Opinie o ratalce Monedo Now

Monedo Now opinie⭐ - przeczytaj opinie o Monedo Now🙂, wyraź swoje zdanie o Monedo Now. Dowiedz się więcej, opinie o Monedo Now i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o Monedo Now.

Opinie o Monedo NOW

Poniżej opinie klientów Monedo Now (ze strony firmy).

Dzięki opiniom naszym klientów w Monedo Now dokonano już wielu korekt. Monedo Now odnowiło swoją stronę internetową, czy formularz aplikacyjny. To Państwa opinie o Monedo Now cały kształtują każdy aspekt działalności formy.

Poniżej przykładowe opinie ze strony Monedo Now:

Maciej z Zamościa: Szukałem dość długo pożyczki na samochód. Brakowało mi 5 000 zł. Monedo Now miało najlepszą ofertę. Ustawiłem sobie automatyczne spłaty co miesiąc i w sumie nawet nie czuję, że spłacam pożyczkę, a jeżdżę już nowym autem. Wygodne, niskie raty i przyzwoite oprocentowanie.

Magdalena z Warszawy: Wzięłam pożyczkę w Monedo Now i jestem bardzo zadowolona. Szybka aplikacja, szybki przelew. Miałam kilka wątpliwości w trakcie aplikacji, ale bardzo profesjonalne Biuro Obsługi wszystko mi wyjaśniło telefonicznie. Szczerze polecam!

Piotr z Poznania: Wszystko w porządku. To już moja trzecia pożyczka w Monedo Now i jestem zadowolony. Profesjonalnie.

Monedo Now opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Monedo Now:

Monedo Now opinie:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Monedo Now, zobacz też logowanie Monedo Now

od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Monedo Now

1500 - 20 000 zł

Spłata w

6 - 48 mies.

Monedo Now to pożyczki od 1500 do 20.000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy, również ✅osobom ze złą historią kredytową. Zły wpis w bazach dla Monedo Now nie oznacza, że Twój wniosek zostanie odrzucony, Monedo Now bierze pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę ✅nie tylko historię kredytową - sprawdź opinie o Monedo Now.

 

Monedo Now (skrót)

Dane rejestrowe Monedo Now✅NIP 5252534005
✅REGON 146209184
✅KRS: 0000429058
Monedo Now adres / siedzibaKreditech Polska Sp. z o.o. ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
Monedo Now kontakt / infolinia22 652 60 60
Godziny pracy Monedo NowPon-Pt 8:00 - 20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Monedo Now możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Monedo Now i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Monedo Now logowanie / Monedo Now wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Monedo Now, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Monedo Now
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazMonedo Now BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1500 - 20 000 zł, zwrot 6 - 48 mies.
Kalkulator Monedo NowKalkulator Monedo Now znajdziesz na stronie Monedo Now, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Monedo Now - dodatkowy opis na kalkulatora Monedo Now naszej stronie.

 

Warunki Monedo Now

Dla kogo pożyczka Monedo Now? Możesz wnioskować o pożyczkę Monedo jeżeli:

 • jesteś osobą pełnoletnią, czyli masz ukończone 18 lat
 • masz konto w polskim banku i regularne przychody
 • posiadasz adres email oraz telefon komórkowy

Wniosek Monedo Now jest w 100% online, dlatego do jego złożenia należy mieć także smartphone, tablet albo komputer.

 

Czy Monedo Now weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Monedo Now weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Monedo Now sprawdza BIK
 • Monedo Now sprawdza BIG
 • Monedo Now sprawdza KRD
 • Monedo Now sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Kwota pożyczki 4440 zł, odsetki: 477.20 zł, prowizja: 3108 zł, w sumie do spłaty: 8025.20 zł, liczba rat: 24, oprocentowanie stałe: 10%, wysokość pierwszej raty: 334.38 zł, RRSO: 87.49% (stan na 31 października 2019)

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Monedo Now, kontakt Monedo Now i logowanie Monedo Now oraz strona www poniżej.

 

Co do wniosku?

Do złożenia wniosku o pożyczkę Monedo Now potrzebne będą:

 • adres email,
 • numer telefonu komórkowego,
 • numer konta bankowego, którego jesteś właścicielem oraz karty płatniczej przypisanej do konta,
 • numer Twojego dowodu osobistego i PESEL.

przygotuj je przed przejściem na stronę Monedo Now.

 

Wniosek Monedo Now

Przejdź na stronę: kliknij przycisk i przejdź na stronę Monedo Now, na której już tylko kilka kroków będzie Cię dzieliło od ukończenia aplikacji Monedo Now. Złożenie wniosku jest proste!

Określ kwotę i miesięczną ratę: będąc na stronie Monedo Now na początek określ, czego potrzebujesz:

 • wpisz żądaną kwotę albo użyj suwaka w symulatorze pożyczki na głównej stronie
 • wybierz miesięczną ratę, jaka Ci odpowiada
 • kliknij "Złóż wniosek" aby kontynuować

Podaj informacje o sobie: jeżeli jesteś nowym klientem Monedo Now, to musisz wypełnić informacje o sobie:

 • wypełnij formularz podając Twoje dane
 • połącz się ze swoim kontem bankowym, aby łatwiej uzyskać ofertę pożyczki i wyślij wniosek

Po wypełnieniu wniosku Monedo Now poinformuje Cię czy został on zatwierdzony i przedstawi niezobowiązującą ofertę, którą możesz zaakceptować lub odrzucić. Dane analizowane są szybko, gdyż Monedo Now wykorzystuje bezpieczne i nowatorskie rozwiązana. Informację o ofercie otrzymasz w ciągu kilku minut od wypełnienia wniosku, również informację o odrzuceniu wniosku.

Jak zaakceptować warunki? W celu zawarcia umowy należy wpisać kod sms na stronie wniosku o pożyczkę, kod sms zostanie wysłany na podany numer telefonu komórkowego.

 

Kiedy kasa?

Po wybraniu przez Ciebie oferty i zatwierdzeniu umowy, wypłata środków zostaje zlecona systemowi płatności Monedo Now. Przelew wychodzący zostaje przekazany w najbliższej sesji elixir.

Czas oczekiwania na pożyczkę może być uzależniony od sesji przychodzących elixir w Twoim banku, na przykład przelew wysłany po godzinie 16 od Monedo Now trafi do Twego banku po południu następnego dnia.

Uwaga! Jeśli minęły więcej niż 3 dni robocze i nie otrzymałeś pieniędzy, skontaktuj się z Monedo Now!

Warto wiedzieć też, że jeśli wniosek o pożyczkę Monedo zostanie porzucony przed ukończeniem, to wygaśnie automatycznie. Wniosek zostanie również zostanie automatycznie unieważniony, jeżeli złożysz kolejny wniosek o pożyczkę (nowy).

 

Przyczyny odrzucenia

Zobacz co może być przyczyną odrzucenia Twojego wniosku o pożyczkę Monedo Now:

 • masz mniej niż 18 lat albo nie jesteś obywatelem RP;
 • jesteś wpisany do jednego z rejestru dłużników weryfikowanego przez Monedo Now;
 • formularz rejestracyjny zawiera błędy;

Twój wniosek pożyczkowy Monedo Now może nie zostać zatwierdzony, jeżeli nie zostały spełnione kryteria wymagane do pozytywnej weryfikacji i oceny ryzyka kredytowego. Odsyłamy do punktu "Co do wniosku".

 

Kalkulator Monedo Now

Kalkulator pożyczki Monedo Now znajdziesz na stronie Monedo Now, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Monedo Now

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Monedo Now) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Monedo Now użyty na stronie www Monedo Now może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Monedo Now

 

Spłata pożyczki z karty

Z Monedo Now możesz skorzystać z unikalnej usługi CPA - możesz zlecić spłatę pożyczki bezpośrednio z Twojej karty debetowej - nie musisz wówczas pamiętać o terminach spłat, wystarczy, że tylko zapewnisz środki na koncie powiązanym z kartą debetową.

O co chodzi:

 • zlecenie płatności cyklicznych (Continuous Payment Authority - CPA) to opcja automatycznej spłaty rat bezpośrednio z konta bankowego, przy użyciu karty debetowej.
 • wystarczy, że podczas składania wniosku podasz podstawowe dane karty debetowej, aby ustawić automatyczne spłaty.
 • dzięki aktywacji płatności cyklicznych (CPA), upoważniasz Monedo Now do pobierania bezpośrednio z Twojego konta bankowego miesięcznych należności, w kwocie i terminie ustalonym w umowie pożyczki

Korzystając z płatności cyklicznych nie musisz pamiętać o terminach spłat i możesz mieć pewność, że pożyczkę spłacisz w terminie - jedyny warunek, to zapewnienie środków na koncie w dniu spłaty.

Oczywiście w każdej chwili możesz dezaktywować płatności cykliczne z poziomu konta Monedo Now - w takim wypadku należy spłacać pożyczkę w tradycyjny sposób.

 

Jak działa spłata z karty?

Monedo Now podejmie 4 próby pobrania środków z Twojej karty:

 • pierwsza próba pobrania środków i spłaty pożyczki z karty nastąpi w dniu wymagalności raty.
 • po każdej nieudanej próbie kolejna będzie podejmowana następnego dnia.

Jeżeli po 4 próbach rata nie zostanie pobrana, to będzie to skutkować obowiązkiem zapłaty raty przelewem tradycyjnym. Numer konta, na który należy dokonać spłaty znajdziesz na swoim Profilu Klienta lub w umowie pożyczki.

 

Karta do spłaty pożyczki

Podanie karty do spłaty pożyczki jest krokiem niezbędnym do ukończenia wniosku. Monedo Now akceptuje karty debetowe (podpięte do konta osobistego) oraz kredytowe. Do spłaty pożyczki możesz podpiąć karty: Visa i MasterCard.

Zobacz co może być powodem odrzucenia karty:

 • błędne dane: błędnie wypełnione dane o karcie;
 • inny właściciel: we wniosku podałeś dane karty, której nie jesteś właścicielem;
 • termin ważności karty krótszy niż 3 miesiące lub przekroczony termin jej ważności;
 • karta zablokowana: karta ma zablokowane przez bank płatności w internecie (dostępne są tylko płatności w terminalach płatniczych) lub są nałożone limity kwotowe na płatności online.

Uwaga! Jeżeli z jakichś przyczyn przerwiesz proces wypełniania danych o karcie, to na adres e-mail podany we wniosku o pożyczkę system Monedo Now automatycznie wyśle do Ciebie link, po kliknięciu którego powrócisz do kroku, na którym przerwałeś.

We wniosku wymagany jest numer CVV, jest to trzycyfrowy kod weryfikacyjny, który znajdziesz na pasku podpisu, na odwrocie karty.

W przypadku wystąpienia problemów skontaktu się z bankiem, który wydał kartę.

 

Wydłużenie spłaty

Monedo Now nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, gdy warunki zostały ustalone, nie można ich zmodyfikować, musisz spłacić pożyczkę zgodnie z ustalonymi warunkami.

Natomiast w zależności od statusu aktualnej pożyczki możesz wydłużyć pożyczkę i wybrać nową datę wypłaty i kwotę. Aby uzyskać więcej informacji, zaloguj się na swój profil Monedo Now.