KRS Profi Credit 0000518190

Profi Credit

Profi Credit KRS: sprawdź KRS Profi Credit w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Profi Credit):

KRS Profi Credit 0000518190
✅VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej KRS 0000518190

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Profi Credit oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Profi Credit to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Profi Credit KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Profi Credit:

 • wiek 23 - 80 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 25 000 zł na 6 - 36 mies.
 • dane rejestrowe:
 • NIP Profi Credit: 5472151080
 • REGON Profi Credit: 243624011
 • KRS Profi Credit: 0000518190
 • Infolinia Profi Credit: 801 805 806

Profi Credit KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Profi Credit, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Profi Credit

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Profi Credit, zobacz też logowanie Profi Credit

Profi Credit logo
Pożyczka bez BIK
od 23 do 80 lat
Ratalna Profi Credit

1000 - 25 000 zł

Spłata w

6 - 36 mies.

Profi Credit to szybka pożyczka ratalna - Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki. Kwota pożyczki w Profi Credit to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty - sprawdź opinie o Profi Credit.

Pożyczka Profi Credit niedostępna

Pożyczka Profi Credit nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

SuperGroszWongaSmartney

 

 

Profi Credit to szybka pożyczka ratalna - Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki. Kwota pożyczki w Profi Credit to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty - sprawdź opinie o Profi Credit.

 

Czy Profi Credit weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Profi CreditAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Profi Credit weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Profi Credit nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Profi Credit weryfikuje inne bazy
 • Profi Credit sprawdza BIG
 • Profi Credit sprawdza KRD
 • Profi Credit sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, odsetki – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Profi Credit, kontakt Profi Credit i logowanie Profi Credit oraz strona www poniżej.

 

Profi Credit dokumenty

Zakres wymaganej dokumentacji jest zależny od kwoty, którą jesteś zainteresowany(-a), a pożyczkę możesz otrzymać nawet w przypadku, gdy dysponujesz tylko podstawowymi dokumentami.

W niektórych przypadkach Profi Credit może poprosić Cię o dostarczenie tylko kopii Twojego dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania (np. rachunek na media).

 

Wniosek Profi Credit

Złożenie wniosku o pożyczkę Profi Credit jest ułatwione, gdyż jak już wspomnieliśmy powyżej, w ramach pożyczki Profi Credit nie wypełniasz danych, a jedynie zostawiasz kontakt do siebie. W ciągu kilku minut zadzwoni do Ciebie konsultant Profi Credit, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych Profi Credit, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę Profi Credit.

Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta Profi Credit nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

 

Kalkulator Profi Credit

Profi Credit

Kalkulator pożyczki Profi Credit znajdziesz na stronie Profi Credit, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Profi Credit

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Profi Credit) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Profi Credit użyty na stronie www Profi Credit może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Profi Credit

 

Dlaczego Profi Credit?

SZYBKOŚĆ: Pożyczki pozabankowe mogą pomóc w nagłych sytuacjach - pieniądze od Profi Credit dostępne maksymalnie szybko

WIARYGODNOŚĆ: Nie musisz obawiać się wzięcia pożyczki przez Internet, ponieważ Profi Credit działa na rynku od 15 lat.

MINIMUM FORMALNOŚCI: Aby wnioskować o pożyczkę nie będziesz musiał dostarczać żadnych dokumentów

ELASTYCZNOŚĆ: W razie chwilowych problemów łatwo odroczysz termin spłaty lub obniżysz swoje raty o połowę

CZAS: Informację o swojej zdolności kredytowej dostaniesz przez Internet lub telefon - bez wychodzenia z domu

LOJALNOŚĆ: Spłacając raty terminowo budujesz zaufanie. Kolejną pożyczkę dostaniesz jeszcze łatwiej

 

Wsparcie Profi Credit

Pożyczka w PROFI CREDIT dedykowana jest także osobom, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Jako firma oferująca pożyczki pozabankowe oferta Profi Credit skierowana jest również dla osób posiadających inne zobowiązania.

Profi Credit pomaga ustalić zarówno sposób kredytowania, jak i spłaty w taki sposób, aby pozwalał on na komfortową spłatę rat.

 

Przelew środków

Wypłata środków dla pożyczki Profi Credit odbywa się na rachunek bankowy.

Spłata pożyczki Profi Credit również odbywa się w ten sam sposób.

 

Problemy ze spłatą

Jeżeli wiesz, że możesz mieć problemy ze spłatą pożyczki Profi Credit, to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z Profi Credit. W Profi Credit pracują ludzie i wiedzą, że mogą Ci się przydarzyć problemy z regularną spłatą zobowiązania. Niespodziewane wydatki, nagły losowy wypadek - takie rzeczy mogą przytrafić się przecież każdemu.

Profi Credit przewidział to, dlatego jeszcze zanim weźmiesz pożyczkę Doradca Finansowy Profi Credit przedstawi Ci korzyści jakie niesie ze sobą specjalny pakiet usług dodatkowych "Twój Pakiet". Jest to pakiet ubezpieczeniowy, który daje Ci możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50%, który pozowala na zmieniejszenie kwoty rat lub ich odroczenie.

W praktyce oznacza to, że w czasie trwania spłaty pożyczki będziesz miał możliwość skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych - masz możliwość przeczekania trudnego okresu, aż odzyskasz płynność finansową. O szczegóły zapytaj swojego Doradcę Finansowego Profi Credit.

 

Profi Credit opinie

Opinie o ProfiCredit znalezione bezpośrednio na stronie firmy:

 • Jest to pożyczka długoterminowa. Można ją wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wziąłem 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego, że mam ją tak fajnie rozłożoną na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnych, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę do nich podejść i wyjaśnić wątpliwości.
 • Profi Credit jest jedyną firmą pożyczkową, która naprawdę docenia stałych klientów. Jeszcze nigdy poza Profi Credit nie dostałam kolejnej pożyczki ratalnej tańszej niż pierwsza. Zyskali stałą klientkę.
 • Dostałem kwotę pożyczki jaką chciałem, wszystko bez problemów, obsługa miła, a rata znośna. Pozytywne doświadczenia.Wszystko ok, szybka decyzja i kasa od razu na koncie. Bardzo miła i pomocna obsługa, kilka razy dzwoniłem z pytaniami i wszystko mi wyjaśnili. Jedna z najlepszych firm pożyczkowych
 • Sytuacja u mnie była podbramkowa, w banku nie było szansy na kredyt, a pieniądze były potrzebne na już i wtedy dowiedziałam się od koleżanki z pracy o PROFI CREDIT. Formalności załatwiłam szybko i spłacam kolejną ratę, jestem bardzo zadowolona. Żadnych problemów, tylko trzeba spłacać zadłużenie w terminie. Ale to chyba oczywiste!
 • Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie - pieniądze dostałam po kilku minutach.Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. Okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, których wymagają.
 • Warunki całkiem dobre, do zaakceptowania. Obsługa lepsza niż w banku, na przelew czeka się dużo krócej, jest mniej papierów do wypełniania, nie wymagają stosu różnych potwierdzeń jak w banku. Ogólnie jestem zadowolony.
 • Jeśli miałbym brać kolejny raz pożyczkę, to tylko w PROFI CREDIT (...). Warunki są jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów, przy terminowej spłacie można liczyć na lepsze warunki przy kolejnych pożyczkach.
 • Dziękuję za pożyczkę! Podczas, gdy banki okazały się niezbyt przyjazne w nagłej potrzebie, to w Profi Credit spotkałam się z życzliwością. Nieplanowany, pilny remont mieszkania musiałam sfinansować szybko. Pożyczkę otrzymałam w dwa dni bez problemów. Długi okres spłaty sprawił, że rata zupełnie mi nie doskwiera.

 

Polecaj i zarabiaj

Z Profi Credit możesz polecać pożyczkę innym i spłacać w ten sposób swoją pożyczkę - polecaj Profi Credit znajomym i spłacaj w ten sposób raty - w ramach programu poleceń Profi Credit. Możesz polecać Profi Credit dowolnej liczbie osób.

Programem poleceń objęte są wszystkie pożyczki o kwocie netto powyżej 2000 zł i okresie spłaty co najmniej 18 miesięcy, a maksymalna kwota refinansowania połowy raty to 200 zł, a w pojedynczym okresie rozliczeniowym możesz otrzymać do 400 zł. Więcej w regulaminie na stronie firmy.

 


✅KRS Profi Credit na raty 0000518190 ⭐Pożyczka ratalna Profi Credit KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy Profi Credit, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 1000 do 25 000 PLN ⏰ na okres 6 - 36 mies. KRS 0000518190

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!