Opinie o chwilówce PożyczkaPLUS

PożyczkaPLUS opinie⭐ - przeczytaj opinie o PożyczkaPLUS🙂, wyraź swoje zdanie o PożyczkaPLUS. Dowiedz się więcej, opinie o PożyczkaPLUS i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o PożyczkaPLUS.

Poniżej opinie klientów Pożyczka Plus znalezione na stronie firmy:

Danuta: Super! Wszystko na wysokim poziomie. Nie zawiodłam się kolejny raz. Dziękuję za pomoc i zaufanie. Polecam w 100%.

Robert: Zdecydowanie polecam . Sto procent satysfakcji. Szybko i bez problemowo.

Anna: Profesjonalnie i bezproblemowo. Dziękuje i pozdrawiam.

Jesteś klientem Pożyczka Plus? Wyraź swoją opinię o Pożyczka Plus, wyraź własne zdanie, napisz czy warto skorzystać z oferty Pożyczka Plus albo na co zwrócić szczególną uwagę.

PożyczkaPLUS opinie - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce PożyczkaPLUS:

PożyczkaPLUS opinie:

Przeczytaj lub wyraź opinie o PożyczkaPLUS, zobacz też logowanie PożyczkaPLUS

Pożyczka bez BIK, BIG
od 19 do 73 lat
Chwilówka PożyczkaPLUS

600 - 10000 zł

Pierwsza pożyczka do 600 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

30 - 45 dni

Przedłużenie spłaty: Spłatę pożyczki możesz przedłużyć 1 raz

PożyczkaPLUS to pożyczki przez internet, w ramach której pierwsza pożyczka do 600 zł na 30 dni za darmo. Stali klienci mogą w Pożyczka PLUS pożyczyć do 10000 zł na 45 dni, poznaj opinie o Pożyczka PLUS.

 

Pożyczka PLUS warunki

Pożyczkę PLUS otrzymasz jeżeli spełnisz warunki stawiane przez firmę:

 • jesteś w wieku od 19 do 73 lat.
 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.
 • jesteś aktualnie zatrudniony.
 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych

 

Czy PożyczkaPLUS weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza PożyczkaPLUS weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • PożyczkaPLUS nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy PożyczkaPLUS weryfikuje inne bazy
 • PożyczkaPLUS nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy PożyczkaPLUS weryfikuje inne bazy
 • PożyczkaPLUS sprawdza KRD
 • PożyczkaPLUS sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

RRSO na warunkach promocyjnych 513.92 %

– reprezentatywny przykład pożyczki na warunkach promocyjnych: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 600 zł, całkowita kwota do spłaty 0‬ zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 0% (art. 359 § 21 KC – odsetki maksymalne), całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie PożyczkaPLUS, kontakt PożyczkaPLUS i logowanie PożyczkaPLUS oraz strona www poniżej.

 

Rejestracja Pożyczka PLUS

Aby zarejestrować się na stronie internetowej Pożyczka PLUS i otrzymać szybką pożyczkę należy:

 • zarejestrować się wypełniając formularz rejestracyjny,
 • potwierdzić Indywidualne Konto Bankowe przez weryfikację natychmiastową lub dokonanie opłaty rejestracyjnej,
 • po potwierdzeniu konta otrzymasz hasło tymczasowe z możliwością logowania się na stronie Pożyczka PLUS,
 • Twoim ID użytkownika jest zawsze Twój PESEL.

 

Hasło tymczasowe otrzymasz na numer telefonu komórkowego oraz e-mail podany w formularzu rejestracyjnym automatycznie w momencie, gdy:

 • potwierdzisz Indywidualny Rachunek Bankowy weryfikacją natychmiastową lub
 • zostanie zaksięgowana opłata rejestracyjna 0,01 zł

 

Potwierdzenie danych

Potwierdzenie danych w Pożyczka PLUS możesz wykonać na dwa sposoby:

 • standardowo – dokonując opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł (1 grosz) z Twojego rachunku bankowego,
 • ekspresowo – wybierając weryfikację natychmiastową Twojego indywidualnego rachunku bankowego. Bez żadnych dodatkowych opłat.

 

W tytule przelewu wpisz: Potwierdzam kod rejestracji .... (proszę o wpisanie w wykropkowanym miejscu wysłanego mailem kodu) i akceptuję warunki umowy.

Przelew potwierdzający rejestrację musi być wykonany z konta, którego jesteś właścicielem i które zostało wpisane w formularzu rejestracji, w innym wypadku Rejestracja nie zostanie potwierdzona!

Wniesienie opłaty rejestracyjnej służy tylko i wyłącznie weryfikacji Twojego numeru konta, firma Pożyczka PLUS musi mieć pewność, że pożyczka trafi na Twój rachunek, a opłata podlega zwrotowi.

 

Kalkulator PożyczkaPLUS

Kalkulator pożyczki PożyczkaPLUS znajdziesz na stronie PożyczkaPLUS, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora PożyczkaPLUS

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od PożyczkaPLUS) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator PożyczkaPLUS użyty na stronie www PożyczkaPLUS może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki PożyczkaPLUS, zobacz też: pierwsza pożyczka PożyczkaPLUS za darmo

 

Pożyczka PLUS jak otrzymać?

Przejdź na stronę Pożyczka PLUS (kliknij przycisk) a następnie na suwaku wybierz kwotę pożyczki oraz termin.

Na początku możesz pożyczyć do 2000 zł, ale z każdą kolejną pożyczką otrzymujesz możliwość pożyczenia coraz wyższych kwot, nawet 8000 zł, na lojalnych klientów czekają rabaty.

Po ukończeniu procesu rejestracji musisz przelać ze swojego rachunku bankowego na wybrany rachunek Pożyczka PLUS opłatę rejestracyjną w kwocie 0,01zł (1 grosz) - (krok ten możesz pominąć, jeżeli potwierdziłeś dane podczas procesu rejestracji)

Błyskawicznie po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej otrzymasz od sms i email z hasłem tymczasowym, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz przelew na Twoje konto.

 

PożyczkaPLUS problemy ze spłatą

Każdy nowy klient, który skorzysta z promocji „Pierwsza pożyczka za darmo”, w razie problemów ze spłatą pożyczki może skorzystać z możliwości przedłużenia spłaty na ten sam okres, na który otrzymał pożyczkę. I tak, jeśli pożyczka udzielona została na 30 dni, to po uiszczeniu stosownej opłaty można dokonać przedłużenia spłaty o kolejne 30 dni.

Stali klienci, którym po raz kolejny została przyznana pożyczka, w celu odroczenia terminu spłaty mogą skorzystać z tzw. pożyczki refinansującej, którą udzieli Pożyczkodawca współpracujący z Pożyczka Plus. Refinansowanie zostanie dokonane na okres, na który została zaciągnięta pożyczka.

 

PożyczkaPLUS (skrót)

Dane rejestrowe PożyczkaPLUS✅NIP 9662029390
✅REGON 200358089
✅KRS: 0000355948
PożyczkaPLUS adres / siedzibaAventus Group Sp. z o.o. ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
PożyczkaPLUS kontakt / infolinia85 871 00 49
Godziny pracy PożyczkaPLUSpon-pt 7.30-21 sob 9-17 ndz 9-17
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę PożyczkaPLUS możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę PożyczkaPLUS i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 600 zł na 30 dni za darmo
PożyczkaPLUS logowanie / PożyczkaPLUS wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na PożyczkaPLUS, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę PożyczkaPLUS
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 19 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 73 lat
Weryfikacja bazPożyczkaPLUS ERIF, KRD
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 600 zł na 30 dni, RRSO PożyczkaPLUS od 0,00%!
Kolejne pożyczki600 - 10000 zł, zwrot 30 - 45 dni
Kalkulator PożyczkaPLUSKalkulator PożyczkaPLUS znajdziesz na stronie PożyczkaPLUS, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator PożyczkaPLUS - dodatkowy opis na kalkulatora PożyczkaPLUS naszej stronie.