KRS SuperGrosz 0000551150

od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Spłata w

4 - 50 mies.

SuperGrosz KRS: sprawdź KRS SuperGrosz w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka SuperGrosz):

KRS SuperGrosz 0000551150
✅Krajowy Rejestr Sądowy prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000551150

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS SuperGrosz oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy SuperGrosz to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

SuperGrosz KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce SuperGrosz:

SuperGrosz KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o SuperGrosz, zobacz też logowanie SuperGrosz

od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Spłata w

4 - 50 mies.

SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10.000 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15.000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta, jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę SuperGrosz na poczcie lub w Banku Pocztowym.

 

Super Grosz warunki pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę od Super Grosz:

 • musisz być obywatelem RP;
 • być w wieku powyżej 21 roku życia;
 • wypełnić wniosek na stronie supergrosz - kliknij przycisk aby przejść;

 

Czy SuperGrosz weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperGrosz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • SuperGrosz sprawdza BIK
 • SuperGrosz sprawdza BIG
 • SuperGrosz sprawdza KRD
 • SuperGrosz sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74,86% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 254,12 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 8% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 573,46 zł, w tym: prowizja 2 983,67 zł, odsetki 589,79 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 573,46 zł (stan na dzień 04.05.2020 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie SuperGrosz, kontakt SuperGrosz i logowanie SuperGrosz oraz strona www poniżej.

 

Przed złożeniem wniosku SuperGrosz

Jeśli zamierzasz złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz, to wcześniej przygotuj:

 • dowód osobisty;
 • numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się na przelew pożyczki na konto bankowe;
 • telefon komórkowy

SuperGrosz nie wymaga zaświadczenia o dochodach, a konto bankowe nie jest potrzebne, jeśli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie.

 

Weryfikacja przez Super Grosz

Będziesz weryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

SuperGrosz będzie potwierdzać Twoją tożsamość, w tym celu udostępnia do wyboru aż 3 metody weryfikacji:

 1. poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
 2. poprzez przelew 1zł - tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta
 3. poprzez czek Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki. Czek Giro zapewnia Ci największą anonimowość pożyczki - brak informacji o pożyczce na koncie bankowym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

Uwaga! Jeżeli wybierzesz czek Giro, to konieczne będzie podanie także numeru telefonu. Numer jest niezbędny, ponieważ wysyłany jest na niego kod umożliwiający odbiór gotówki.

 

SuperGrosz pożyczka bez konta

Jak już wspomnieliśmy powyżej, możesz wnioskować o pożyczkę w SuperGrosz nawet jeśli nie posiadasz konta bankowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO - pożyczka bez konta.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego i po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę, które będą do odbioru przez 10 dni kalendarzowych.

 

Kalkulator SuperGrosz

Kalkulator pożyczki SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperGrosz

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperGrosz) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator SuperGrosz użyty na stronie www SuperGrosz może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki SuperGrosz

 

SuperGrosz - kiedy kasa

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez konto bankowe lub przelew 1 zł pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze. Pamiętaj aby zabrać dowód osobisty

 

Spłata pożyczki SuperGrosz

Spłaty pożyczki powinieneś dokonać poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta i wybranie przycisku Spłać dostępnego w zakładce „Twoje pożyczki”.

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto SuperGrosz, a wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta, również aktualny status pożyczki oraz termin spłaty.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to nie czekaj, ale skontaktuj się z infolinią SuperGrosz, konsultanci firmy pozwolą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę w dowolnym czasie przed upływem terminu płatności.

 

Super Grosz - strefa klienta

Wszystkie informacje o pożyczce Super Grosz znajdziesz po zalogowaniu do strefy klienta:

 • Aby zmienić hasło do logowania wystarczy zalogować się do serwisu za pośrednictwem aktualnego hasła i w zakładce „Twoje dane” należy wybrać zmianę hasła.
 • Aby przypomnieć hasło wystarczy w prawym górnym rogu obok logowania do Strefy Klienta wybrać przycisk „Przypomnienie hasła”. Następnie wpisz adres email, na który zostało założone konto. System automatycznie wyśle hasło tymczasowe, które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu.

 


od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Spłata w

4 - 50 mies.