Sprawdź KRS Provident

KRS Provident 0000009389

Provident

Provident KRS: sprawdź KRS Provident w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Provident):

KRS Provident 0000009389
✅Sad Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego KRS 0000009389

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Provident oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Provident to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Provident KRS - zobacz co jeszcze wiemy o pożyczce Provident:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 2000 - 4000 zł na 6 mies.
 • dane rejestrowe:
 • NIP Provident: 525-15-71-292
 • REGON Provident: bd
 • KRS Provident: 0000009389
 • Infolinia Provident: 600 400 101

Provident KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Provident, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Provident

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Provident, zobacz też logowanie Provident

Provident logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

2000 - 4000 zł

Spłata w

6 mies.

Oferta Prosta Pożyczka od Provident trwa od 13.11.2019 r. i dotyczy Prostej Pożyczki Miesięcznej na Konto lub w Gotówce spłacanej w 6 miesięcznych ratach lub Prostej Pożyczki Tygodniowej w Gotówce spłacanej w 26 tygodniowych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 2000 do 4000 zł. Z oferty Prosta Pożyczka mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.

 

Provident wymagania

Możesz wnioskować o pożyczkę Provident jeśli:

 • jesteś osobą pełnoletnią
 • posiadasz stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym - potrzebny będzie nr dowodu
 • jesteś obywatelem RP - potrzebny będzie Twój numer PESEL
 • masz stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)
 • posiadasz telefon komórkowy
 • posiadasz rachunek bankowy, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem

 

Czy Provident weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

ProvidentAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Provident sprawdza BIK
 • Provident sprawdza BIG
 • Provident sprawdza KRD
 • Provident sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Prosta Pożyczka” trwa od 13.11.2019 r. Dotyczy Prostej Pożyczki Miesięcznej na Konto lub w Gotówce spłacanej w 6 miesięcznych ratach lub Prostej Pożyczki Tygodniowej w Gotówce spłacanej w 26 tygodniowych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 2000 do 4000 zł. Z oferty „Prosta Pożyczka” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. W ramach Prostej Pożyczki całkowity koszt pożyczki wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczki, termin spłaty pierwszej miesięcznej raty upływa po 2 miesiącach od dnia zawarcia umowy pożyczki, a terminy spłaty kolejnych miesięcznych rat pożyczki upływają w kolejnych miesiącach liczonych od terminu spłaty pierwszej raty pożyczki. Za pierwszy miesiąc obowiązywania umowy pożyczki nie są naliczane odsetki (w przypadku Prostej Pożyczki Miesięcznej). Warunkiem skorzystania z Prostej Pożyczki jest zawarcie aneksu w dacie podpisania Pożyczki Dopasowanej w obecności Doradcy Klienta. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Reprezentatywny przykład dla Prostej Pożyczki Miesięcznej w Gotówce / na Konto: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 63,68%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł; całkowita kwota do zapłaty 2400 zł; oprocentowanie stałe 0%; całkowity koszt kredytu 400 zł (w tym: prowizja 135 zł; opłata przygotowawcza 40 zł; opłata za elastyczny plan spłat 225 zł; odsetki 0 zł); 6 miesięcznych równych rat w wysokości 400 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.11.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie Prostej Pożyczki.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Provident, kontakt Provident i logowanie Provident oraz strona www poniżej.

 

Przesunięcie spłaty

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki Provident jest jak najbardziej możliwe.

Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki;
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty;
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu;
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat;
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

 

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

 • Pożyczka na okres 6 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 12 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 18 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 36 miesięcy - 6 przesunięć terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 44 miesięcy - 8 przesunięć terminiu spłaty raty.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

 

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Provident użyty na stronie www Provident może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Provident

 

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

 


✅KRS Provident 0000009389 ⭐Pożyczka Provident KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy Provident, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 2000 do 4000 PLN ⏰ na okres 6 mies. KRS 0000009389

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!