISSET nie wpisuje do ERIF
Brak zapisów w umowie mówiących o wpisach do BIK, BIG, KRD, ERIF lub innych baz - sprawdź aktualne zapisy umowy pożyczkowej.

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 640 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 135,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1916%;

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie VISSET, kontakt VISSET i logowanie VISSET oraz strona www poniżej.

 

W Visset

Ile możesz otrzymać od VISSET - o jaką kwotę pożyczki możesz wnioskować:

Maksymalna kwota pierwszej, darmowej pożyczki dla Klienta Indywidualnego wynosi 1000 zł. Jej koszt to 0 zł - oddajesz taką samą kwotę. Będąc Klientem Indywidualnym otrzymasz pożyczkę bez wychodzenia z domu w przedziale od 500 do 5000 zł.

Klienci Biznesowi mogą wnioskować o większe kwoty. Klienci Biznesowi mogą wnioskować o kwoty w przedziale od 2000 do 12 000 zł.

 

Kalkulator VISSET

Kalkulator pożyczki VISSET znajdziesz na stronie VISSET, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora VISSET

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od VISSET) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator VISSET użyty na stronie www VISSET może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki VISSET, zobacz też: pierwsza pożyczka VISSET za darmo

 

Visset weryfikacja danych

Opłatę weryfikacyjną 1 zł należy przelać na konto: 81 1020 4027 0000 1102 1105 9930 - przed wykonaniem przelewu zawsze sprawdź poprawność numeru konta np. na stronie www, w tytule przelewu wpisz:

 • Będąc Klientem Indywidualnym w tytule przelewu wpisz: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i akceptuję treść warunków umowy pośrednictwa, e-umowy poręczenia i e-umowy pożyczki".

 • Będąc Klientem Biznesowym w tytule przelewu wpisz: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i zapoznanie z dokumentami."

Uwaga! Visset nie honoruje przelewów ekspresowych, np. Blue Media.

Jak długo trwa weryfikacja VISSET? Firma dba o to, aby cały proces weryfikacji zamykał się w ciągu 15 minut. Pieniądze na swoje konto możesz otrzymać nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od uzyskania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki. Wnioski VISSET są weryfikowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00. Złożenie wniosku w weekend jest równoznaczne z otrzymaniem decyzji najszybciej w poniedziałek.

Dlaczego musisz przelać opłatę weryfikacyjną? VISSET chce mieć pewność, że przeleje pożyczkę na Twój rachunek. Opłata weryfikacyjna to jedna z procedur bezpieczeństwa, dzięki której VISSET ma pewność na jaki rachunek bankowy przelać Twoją pożyczkę. Przelew opłaty weryfikacyjnej potwierdza także Twoją tożsamość. Dzięki temu nikt się pod Ciebie nie podszyje.

 

Visset - kiedy kasa

Jeżeli posiadasz konto w PKO BP, środki będą na Twoim koncie natychmiast po wydaniu decyzji. Jeżeli masz konto w innym banku, poczekaj na godziny księgowania transz między bankami – pożyczka powinna być na Twoim koncie najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Na szybkość otrzymania pożyczki VISSET wypływa:

 • Bank, w którym posiadasz swój rachunek.
 • Czas realizacji przelewów wychodzących i przychodzących w Twoim banku.
 • Godziny pracy Biura Obsługi Klienta VISSET - jeśli złożyłeś wniosek w nocy, decyzję otrzymasz rano - dnia następnego.
 • Szybkość kontaktu telefonicznego w celu rozmowy weryfikacyjnej, prawidłowości przelewu opłaty weryfikacyjnej oraz podanych danych we wniosku.

 

Visset spłata pożyczki

Spłacaną kwotę wpłać na konto podane w Twoim profilu, dostępnym po zalogowaniu. W tytule przelewu wpisz: Spłata pożyczki nr [numer pożyczki z Twojego profilu]

W profilu klienta znajdziesz wszelkie dokumenty dotyczące Twojej pożyczki.

W Visset możesz przedłużać termin spłaty stosownie do swoich potrzeb, a jeżeli masz problem ze spłatą, skontaktuj się z Visset aby wspólnie poszukać rozwiązania

 

Problemy ze spłatą VISSET

W przypadku problemów ze spłatą pożyczki skontaktuj się z VISSET - konsultanci VISSET znajdą dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

Pamiętaj, że najważniejszy jest kontakt z VISSET, ponieważ w przypadku problemów - każdorazowo bada i umożliwia dopasowanie się do sytuacji w zakresie spłaty długu. Warto więc odbierać połączenia telefoniczne i korespondencję. Czasem może być potrzebna wizyta doradcy terenowego, który pomoże wypracować odpowiednią ugodę.

 

VISSET wydłużenie spłaty

Termin spłaty lub możliwości jego przesunięcia różnią się w zależności od kilku czynników.

Będąc Klientem Indywidualnym pożyczkę musisz spłacić w ciągu 30 dni. Termin ten można jednak wydłużyć. Termin spłaty pierwszej (darmowej) pożyczki możesz przedłużyć na kolejne 30 dni. Szczegóły dostępne są na Twoim Profilu Klienta. Jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka to pojawia się opcja indywidualna, wobec której zalecany jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Będąc Klientem Biznesowym i posiadając pożyczkę Gotówka na szybko termin spłaty możesz przesunąć dowolną ilość razy. Szczegóły znajdziesz na swoim Profilu Klienta lub po skontaktowaniu się z Biurem Obsługi Klienta.

 

Visset 1. za darmo

Jeżeli jesteś nowym klientem VISSET to możesz otrzymać pierwszą pożyczkę

 • do 1000 zł
 • na 30 dni

za darmo.

Zasady promocji (z regulaminu):

 1. Jeżeli w okresie trwania Promocji Uczestnik zawrze z Organizatorem Umowę Pożyczki i zostanie mu wypłacona pierwsza pożyczka na maksymalny okres do 30 dni zgodnie z OWUP, Całkowity koszt Pożyczki w rozumieniu OWUP, z wyłączeniem Opłaty Prolongacyjnej oraz Opłaty Weryfikacyjnej będzie wynosił 0 zł.
 2. W przypadku braku spłaty Pożyczki udzielonej w ramach Promocji zgodnie z ust. 1 § 3 niniejszych Warunków Promocji oraz postanowieniami OWUP w terminie ustalonym w Umowie Pożyczki lub cofnięcia zgody, o której mowa w § 2 ust. 1 niniejszych Warunków Promocji, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania przyznanego rabatu w ramach Promocji, w związku z niewywiązaniem się Uczestnika z warunków Umowy Pożyczki.
 3. W przypadku braku spłaty Pożyczki udzielonej w ramach Promocji w terminie ustalonym w Umowie Pożyczki Uczestnik będzie obowiązany do spłaty Pożyczki wraz z Całkowitym Kosztem Pożyczki, naliczonym zgodnie z Umową Pożyczki i OWUP.

 

VISSET (skrót)

Dane rejestrowe VISSET✅NIP 779-241-04-20
✅REGON 302302434
✅KRS: 0000442888
VISSET adres / siedzibaASETIA sp. z o.o. S.K.A. ul. Głogowska 55/57/5, 60-738 Poznań
VISSET kontakt / infolinia616 614 222, 502 255 550
Godziny pracy VISSET7:00 do 20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę VISSET możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę VISSET i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo
VISSET logowanie / VISSET wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na VISSET, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę VISSET
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazVISSET BIK, BIG, KRD, ERIF
Gdzie wpisuje VISSET?BIK, BIG
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 1000 zł na 30 dni, RRSO VISSET od 0%!
Kolejne pożyczki500 - 5000 zł, zwrot 30 dni
Kalkulator VISSETKalkulator VISSET znajdziesz na stronie VISSET, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator VISSET - dodatkowy opis na kalkulatora VISSET naszej stronie.