KRS Rapida Money 0000647952

Pożyczka bez BIK, BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Rapida Money

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

Rapida Money KRS: sprawdź KRS Rapida Money w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Rapida Money):

KRS Rapida Money 0000647952
✅rejestr przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000647952

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Rapida Money oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Rapida Money to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Rapida Money KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Rapida Money:

Rapida Money KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Rapida Money, zobacz też logowanie Rapida Money

Pożyczka bez BIK, BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Rapida Money

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

Rapida Money to szybkie od 2500 do 25 000 zł, Rapida to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Rapida nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! Rapida udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową (zły BIK), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Rapida Money.

Pożyczka Rapida Money niedostępna

Pożyczka Rapida Money nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

 

 

Rapida Money to szybkie od 2500 do 25 000 zł, Rapida to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Rapida nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! Rapida udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową (zły BIK), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Rapida Money.

 

Wymagania Rapida Money

Rapida Money udzieli pożyczki osobie:

 • w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta
 • pożyczkobiorca musi zamieszkiwać na terenie Polski
 • do udzielenia pożyczki wymagany jest gwarant, czyli poręczyciel, który może być w wieku od 18 do 75 lat, mieć pozytywną historię kredytową oraz nieruchomość.

Rapida Money nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających dochód.

Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Rapida Money, to Raida Money (najprawdopodobniej) nie sprawdzi Twoich baz, Twojego BIK, BIG, KRD czy ERIF ale zapewne sprawdzi bazy gwaranta!

 

Czy Rapida Money weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Rapida Money weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Rapida Money nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy
 • Rapida Money nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy
 • Rapida Money nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy
 • Rapida Money nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: pożyczasz 20000 zł na 48 miesięcy, płacąc 822.85zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 39496.72 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 4800 zł. Opłata administracyjna w kwocie 8800 zł. Oprocentowanie 10%

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Rapida Money, kontakt Rapida Money i logowanie Rapida Money oraz strona www poniżej.

 

Ja działa Rapida?

W przeciwieństwie do instytucji bankowych decyzję o przyznaniu pożyczki Rapida nie podejmuje na podstawie analizy Twojej historii kredytowej. W zamian wszystko, o co prosi Cię Rapida, to abyś znalazł gwaranta, który ma do Ciebie zaufanie i wierzy, że będziesz dokonywać płatności na czas, oraz który będzie w stanie uregulować ratę za Ciebie.

Dla Rapida nie ma znaczenia czy Twój BIK jest negatywny czy też masz zupełnie czystą historię kredytową.

Dla Rapida nie ma znaczenie forma zatrudnienia, nie musisz pracować na pełny etat, Rapida akceptuje również samozatrudnionych.

 

Rapida Money - gwarant

Rapidamoney nie udziela pożyczek bez gwaranta. Gwarant oznacza dla firmy, że jesteś godny zaufania bez względu na twoją historię kredytową. Jednocześnie też gwarant odpowiedzialny jest za uiszczenie płatności kredytu, w sytuacji, gdy jako kredytobiorca nie jesteś w stanie pokryć miesięcznych rat.

Również na konto gwaranta zostaje wypłacona kwota pożyczki - kiedy pożyczka zostanie zatwierdzona, pieniądze przelewane są na konto gwaranta w celu zapobieżenia oszustwu i upewnienia się, że jest on świadomy swoich obowiązków. Gwarant przekazuje pożyczkobiorcy pieniądze przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

 

Gwarantem może zostać

Gwarantem w RapidaMoney może zostać każdy, kto:

 • zna pożyczkobiorcę i wie że jest on w stanie spłacić kredyt;

Dodatkowo:

 • gwarant powinien być właścicielem nieruchomości na terenie Polski, osobą w wieku 21 - 75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości
 • gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę, dlatego tak ważna jest jego stabilność finansowa.

Gwarantem najczęściej są członkowie rodziny lub bliscy, ale w praktyce może to być dowolna osoba, która Cię zna i ma do Ciebie zaufanie.

 

Rapida Money - o firmie

Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów.

RapidaMoney kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy niż cyfry i statystyki. Rapida Money działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 60 miesięcy (do 5 lat).

 

Kalkulator Rapida Money

Kalkulator pożyczki Rapida Money znajdziesz na stronie Rapida Money, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Rapida Money

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Rapida Money) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Rapida Money użyty na stronie www Rapida Money może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Rapida Money

 

Rapida Money - kiedy kasa

Pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacana jest w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, pożyczka może być wypłacona w ciągu 24 godzin.

Czynniki spowalniające proces aplikacji:

 • Niemożność skontaktowania się z Tobą lub Twoim gwarantem.
 • Złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym.
 • Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

 


Pożyczka bez BIK, BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Rapida Money

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.