KRS Green Money 0000541824

od 18 do 74 lat
Ratalna Green Money

600 - 5000 zł

Spłata w

35 - 52 tyg.

Green Money KRS: sprawdź KRS Green Money w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Green Money):

KRS Green Money 0000541824
✅Krajowy Rejestr Sądowy–Rejestr Przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy dla Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Rejestru Sądowego KRS 0000541824

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Green Money oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Green Money to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Green Money KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Green Money:

Green Money KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Green Money, zobacz też logowanie Green Money

od 18 do 74 lat
Ratalna Green Money

600 - 5000 zł

Spłata w

35 - 52 tyg.

Greenmoney to pożyczka do 5000 zł z dostawą do domu. Aby otrzymać pożyczkę Green Money wypełnij wniosek: podaj imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres email i czekaj na bezpłatny kontakt doradcy Greenmoney.

Proste kroki do otrzymania pożyczki Greenmoney: wypełnij wniosek online i czekaj na kontakt od doradcy.

Wypełnienie wniosku skutkuje telefonem ze strony Greemoney, jednak zmienisz decyzję dotyczącą kredytu, poinformuj o tym konsultanta.

 

Greenmoney wymagania

Aby otrzymać pożyczkę Greenmoney musisz być osobą pełnoletnią, która jednocześnie nie ukończyła 74 roku życia i posiadać pełną zdolnością do czynności prawnych.

Spotkanie z przedstawicielem Greenmoney odbywa się zawsze odbywa się w domu - przed spotkaniem przygotuj dokumenty, które należy okazać doradcy Greenmoney:

  • ważny i niezniszczony dowód osobisty
  • tytuł własności lokalu, np. : umowę najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres zamieszkania Klienta lub korespondencję kierowaną na adres zamieszkania Klienta.

Ubiegając się o pożyczkę Greenmoney, powinieneś posiadać stałe źródło dochodów, np.: pensja, renta, emerytura.

 

Ile od Grenmoney?

Wysokość pożyczki Greenmoney zaczyna się od kwoty 600 zł z okresem spłaty 35, 44 lub 52 tygodni, a jeśli jesteś nowym klientem Grenmoney - możesz otrzymać pożyczkę na 35 tygodni.

Greenmoney może udzielić Ci pożyczki bez zaświadczeń o dochodach - w takim przypadku kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Grenmoney.

 

Czy Green Money weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Green Money weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • Green Money sprawdza BIK
  • Green Money sprawdza BIG
  • Green Money sprawdza KRD
  • Green Money sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki pieniężnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 81,39%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10883,4 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 4883,4 zł (w tym: prowizja, opłata przygotowawcza, opłata za obsługę domową, odsetki) 12 miesięcznych rat równych w wysokości 906,95 zł . Kalkulacja została dokonana na dzień 09.12.2019.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Green Money, kontakt Green Money i logowanie Green Money oraz strona www poniżej.

 

Trzy kroki do pożyczki

Wystarczą tylko trzy kroki, aby otrzymać pożyczkę Greenmoney:

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę Greenmoney, na której wypełnij prosty wniosek online
  • oczekuj na kontakt ze strony doradcy Greenmoney
  • umów się w domu na spotkanie z doracdą Greenmoney i odbierz gotówkę

Konsultant Greenmoney oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku minut od złożenia wniosku, przy czym należy wziąć pod uwagę, że konsultanci Greenmoney pracują w godzinach 8 - 19, a rozmowa z konsultantem może trwać od kilku do kilkunastu minut.

 

Figurujesz w BIG, BIK, KRD?

Greenmoney nie jest firmą pożyczkową, ale ułatwia kontakt z firmami, stąd mogą być weryfikowane różne bazy, możesz również uzyskać pożyczkę bez baz - np. pożyczkę z gwarantem - odsyłamy na stronę Rapida.

Każdy złożony wniosek o pożyczkę Greenmoney rozpatrywany jest indywidualnie i zależy od obecnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Możesz wnioskować o pożyczkę w Greenmoney jeśli masz zaległości w innych instytucjach, gdyż każdy wniosek klienta traktowany i rozpatrywany jest indywidualnie. Przyznanie pożyczki oraz jej wysokość uzależniona jest od obecnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy.

 

O Greenmoney

GreenMoney.pl. nie jest firmą pożyczkową, ale ułatwia kontakt klientom zainteresowanym krótkoterminowymi pożyczkami oraz chwilówkami z czołowymi dostarczycielami pożyczek na rynku. Klienci uzyskują najlepszą ofertę, nawet jeżeli mają niską zdolność kredytową!

O pośredniku: WebField Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Gdańsku (80-386), ul. Lęborska 3B, NIP: 5833190889, REGON: 363241225, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy miasta Gdańsk, VII wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000591826,o kapitale zakładowym w wysokości 205 000,00 złotych. Webfield Sp. z o.o. pełni rolę pośrednika finansowego pomiędzy klientem a instytucją pożyczkową, przy czym umowy pożyczek zawierane są przez instytucje pożyczkowe współpracujące z pośrednikiem.


od 18 do 74 lat
Ratalna Green Money

600 - 5000 zł

Spłata w

35 - 52 tyg.