Opinie o ratalce TAKTO Finanse

TAKTO Finanse opinie⭐ - przeczytaj opinie o TAKTO Finanse🙂, wyraź swoje zdanie o TAKTO Finanse. Dowiedz się więcej, opinie o TAKTO Finanse i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o TAKTO Finanse.

Opinie o TAKTO

Zobacz jakie są opinie klientów TAKTO, które znaleźliśmy na stronie firmy:

Wojciech: Jestem zadowolony, chciałoby się powiedzieć, że jestem na TAK. TAK TO NA TAK! Oferta jest ciekawa, przede wszystkim można dostać naprawdę niemałą sumę. Warunki nie są w sumie takie najgorsze.

Janusz z Łodzi: Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Maciek z Warszawy: Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Amelia z Sosnowca: Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

TAKTO Finanse opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce TAKTO Finanse:

TAKTO Finanse opinie:

Przeczytaj lub wyraź opinie o TAKTO Finanse, zobacz też logowanie TAKTO Finanse

od 18 do 75 lat
Ratalna TAKTO Finanse

1000 - 25.000 zł

Spłata w

6 - 36 mies.

TAKTO Finanse pożyczka na rynku pozabankowym o jednym z najdłuższych okresów spłaty, nawet do 36 miesięcy i kwotą od 1000 do 25 000 zł. TAKTO Finanse akceptuje różne źródła dochodów oraz daje możliwość posiadania nawet dwóch pożyczek jednocześnie. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę i pobierających emeryturę lub rentę - uproszczona procedury dokumentowania dochodów. Pożyczkę odbierzesz na poczcie, a dla poszukujących nowoczesnych rozwiązań pożyczka przez czat TAKTOeasy.


Warunki pożyczki TAKTO

Możesz wnioskować o pożyczkę o TAKTO Finanse jeżeli:

 • masz od 18 do 75 lat
 • jesteś obywatelem Polski
 • posiadasz ważny dowód osobisty
 • zarabiasz minimum 500 zł netto
 • nie masz aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIG lub BIK

 

Czy TAKTO Finanse weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza TAKTO Finanse weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • TAKTO Finanse sprawdza BIK
 • TAKTO Finanse sprawdza BIG
 • TAKTO Finanse sprawdza KRD
 • TAKTO Finanse sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie TAKTO Finanse, kontakt TAKTO Finanse i logowanie TAKTO Finanse oraz strona www poniżej.

 

TAKTO Finanse dokumenty

Podstawowe dokumenty wymagane przez TAKTO:

 • skan lub kopia dowodu osobistego oraz
 • dokument potwierdzający dochód

Ostateczną listę dokumentów ustalisz w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą TAKTO Finanse.

 

Jasne zasady

Firmie zależy na tym, abyś miał pełen dostęp do wszystkich informacji dotyczących swojej pożyczki. Właśnie dlatego masz możliwość stałego kontaktu z konsultantami, którzy wyczerpująco odpowiedzą na Twoje pytania.

TAKTO dba by umowy były transparentne, dzięki czemu w TAKTO Finanse nie musisz się obawiać ukrytych kosztów - najważniejsze jest zaufanie i poczucie finansowego bezpieczeństwa osób, które korzystają usług TAKTO!

 

TAKTO Finanse pożyczka

Przejdź na stronę TAKTO (kliknij przycisk), na której:

 • wypełnij wniosek kontaktowy,
 • oczekuj na kontat ze strony TAKTO Finanse,

Przed kontaktem konskultanta TAKTO Finanse przygotuj dowód osobisty, a podczas rozmowy telefonicznej

 • doradca zbada Twoją zdolność kredytową i przedstawi wymagane dokumenty

Wybierz sposób potwierdzenia danych

 • prześlij dokumenty e-mailem, MMSem lub faksem oraz dokonaj "autoryzacji 1 grosz" (patrz poniżej) lub
 • kurier dostarczy Ci wzór umowy oraz odbierze wszystkie dokumenty

Dział akceptacji kredytów

 • ostatecznie potwierdzi akceptację Twojego wniosku
 • albo poprosi o dodatkowe dokumenty

Pieniądze otrzymasz

 • przelewem na konto - przez BlueMedia w 15 minut lub przelew tradycyjny lub
 • możliwy jest również odbiór pożyczki na poczcie w dowolnie wybranym Urzędzie Pocztowym (usługa GIRO, czek GIRO)

 

Kalkulator TAKTO Finanse

Kalkulator pożyczki TAKTO Finanse znajdziesz na stronie TAKTO Finanse, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora TAKTO Finanse

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od TAKTO Finanse) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator TAKTO Finanse użyty na stronie www TAKTO Finanse może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki TAKTO Finanse

 

TAKTO - procedura uproszczona

Jeśli jesteś zatrudniony(-a) na umowę o procę albo pobierasz emeryturę lub rentę, to możesz skorzystać z uproszczonej procedury dokumentowania dochodów.

Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest wyłącznie dla osób uzyskujących dochód m.in. z umowy o pracę, renty lub emerytury, ale ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny klienta, w tym jego zdolności i wiarygodności kredytowej.

 

Weryfikacja TAKTO Finanse

W celu autoryzacji wpłacasz przelewem 1 grosz na konto 29 1240 1037 1111 0010 4841 6998.

W tytule przelewu wpisujesz kod autoryzacji, który otrzymasz mailem na adres podany we wniosku pożyczkowym:

 • kliknij banner lub przycisk i wypełnij wniosek kontaktowy

 

Spłata pożyczki TAKTO

Raty pożyczki powinny być spłacane zgodnie z harmonogramem tak, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Nie ma możliwości zawieszenia spłaty rat.

Pamiętaj też, że opóźnienie w spłacie to wzrost odsetek i mogą też pojawić się dodatkowe opłaty za czynności monitoringowe, które powiększą kwotę zadłużenia. W takiej sytuacji najlepiej zadzwonić do TAKTO Finanse i uzgodnić termin wpłaty akceptowany przez obie strony. Dla wszystkich umów zawartych po 01.01.2016 TAKTO Finanse nie nalicza kosztów za czynności monitorujące.

Warto też wiedzieć, że każda większa wpłata niż ta wynikająca z harmonogramu będzie zaksięgowana na poczet kolejnej raty. A jeśli posiadasz środki na całkowitą spłatę pożyczki, koniecznie zadzwoń do TAKTO, doradca wyliczy kwotę do spłaty całkowitej pomniejszoną o koszty, które dotyczą czasu, o jaki będzie skrócona pożyczka.

 

Kolejna pożyczka TAKTO

O kolejną pożyczkę możesz starać się po terminowej spłacie pierwszych 6 rat. W TAKTO Finanse możesz jednocześnie spłacać nie więcej niż 2 pożyczki.

 

TAKTO Finanse (skrót)

Dane rejestrowe TAKTO Finanse✅NIP 8951852770
✅REGON 020114060
✅KRS: 0000595762
TAKTO Finanse adres / siedzibaul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
TAKTO Finanse kontakt / infolinia801 006 206, 22 456 3000
Godziny pracy TAKTO Finansepn - pt 8:00 - 21:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę TAKTO Finanse możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę TAKTO Finanse i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
TAKTO Finanse logowanie / TAKTO Finanse wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na TAKTO Finanse, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę TAKTO Finanse
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazTAKTO Finanse BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG
Więcej niż 1 pożyczkatak, z tym że w TAKTO Finanse możesz jednocześnie spłacać nie więcej niż 2 pożyczki
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 25.000 zł, zwrot 6 - 36 mies.
Kalkulator TAKTO FinanseKalkulator TAKTO Finanse znajdziesz na stronie TAKTO Finanse, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator TAKTO Finanse - dodatkowy opis na kalkulatora TAKTO Finanse naszej stronie.