KRS SuperGrosz 0000551150

Pożyczka bez BIG
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15.000 zł

Spłata w

4 - 48 mies.

SuperGrosz KRS: sprawdź KRS SuperGrosz w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka SuperGrosz):

KRS SuperGrosz 0000551150
✅Krajowy Rejestr Sądowy prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000551150

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS SuperGrosz oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy SuperGrosz to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

SuperGrosz KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce SuperGrosz:

SuperGrosz KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o SuperGrosz, zobacz też logowanie SuperGrosz

Pożyczka bez BIG
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15.000 zł

Spłata w

4 - 48 mies.

SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10.000 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15.000 zł na 48 rat. A teraz SuperGrosz wystartował z promocją dla swoich klientów i zmniejszył RRSO do 55% przy 36 ratach. Jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę SuperGrosz na poczcie lub w Banku Pocztowym, a przy terminowej spłacie poprzedniej pożyczki, możesz wnioskować o kolejną przed spłatą poprzedniej.

 

Dla kogo Super Grosz?

Aby otrzymać pożyczkę od Super Grosz:

 • musisz być obywatelem RP;
 • być w wieku powyżej 21 roku życia;

oraz wypełnić wniosek o pożyczkę - kliknij przycisk aby przejść;

 

Czy SuperGrosz weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperGrosz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • SuperGrosz sprawdza BIK
 • SuperGrosz nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy SuperGrosz weryfikuje inne bazy
 • SuperGrosz sprawdza KRD
 • SuperGrosz sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.7, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.7 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.7 zł. (stan na dzień 04.08.2018 r.).

Minimalny okres spłaty pożyczki ratalnej oferowanej przez SuperGrosz Sp. z o. o. wynosi 121 dni, a maksymalny okres spłaty wynosi 1440 dni. Maksymalne RRSO wynosi 378,38%.

Promocja RRSO 0% - skierowana do nowych Klientów, przy jednorazowej i dobrowolnej spłacie pożyczki w ciągu 30 dni.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie SuperGrosz, kontakt SuperGrosz i logowanie SuperGrosz oraz strona www poniżej.

 

Przed złożeniem wniosku

Przed złożeniem wniosku Super Grosz przygotuj:

 • dowód osobisty;
 • numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się na przelew pożyczki na konto bankowe;
 • telefon komórkowy

SuperGrosz nie wymaga zaświadczenia o dochodach od Twojego pracodawcy, a konto bankowe nie jest potrzebne, jeśli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie.

 

Weryfikacja przez Super Grosz

SuperGrosz zeryfikuje Cię w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

Jeśli jesteś nowym klientem SuperGrosz, to musisz potwierdzić swoją tożsamość wybierając jedną z metod weryfikacji:

 1. poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
 2. poprzez czek Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki. Czek Giro zapewnia Ci największą anonimowość pożyczki - brak informacji o pożyczce na koncie bankowym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

Uwaga! Jeżeli wybierzesz czek Giro, to konieczne będzie podanie także numeru telefonu. Numer jest niezbędny, ponieważ wysyłany jest na niego kod umożliwiający odbiór gotówki.

 

Pożyczka bez konta

SuperGrosz to pożyczka bez konta - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO - pożyczka bez konta.

Jeśli zdecydujesz się na tę formę otrzymania środków, to po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego. Po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę, które będą do odbioru przez 10 dni kalendarzowych. Informację o przyznaniu pożyczki otrzymasz na w wiadomości SMS.

 

Kalkulator SuperGrosz

Kalkulator pożyczki SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperGrosz

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperGrosz) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator SuperGrosz użyty na stronie www SuperGrosz może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki SuperGrosz

 

Kiedy kasa?

Czas w jakim otrzymasz pieniądze zależy od sposobu weryfikacji Twoich danych.

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez Konto X to pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

Jeśli wybierzesz weryfikację poprzez GIRO to po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki otrzymasz wiadomość sms z kodem. Aby odebrać przyznane środki należy udać się do najbliższego urzędu Poczty Polskiej. Pamiętaj aby zabrać ze sobą:

 • dowód osobisty
 • oraz telefon z kode otrzymanym w wiadomości sms.

A czy możesz wnioskować o kolejną pożyczkę, jeżeli nie spłaciłeś poprzednie? Tak, jeśli wcześniejsza pożyczka była spłacana terminowo, to po upływie 130 dni można aplikować o kolejne finansowanie.

 

Spłata pożyczki

Spłaty pożyczki powinieneś dokonać poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta i wybranie przycisku Spłać dostępnego w zakładce „Twoje pożyczki”.

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto SuperGrosz, a wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta, również aktualny status pożyczki oraz termin spłaty.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to nie czekaj, ale skontaktuj się z infolinią SuperGrosz, konsultanci firmy pozwolą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę w dowolnym czasie przed upływem terminu płatności.

Przypominamy też, że możesz wnioskować o kolejną pożyczkę, jeśli nie spłaciłeś jeszcze poprzedniej, jeśli wcześniejsza pożyczka była spłacana terminowo - po upływie 130 dni można aplikować o kolejne finansowanie.

 

Strefa klienta

Wszystkie informacje o pożyczce SuperGrosz znajdziesz po zalogowaniu do strefy klienta:

 • Aby zmienić hasło do logowania wystarczy zalogować się do serwisu za pośrednictwem aktualnego hasła i w zakładce „Twoje dane” należy wybrać zmianę hasła.
 • Aby przypomnieć hasło wystarczy w prawym górnym rogu obok logowania do Strefy Klienta wybrać przycisk „Przypomnienie hasła”. Następnie wpisz adres email, na który zostało założone konto. System automatycznie wyśle hasło tymczasowe, które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu.

W przypadku problemów z logowaniem skontaktuj się z infolinią SuperGrosz.

 

O SuperGrosz

Przejrzystość kosztów - w serwisie SuperGrosz wszystkie koszty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób, bez ukrywania infomacji o opłatach czy prowizjach. Przed wzięciem pożyczki ratalnej możesz zapoznać się ze wszystkimi kosztami.

Szybkość decyzji - serwis SuperGrosz jest w pełni zautomatyzowany. Nie musisz długo czekać na weryfikację wniosku ani przesyłać dokumentów, gdyż cały proces od rejestracji poprzez weryfikację do wypłaty środków trwa tylko kilka minut.

Wielokanałowa obsługa - jako klient SuperGrosz możesz liczyć również na dodatkowe, wielokanałowe wsparcie konsultantów w momencie wypełniania wniosku:

 • możesz dokonać wszelkich formalności telefonicznie lub samodzielnie uzupełnić formularz online;
 • w przypadku wątpliwości do dyspozycji są konsultanci na czacie, jak również pracownicy dedykowanego call center, aby przeprowadzić Cię przez cały proces, aż do pomyślnego złożenia wniosku;

Bez konta bankowego - SuperGrosz w partnerstwie z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym oferuje nową metodę weryfikacji tożsamości i wypłaty pożyczki - za pomocą czeku GIRO, to szybki i wygodny sposób wypłaty środków bez konta bankowego.

Wniosek przez telefon - dzięki wypłacie pieniędzy za pomocą czeku GIRO masz rónież możliwość złożenia wniosku o pożyczkę w całości przez telefon. W ten sposób pożyczka staje się dostępna również dla osób nieposiadających dostępu do internetu.

 


Pożyczka bez BIG
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15.000 zł

Spłata w

4 - 48 mies.