Sprawdź Boss pożyczka

Opinie o ratalce Boss pożyczka

Boss pożyczka

Boss pożyczka opinie⭐ - przeczytaj opinie o Boss pożyczka🙂, wyraź swoje zdanie o Boss pożyczka. Dowiedz się więcej, opinie o Boss pożyczka i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o Boss pożyczka.

Sprawdź opinie klientów Boss Pożyczka znalezione na stronie firmy, sprawdź opinie o Boss Pożyczka:

Wiktor (Warszawa): Dzięki Boss Pożyczce miałem dostęp do funduszy już dwa dni od daty założenia działalności! To naprawdę szybko. W ten sposób opłaciłem pierwsze faktury związane z założeniem kawiarenki osiedlowej. Polecam ten kredyt dla firm każdemu przedsiębiorcy.

Jolanta (Sopot): Jestem projektantką wnętrz. Czasami istnieje potrzeba podreperowania budżetu na pilne wydatki. Dzięki Boss Pożyczce udało mi się sfinansować nowy program do obróbki zdjęć. To prawdziwa pożyczka przez internet dla firm – szybko, tanio, bez zbędnych dokumentów.

Wojtek (Kluczbork): Miałem okazję się przekonać, że Boss Pożyczka nie rzuca słów na wiatr. Cały proces wnioskowania o pożyczkę dla firmy przebiegł wzorowo – pieniądze były na rachunku w ciągu 24 godzin. Dodatkowo, dzięki usłudze kurierskiej nie musiałem ruszać się z biura. To działa, polecam!

Możesz również wyrazić własne zdanie, własną opinię o Boss Pożyczka.

Boss pożyczka opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Boss pożyczka:

 • wiek 20 - 80 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 10 000 zł na 1 - 24 mies.
 • pożyczka odbiór poczta
 • dane rejestrowe:
 • NIP Boss pożyczka: 5252528111
 • REGON Boss pożyczka: 146017266
 • KRS Boss pożyczka: 0000411939
 • Infolinia Boss pożyczka: 801 40 40 40, (22) 46 00 300

Boss pożyczka opinie:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Boss pożyczka, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Boss pożyczka

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Boss pożyczka, zobacz też logowanie Boss pożyczka

Boss pożyczka logo
Pożyczka dla FIRM
Ratalna Boss pożyczka

1000 - 10 000 zł

Spłata w

1 - 24 mies.

Boss Pożyczka to pożyczka ratalna dla przedsiębiorców od 1000 do nawet 10000 zł z możlwością spłaty od 1 do 24 miesięcznych rat, minimum formalności, cały proces przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Boss pożyczka to innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki przez internet. Cały proces Boss pożyczka odbywa się całkowicie on line przy wykorzystaniu w pełni zautomatyzowanego systemu - przeczytaj opinie o Boss pożyczka.

 

Boss Pożyczka - dla kogo

O Boss Pożyczkę może ubiegać się każdy przedsiębiorca już pierwszego dnia od zarejestrowania działalności gospodarczej, należy:

 1. mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą - o pożyczkę możesz zawnioskować tuż po zarejestrowaniu działalności gospodarczej,
 2. nie figurować w rejestrze dłużników BIG (Infomonitor, KRD i ERIF),
 3. posiadać stały adres zamieszkania w Polsce

Boss pożyczka nie wymaga:

 • Dokumentów rejestrowych
 • Dokumentów księgowych lub bankowych
 • Poręczeń
 • Zabezpieczeń

Boss pożyczka daje tego typu rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na szybkim sfinalizowaniu całego procesu i sprawnego zdobycia potrzebnych środków finansowych.

 

Czy Boss pożyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Boss pożyczkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Boss pożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Boss pożyczka sprawdza BIK
 • Boss pożyczka sprawdza BIG
 • Boss pożyczka sprawdza KRD
 • Boss pożyczka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 85,56%. Rata miesięczna 372,72 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki - 536,54 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 3400 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 936,54 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Boss pożyczka, kontakt Boss pożyczka i logowanie Boss pożyczka oraz strona www poniżej.

 

Boss pożyczka cechy

BossPożyczka oferuje kredyty pozabankowe dla nowych firm na start oraz dla małych firm bez bik i bez zaświadczeń.

Pożyczki dostępne są szybko i na przejrzystych zasadach, które można elastycznie dopasować do swoich bieżących potrzeb, a wszystkie niezbędne dane można przesłać przez internet i następnie umówić się na podpisanie umowy we wskazanym miejscu - to wszystko co trzeba zrobić, aby uzyskać pożyczkę dla firmy.

Boss Pożyczka to oferta kredytu gotówkowego od 1000 do nawet 10 000 złotych na oświadczenie i bez zabezpieczeń, całkowicie online!

Pożyczka udzielona zostaje na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej tj. np. spłatę zobowiązań publiczno - prawnych jak ZUS czy podatki, a także zobowiązania wobec kontrahentów czy wyposażenie biura.

Pożyczkodawcą jest AASA, zobacz też: pożyczka AASA dla firm

 

Kalkulator Boss pożyczka

Boss pożyczka

Kalkulator pożyczki Boss pożyczka znajdziesz na stronie Boss pożyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Boss pożyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Boss pożyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Boss pożyczka użyty na stronie www Boss pożyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Boss pożyczka

 

Boss pożyczka - krok po kroku

Na stronie pożyczki wybierz kwotę oraz okres spłaty.

 • wypełnij wniosek uzupełniając wszystkie wymagane pola.

Decyzję o przyznaniu Boss pożyczki internetowej otrzymasz jeszcze tego samego dnia e-mailem lub przez telefon!

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji:

 • zapoznaj się z dokumentami, które zostaną dostarczone na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na adres korespondencyjny przez kuriera
 • przeczytaj dokładnie warunki umowy oraz harmonogram spłaty pożyczki.

 

 

Boss pożyczka - kiedy pieniądze

Po zapoznaniu się z umową podpisz umowę i przekaż ją kurierowi - to wszystko!

Kwotę pożyczki wpłynie na Twoje konto natychmiast po otrzymaniu przez nas podpisanego egzemplarza umowy.

Pożyczkę można również odebrać na poczcie (czek GIRO).

 

Boss pożyczka - spłata

Na podstawie podpisanej umowy, na wskazany adres korespondencyjny oraz mailowy przesłany zostanie harmonogram spłaty pożyczki. Na jego podstawie należy dokonywać regularnych spłat rat pożyczki. Wskazaną kwotę przelewa się na indywidualnie nadany numer bankowy, który został wskazany w umowie.

Istnieje możliwość uzyskania kolejnej pożyczki od Boss pożyczka, ale wymagane jest spłacenie przynajmniej 4 rat obowiązującej pożyczki.

Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, a w przypadku problemów ze spłatą zalecany jest jak najszybszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu znalezienia dogodnego, indywidualnie wypracowanego rozwiązania.

 

Boss pożyczka (skrót)

Dane rejestrowe Boss pożyczka✅NIP 5252528111
✅REGON 146017266
✅KRS: 0000411939
Boss pożyczka adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
Boss pożyczka kontakt / infolinia801 40 40 40, (22) 46 00 300
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Boss pożyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Boss pożyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Boss pożyczka logowanie / Boss pożyczka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Boss pożyczka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Boss pożyczka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazBoss pożyczka BIK, BIG, KRD, ERIF
Więcej niż 1 pożyczkamożesz ubiegać się o kolejną pożyczkę jeśli spłacisz przynajmniej 4 raty bieżącej pożyczki
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 10 000 zł, zwrot 1 - 24 mies.
Kalkulator Boss pożyczkaKalkulator Boss pożyczka znajdziesz na stronie Boss pożyczka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Boss pożyczka - dodatkowy opis na kalkulatora Boss pożyczka naszej stronie.

⭐Opinie o pożyczce ratalnej Boss pożyczka, recenzja Boss pożyczka ⭐Opinie o pożyczce ratalne Boss pożyczka, ✅recenzja pożyczki ⚡pożyczka od 1000 do 10 000 PLN Boss pożyczka ⏰ na okres 1 - 24 mies. 🔒Boss Pożyczka to pożyczka ratalna dla przedsiębiorców od 1000 do nawet 10000 zł z możlwością spłaty od 1 do 24 miesięcznych rat, minimum formalności, cały proces przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Boss pożyczka to innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki przez internet. Cały proces Boss pożyczka odbywa się całkowicie on line przy wykorzystaniu w pełni zautomatyzowanego systemu - przeczytaj opinie o Boss pożyczka.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!