KRS Monedo Now 0000429058

od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Monedo Now

1500 - 20 000 zł

Spłata w

6 - 48 mies.

Monedo Now KRS: sprawdź KRS Monedo Now w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Monedo Now):

KRS Monedo Now 0000429058
✅Krajowy Rejestr Sądowy prowadzony przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000429058

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Monedo Now oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Monedo Now to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Monedo Now KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Monedo Now:

Monedo Now KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Monedo Now, zobacz też logowanie Monedo Now

od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Monedo Now

1500 - 20 000 zł

Spłata w

6 - 48 mies.

Monedo Now udziela 💰 pożyczek do 20.000 zł na okres od od 6 do 48 miesięcy, również ✅osobom figurującym w rejestrze dłużników. Dla Monedo Now zła historia kredytowa nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona, Monedo Now bierze pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę ✅nie tylko historię kredytową - sprawdź opinie o Monedo Now.

 

Monedo Now warunki

O pożyczkę w Monedo Now możesz się starać jeżeli:

 • masz ukończone 18 lat
 • posiadasz polskie konto bankowe i regularne przychody
 • posiadasz adres email oraz telefon komórkowy

Ponieważ wniosek Monedo Now jest w 100% online, należy mieć także tablet albo komputer podłączony do internetu.

 

Czy Monedo Now weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Monedo Now weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Monedo Now sprawdza BIK
 • Monedo Now sprawdza BIG
 • Monedo Now sprawdza KRD
 • Monedo Now sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Kwota pożyczki 4440 zł, odsetki: 477.20 zł, prowizja: 3108 zł, w sumie do spłaty: 8025.20 zł, liczba rat: 24, oprocentowanie stałe: 10%, wysokość pierwszej raty: 334.38 zł, RRSO: 87.49% (stan na 31 października 2019)

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Monedo Now, kontakt Monedo Now i logowanie Monedo Now oraz strona www poniżej.

 

Do wniosku Monedo Now

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Monedo Now przygotuj:

 • adres email
 • numer telefonu komórkowego
 • konto bankowe
 • numer dowodu osobistego
 • PESEL i login.

A będąc na stronie Monedo określ kwotę i miesięczną ratę:

 • Wpisz żądaną kwotę albo użyj suwaka w symulatorze pożyczki na głównej stronie.
 • Wybierz miesięczną ratę, jaka Ci odpowiada.
 • Kliknij „Złóż wniosek”, aby kontynuować.

Podaj informacje o sobie:

 • Wypełnij formularz, analitycy Monedo Now wiedzieli, kim jesteś. Pomoże to Monedo Now stworzyć Twój kompletny profil.
 • Połącz się online ze swoim kontem bankowym, żeby łatwiej uzyskać ofertę.
 • Wyślij wniosek.

Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na korzystnych warunkach finansowych oraz elastyczne warunki spłaty udzielanych pożyczek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie bierze pod uwagę tylko i wyłącznie Twojej historii kredytowej, ale szereg innych czynników, które wpływają na Twoją zdolność kredytową - jest w stanie przygotować indywidualną ofertę i dopasowaną do Twoich potrzeb biorąc pod uwagę wiele czynników.

 

Odrzucenie wniosku

Zobacz co może być przyczyną odrzucenia Twojego wniosku o pożyczkę Monedo Now:

 • masz mniej niż 18 lat albo nie jesteś obywatelem RP;
 • jesteś wpisany do jednego z rejestru dłużników weryfikowanego przez Monedo Now;
 • formularz rejestracyjny zawiera błędy;

Twój wniosek pożyczkowy Monedo Now może nie zostać zatwierdzony, jeżeli nie zostały spełnione kryteria wymagane do pozytywnej weryfikacji i oceny ryzyka kredytowego. Odsyłamy do poprzedniego akapitu.

 

Kiedy pieniądze?

Po zatwierdzeniu umowy wypłata środków nastąpi w najbliższej sesji elixir. Czas oczekiwania na środki uzależniony jest od sesji elixir w Twoim banku, na przykład przelew wysłany z Monedo Now po godzinie 16 trafi Twego banku po południu następnego dnia.

Uwaga! Jeśli minęły więcej niż 3 dni robocze i nie otrzymałeś pieniędzy, skontaktuj się z Monedo Now! Warto wiedzieć też, że jeśli wniosek o pożyczkę Monedo zostanie porzucony przed ukończeniem, to wygaśnie automatycznie. Wniosek zostanie również zostanie automatycznie unieważniony, jeżeli złożysz kolejny wniosek o pożyczkę (nowy).

 

Kalkulator Monedo Now

Kalkulator pożyczki Monedo Now znajdziesz na stronie Monedo Now, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Monedo Now

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Monedo Now) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Monedo Now użyty na stronie www Monedo Now może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Monedo Now

 

Spłata pożyczki z karty

Z Monedo Now możesz skorzystać z unikalnej usługi CPA - możesz zlecić spłatę pożyczki bezpośrednio z Twojej karty debetowej - nie musisz wówczas pamiętać o terminach spłat, wystarczy, że tylko zapewnisz środki na koncie powiązanym z kartą debetową.

O co chodzi:

 • zlecenie płatności cyklicznych (Continuous Payment Authority - CPA) to opcja automatycznej spłaty rat bezpośrednio z konta bankowego, przy użyciu karty debetowej.
 • wystarczy, że podczas składania wniosku podasz podstawowe dane karty debetowej, aby ustawić automatyczne spłaty.
 • dzięki aktywacji płatności cyklicznych (CPA), upoważniasz Monedo Now do pobierania bezpośrednio z Twojego konta bankowego miesięcznych należności, w kwocie i terminie ustalonym w umowie pożyczki

Korzystając z płatności cyklicznych nie musisz pamiętać o terminach spłat i możesz mieć pewność, że pożyczkę spłacisz w terminie - jedyny warunek, to zapewnienie środków na koncie w dniu spłaty.

Oczywiście w każdej chwili możesz dezaktywować płatności cykliczne z poziomu konta Monedo Now.

 

Wydłużenie spłaty

Monedo Now nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, gdy warunki zostały ustalone, nie można ich zmodyfikować, musisz spłacić pożyczkę zgodnie z ustalonymi warunkami.

Natomiast w zależności od statusu aktualnej pożyczki możesz wydłużyć pożyczkę i wybrać nową datę wypłaty i kwotę. Aby uzyskać więcej informacji, zaloguj się na swój profil Monedo Now.

 


od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Monedo Now

1500 - 20 000 zł

Spłata w

6 - 48 mies.