KRS Pikassa 0000422999

od 18 do 80 lat
Ratalna Pikassa

300 - 40 000 zł

Spłata w

5 - 48 mies.

Pikassa KRS: sprawdź KRS Pikassa w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Pikassa):

KRS Pikassa 0000422999
✅Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000422999

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Pikassa oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Pikassa to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Pikassa KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Pikassa:

Pikassa KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Pikassa, zobacz też logowanie Pikassa

od 18 do 80 lat
Ratalna Pikassa

300 - 40 000 zł

Spłata w

5 - 48 mies.

Pikassa oferuje szybkie pożyczki z limitem odnawialnym w kwocie od 300 do 40.000 złotych i z możliwością spłaty od 5 do 48 miesięcy (rat). Pikassa to pożyczka online, wszystkie procesy odbywają się bez wychodzenia z domu, a dostępna dla osób od 18 lat.

Środki otrzymane od Pikassa możesz wypłacić w dowolnym momencie wtedy, gdy będą Ci potrzebne - sprawdź lub wyraź opinie o Pikassa, zobacz logowanie Pikassa.

 

Warunki Pikassa

Aby otrzymać pożyczkę Pikassa z limitem odnawialnym musisz spełnić poniższe warunki:

 • mieć ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych;
 • polskie obywatelstwo i numer PESEL;
 • stały adres zamieszkania na terenie kraju;
 • rachunek w jednym z polskich banków;
 • aktywny numer telefonu w jednej z polskich sieci komórkowych;

Cały proces ubiegania się o pożyczkę Pikassa przebiega online, a do wypełnienia wymagane są jedynie podstawowe dane. Jeżeli wypełniasz formularz po raz pierwszy - pożyczkę możesz otrzymać w 4 krokach.

Pikassa to zarazem idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą z góry określać jakiej dokładnie kwoty potrzebują, gdyż w Pikassa w każdej chwili można podnieść wartość swojej pożyczki, a decyzję kredytową można otrzymać nawet w 15 minut!

 

Czy Pikassa weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Pikassa weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Pikassa sprawdza BIK
 • Pikassa sprawdza BIG
 • Pikassa sprawdza KRD
 • Pikassa sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Minimalne RRSO wynosi 47,15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 68,90% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 7500 złotych), stopa oprocentowania - 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2 350 złotych, całkowita kwota do zapłąty 9 850 złotych. Minimalny okres spłaty wynosi 5 miesięcy, a maksymalny 48 miesięcy. Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Pikassa, kontakt Pikassa i logowanie Pikassa oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka Pikassa

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Pikassa, na której:

 1. wybierz rodzaj i kwotę pożyczki - skorzystaj z suwaka, którym ustalisz powyższe wartości i dopasujesz do własnych potrzeb
 2. wypełnij formularz online - zweryfikuj kwotę pożyczki, wybierz dzień, wypełnij formularz, w którym podaj swoje dane;
 3. wykonaj przelew weryfikacyjny - pamiętaj aby przelew wykonać z konta bankowego, którego jesteś właścicielem

Po zaksięgowaniu przelewu na koncie Pikassa oraz pozytywnej weryfikacji:

 • otrzymasz tyle pieniędzy, ile potrzebujesz, powodzenia :)

 

Kalkulator Pikassa

Kalkulator pożyczki Pikassa znajdziesz na stronie Pikassa, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Pikassa

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Pikassa) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Pikassa użyty na stronie www Pikassa może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Pikassa

 

Pikassa opinie

Poniżej opinie o Pikassa znalezione na stronie firmy:

 • Renata 38 lat, Sopot: „Jestem bardzo zadowolona z tej pożyczki. Dzięki niej uporałam się ze wszystkimi wydatkami, a jedyne o czym musiałam pamiętać, to wpłacenie na czas minimalnej kwoty”, ocena: ⭐⭐⭐
 • Remigiusz 32 lata, Poznań: „Pożyczka, która działa praktycznie jak karta kredytowa, to bardzo dobre rozwiązanie. Podoba mi się tak elastyczne podejście do finansów”, ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐
 • Aleksandra 27 lat, Kalisz: „Przejrzyste warunki spłaty, w pełni profesjonalne podejście do klienta i dogodne raty. Ogromny plus za to, że z limitu możemy skorzystać w dowolnym momencie”, ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Nasza ocena jest średnią: ⭐⭐⭐⭐

 

Pikassa podsumowanie

Pikassa to pożyczki z limitem odnawialnym nawet do 40 000 złotych.

W ramach limitu przyznanego przez Pikassa decydujemy samodzielnie o tym, ile w danej chwili chcemy wypłacić. Wypłat w ramach pożyczki Pikassa możemy dokonywać 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Nie jesteśmy związani określoną kwotą pożyczki, gdyż w dowolnym momencie możemy podnieść wartość pożyczki Pikassa. Spłacając pożyczkę sami wybieramy comiesięczną minimalną kwotę spłaty, aby mieć pewność, że nie stanie się ona zbytnim obciążeniem.

Cały proces ubiegania się o pożyczkę przebiega online, a do wypełnienia wniosku potrzebujemy jedynie podstawowych danych, Pikassa akceptuje różne źródła dochodów, a proces uzyskania pożyczki odbywa się w 3 krokach.


od 18 do 80 lat
Ratalna Pikassa

300 - 40 000 zł

Spłata w

5 - 48 mies.