KRS sLoan 0000552638

od 21 do 65 lat
Ile od sLoan

100 - 5000 zł

Spłata w

30 dni

sLoan KRS: sprawdź KRS sLoan w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka sLoan):

KRS sLoan 0000552638
✅Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS 0000552638

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS sLoan oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy sLoan to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

sLoan KRS - zobacz co jeszcze wiemy o pożyczce sLoan:

sLoan KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o sLoan, zobacz też logowanie sLoan

od 21 do 65 lat
Ile od sLoan

100 - 5000 zł

Spłata w

30 dni

sLoan oferuje pożyczki krótkoterminowe i ratalne w kwocie od 100 do 5000 zł z okresem spłaty w ratach od 15 do 180 dni. Pożyczki dla osób w wieku 21 - 65 lat, a wniosek o pożyczkę sLoan złożysz w całości przez internet. Pożyczka sLoan bez zastawu i dokumentów - poznaj opinie o sLoan.

Pożyczka sLoan niedostępna

Pożyczka sLoan nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek:

 

 

sLoan oferuje pożyczki krótkoterminowe i ratalne w kwocie od 100 do 5000 zł z okresem spłaty w ratach od 15 do 180 dni. Pożyczki dla osób w wieku 21 - 65 lat, a wniosek o pożyczkę sLoan złożysz w całości przez internet. Pożyczka sLoan bez zastawu i dokumentów - poznaj opinie o sLoan.

 

sLoan warunki

O pożyczkę sLoan możesz się ubiegać gdy:

 • jesteś obywatelem Polski i posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski;
 • jesteś w wieku od 21 do 65 lat;
 • w chwili ubiegania się o pożyczkę, nie posiadasz zaległości finansowych względem sLoan.pl oraz nie zostałeś wpisany do żadnych rejestrów;
 • jesteś stałym użytkownikiem numeru telefonii komórkowej oraz posiadasz osobisty rachunek bankowy w Polsce;

Musisz też się zarejestrować na stronie sLoan - dodatkowe informacje poniżej lub kliknij przycisk aby przejść.

 

Czy sLoan weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza sLoan weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • sLoan sprawdza BIK
 • sLoan sprawdza BIG
 • sLoan sprawdza KRD
 • sLoan sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki 1000 zł na 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) - 523,51%, oprocentowanie stałe w skali roku - 9%; prowizja – 154,93 zł; odsetki – 7,4 zł; całkowity koszt pożyczki - 162,33 zł; całkowita kwota do spłaty - 1 162,33 zł. Stan na 01.04.2020 r

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie sLoan, kontakt sLoan i logowanie sLoan oraz strona www poniżej.

 

sLoan rejestracja

Aby złożyć wniosek pożyczkowy sLoan należy się zarejestrować, kliknij przycisk i przejdź na stronę sLoan:

 1. Po wejściu na stronę sLoan kliknij link „Rejestracja”.
 2. Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym, zapoznaj się i zaakceptuj warunki oraz kliknij „ZAREJESTRUJ SIĘ”
 3. W celu dokończenia rejestracji wejdź w zakładkę „Rachunki bankowe” aby potwierdzić dane za pomocą usługi Kontomatik. Po dokonaniu natychmiastowej weryfikacji będziesz mógł/-a złożyć wniosek o pożyczkę.

 

sLoan jak otrzymać pożyczkę

Procedura wnioskowania o pożyczkę przez sLoan nie jest skomplikowana. Jeśli nie jesteś zarejstrowany/-a wróć do poprzedniego akapitu lub kliknij przycisk, aby przejść na stronę sLoan i się zarejstrować.

Jeżeli JESTEŚ już klientem sLoan.pl lub zarejestrowałeś/-aś się i otrzymałeś/-aś od sLoan powiadomienie SMS o pomyślnym zakończeniu rejestracji, możesz wypełnić wniosek o pożyczkę, logując się na profil klienta podając swój numer PESEL i hasło.

Następnie:

 • przejdź do zakładki rachunki bankowe aby zweryfikować konto za pomocą usługi KONTOMATIK;
 • na suwaku wybierz odpowiednią kwotę pożyczki i okres spłaty;
 • prześlij wniosek;

Po otrzymaniu wniosku, na podstawie danych uzyskanych podczas rejestracji bądź informacji zamieszczonych w bazach danych lub zbiorach danych kredytodawców, sLoan dokona oceny Twojej zdolności kredytowej.

O podjętej decyzji sLoan odnośnie zawnioskowanej kwoty, firma poinformuje Cię poprzez wiadomość SMS lub konsultant sLoan.pl skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Proces przygotowania umowy pożyczki oraz wypłata środków trwa około 15 minut.

 

Weryfikacja sLoan

sLoan nie wymaga przelewów weryfikacyjnych, a potwierdzenie Twoich danych nastąpi dzięki usłudze Kontomatik.

Usługa Kontomatik:

Kontomatik jest bezpłatną opcją, która umożliwia błyskawicznie zweryfikować tożsamość, w pełni bezpiecznie logując się na swój rachunek bankowy. W tym przypadku nie ma potrzeby realizowania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł.

Taka metoda weryfikacji przeprowadzana jest jedynie po uprzednio wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgodzie na jej wykonanie. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie dostawcy usługi http://kontomatik.com/

 

Kalkulator sLoan

Kalkulator pożyczki sLoan znajdziesz na stronie sLoan, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora sLoan

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od sLoan) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator sLoan użyty na stronie www sLoan może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki sLoan

 

sLoan spłata pożyczki

Pożyczkę sLoan można spłacić, przelewając środki przez Internet na rachunek sLoan lub wpłacając je w dowolnym oddziale banku.

Do przelewu należy podać następujące dane:

 • Rachunek odbiorcy – znajdziesz po zalogowaniu w profilu klienta

Pożyczkę można spłacić przelewem internetowym na wskazany rachunek lub w dowolnym oddziale banku. Dokonując spłaty pożyczki wskaż dane podane poniżej:

Odbiorca: Nordecum Sp. z o.o.
Tytuł przelewu - Spłata pożyczki Nr.
Rachunki odbiorcy:
Santander Bank (dawny Bank Zachodni WBK),
Bank Pekao S.A.,
mBank SA,
Getin Bank SA,
Alior Bank SA,
Bank Millennium SA,
PKO Bank Polski

Nazwa odbiorcy - Nordecum sp z o.o.
Tytuł płatności - Pożyczka ID.

Przed wykonaniem przelewu koniecznie zweryfikuj poprawność konta na stronie www sLoan.

Zaksięgowanie środków w systemie sLoan.pl następuje tego samego dnia lub następnego dnia roboczego. Jeżeli przelewasz środki z rachunku w innym banku, realizacja przelewu może potrwać dłużej.

Uwaga!

 • Płatności, w przypadku których w tytule nie podano numeru pożyczki mogą nie zostać automatycznie zaksięgowane.
 • Jeżeli dokonujesz płatności w imieniu innej osoby, w tytule płatności KONIECZNIE wpisz imię, nazwisko i numer PESEL tej osoby.
 • Płatności niezawierające wymaganych danych zostaną uznane tylko w przypadku poprawnie wypełnionego i wysłanego wniosku o uznanie płatności.

Pożyczkę oczywiście można spłacić przed terminem.

Pożyczkę może również spłacić inna osoba, niż pożyczkobiorca, w takim wypadku w tytule płatności należy podać imię, nazwisko i numer PESEL osoby, której udzielono pożyczki.

 

Bonusy sLoan

Sprawdź program lojalnościowy sLoan, który obejmuje pożyczki do 30 dni.

Co 5 pożyczka 50% taniej - Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wziąć pożyczkę sLoan i spłacić 4 pożyczki na dowolną kwotę. Jeśli spłacisz 4 pożyczki, piątą pożyczkę można uzyskać ze zniżką -50%. Możesz skorzystać z tej możliwości, gdy złożysz wniosek o kolejną pożyczkę, czyli piątą pożyczkę.

Zwróć pożyczkę na czas i zdobądź bonus - po spłacie pożyczki w terminie otrzymujesz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dogodnym momencie, jako zniżkę na prowizję. Bonusy można wykorzystać przy składaniu wniosku o kolejną pożyczkę, przy czym bonus nie ma zastosowania przy spłacaniu pożyczki. 1 bonus ma wartość 1 zł rabatu na prowizję. Kiedy spłacasz pożyczkę w terminie otrzymujesz bonus równy 2% od zaciągniętej kwoty pożyczki, na przykład dla pożyczki 3000 zł możesz otrzymać bonus 60 punków.

Przypominamy też, że sLoan to pierwsza pożyczka za darmo - warunki promocji mają zastosowanie wyłącznie wobec klientów, którzy po raz pierwszy biorą pożyczkę w sLoan.pl, pożyczka udzielana jest na czas określony bez odsetek:

 • Kwota pożyczki: 100 zł - 3000 zł
 • Okres spłaty pożyczki: od 15 do 30 dni
 • Oprocentowanie w skali roku: 0%
 • Miesięczna rata: 100 zł - 3000 zł

 


od 21 do 65 lat
Ile od sLoan

100 - 5000 zł

Spłata w

30 dni