KRS Mikrokasa na raty 0000387861

Pożyczka bez BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Mikrokasa na raty

1000 - 50.000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

Mikrokasa na raty KRS: sprawdź KRS Mikrokasa na raty w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Mikrokasa na raty):

KRS Mikrokasa na raty 0000387861
✅Krajowy Rejestr Sądowy prowadzony przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000387861

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Mikrokasa na raty oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Mikrokasa na raty to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Mikrokasa na raty KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Mikrokasa na raty:

Mikrokasa na raty KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Mikrokasa na raty, zobacz też logowanie Mikrokasa na raty

Pożyczka bez BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Mikrokasa na raty

1000 - 50.000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

Mikrokasa konsolidacja to pożyczka konsolidacyjna od 1.000 do 50.000 zł z okresem spłaty od 12 do 60 miesięcy dla osób w wieku od 18 do 75 lat. Mikrokasa to również pożyczki na jasnych zasadach, którą dopasujesz do swoich oczekiwań i możliwości. Szybka decyzja w 30 minut, możesz przekonać się o tym, wystarczy wypełnić wniosek pożyczkowy on-line.

A jeśli nie chcesz konsolidować pożyczek, a tylko potrzebujesz pożyczki na krótszy okres sprawdź Mikrokasa chwilówka - poznaj opinie o Mikrokasa.

 

Mikrokasa

Firma jest również laureatem nagród Firma Wiarygodna Finansowo i Firma Przyjazna Klientowi oraz uczestnikami Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce:

 • W swoich działaniach kierujemy się rzetelnością i uczciwością, działamy zgodnie z prawem i zasadami dobrych praktyk. Respektujemy normy etyczne - zarówno swoich pracowników, jak i partnerów biznesowych traktujemy z ogromnym szacunkiem.

A pożyczka:

 • złożenie wniosku online
 • decyzja w 30 minut
 • błyskawiczna wypłata gotówki bez wychodzenia z domu

 

Mikrokasa wymagania

Do wypełnienia wniosku potrzebne będą takie informacje jak:

 • numer konta bankowego,
 • numer telefonu,
 • numer dowodu osobistego,
 • numer PESEL
 • oraz kilka informacji dotyczących sytuacji finansowej.

 

Czy Mikrokasa na raty weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Mikrokasa na raty weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Mikrokasa na raty sprawdza BIK
 • Mikrokasa na raty nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy Mikrokasa na raty weryfikuje inne bazy
 • Mikrokasa na raty nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy Mikrokasa na raty weryfikuje inne bazy
 • Mikrokasa na raty nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy Mikrokasa na raty weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 90,02%; okres trwania pożyczki 30 mc, całkowita kwota pożyczki 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 6.279,71 zł, oprocentowanie odsetek umownych w skali roku 7%, całkowity koszt pożyczki 3.279,71 zł, w tym: opłata przygotowawcza 450,00 zł, opłata administracyjna 2.550,00 zł, odsetki 279,71 zł, 30 miesięcznych rat w wysokości 209,30 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.03.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Mikrokasa na raty, kontakt Mikrokasa na raty i logowanie Mikrokasa na raty oraz strona www poniżej.

 

Mikrokasa - pożyczka

Kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Mikrokasa na której wypełnij wniosek online.

Jeżeli wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie, pracownik Mikrokasy S.A. skontaktuje się z Tobą w celu przekazania informacji o decyzji pożyczkowej.

Po zaakceptowaniu kwoty pożyczki otrzymasz informację o przyznaniu pożyczki przez wiadomość SMS oraz e-mail. Pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane na wskazany przez Ciebie nr konta bankowego, a umowa wysłana pocztą elektroniczną.

 

Mikrokasa - jasne zasady

Na stronie Mikrokasa.pl widnieją informacje:

 • Każdy Klient jest dla nas partnerem, dlatego liczy się jego zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Stawiamy na indywidualne podejście i wysoki standard obsługi naszych Klientów.

oraz

 • Dla naszych pracowników najważniejszym celem jest prawidłowe, szybkie i zrozumiałe przekazywanie informacji naszym Klientom. Nie ma dla nas problemów, które nie są do rozwiązania.

A Ty jakie masz odczucia? - prosimy o opinię o Mikrokasa.

 

Kalkulator Mikrokasa na raty

Kalkulator pożyczki Mikrokasa na raty znajdziesz na stronie Mikrokasa na raty, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Mikrokasa na raty

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Mikrokasa na raty) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Mikrokasa na raty użyty na stronie www Mikrokasa na raty może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Mikrokasa na raty

 

Mikrokasa - dodatkowe informacje

Warunkiem przyznania pożyczki gotówkowej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przeprowadzona przez Dział Oceny.

W każdej chwili trwania umowy możesz dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, co w rezultacie pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z zawartą umową:

 • Wcześniejsza spłata pożyczki jest korzystna w każdym okresie jej trwania, ponieważ pozwala oszczędzić na kosztach pożyczki. Każdy nasz pracownik chętnie i szybko udzieli informacji o kwocie do spłaty zobowiązania na dany dzień.

A w przypadku problemów ze spłatą:

 • Mamy świadomość, że w życiu zdarzają się nieplanowane trudności, dlatego w trosce o dobro Klientów stworzyliśmy Dział Ugód celem polubownego rozwiązywania problemów ze spłatą zobowiązań. Wszystkie ugody zawierane są bezpłatnie i dostosowane do faktycznych możliwości finansowych Klienta.

 

Status Rzetelnego Klienta

Z myślą o najlepszych klientach firma Mikrokasa przygotowała program "Rzetelny Klient".

Będąc klientem Mikrokasa możesz uzyskać taki status, wystarczy, że będziesz:

 • spłacać pożyczkę terminowo;
 • mieć dobrą historię w Biurze Informacji Kredytowej (BIK);
 • w trakcie trwania pożyczki ilość wysłanych wezwań do zapłaty nie może przekroczyć trzech.

Status Rzetelnego Klienta mogą również uzyskać klienci dokonujący wcześniejszej spłaty, jednak minimum spłaconych terminowo rat nie może wynosić mniej niż 12.

 

Co możesz zyskać?

Posiadając status rzetelnego klienta w Mikrokasa możesz:

 • ubiegać się o pożyczkę nawet do kwoty 15 000 zł
 • otrzymać pożyczkę z obniżonymi kosztami do 15% (podane wartości promocyjne odnoszą się do całkowitego kosztu pożyczki).

Ostateczna decyzja o przyznaniu wysokości pożyczki jest uzależniona od oceny zdolności finansowej i jest rozpatrywana indywidualnie dla każdego klienta.

 


Pożyczka bez BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Mikrokasa na raty

1000 - 50.000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.