Sprawdź KRS FamilyLoan

KRS FamilyLoan 0000647952

FamilyLoan

FamilyLoan KRS: sprawdź KRS FamilyLoan w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka FamilyLoan):

KRS FamilyLoan 0000647952
✅rejestr przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000647952

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS FamilyLoan oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy FamilyLoan to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

FamilyLoan KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce FamilyLoan:

 • wiek 18 - 75 lat
 • kolejna pożyczka 2500 - 25 000 zł na 12 - 60 mies.
 • pożyczka dla zadłużonych
 • dane rejestrowe:
 • NIP FamilyLoan: 5252684957
 • REGON FamilyLoan: 365892926
 • KRS FamilyLoan: 0000647952
 • Infolinia FamilyLoan: 22 113 44 32

FamilyLoan KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie FamilyLoan, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka FamilyLoan

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o FamilyLoan, zobacz też logowanie FamilyLoan

FamilyLoan logo
Pożyczka bez BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna FamilyLoan

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

O pożyczkę FamilyLoan.pl może ubiegać się każdy, komu zależy na szybkim otrzymaniu środków - szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK), nawet na 5 lat (60 miesięcy).

Pożyczkobiorcą Family Loan jest Rapida Money, która nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej i udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową (zły BIK), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym.

 

Wymagania Family Loan

O pożyczkę Family Loan może wnioskować osoba:

 • w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta i mieszka na terenie Polski
 • do udzielenia pożyczki wymagany jest gwarant, czyli poręczyciel, który może być w wieku od 25 do 75 lat, powinien posiadać na własność nieruchomość lub dobrą historię kredytową.

Family Loan nie wymaga zaświadczeń potwierdzających dochód.

 

Czy FamilyLoan weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

FamilyLoanAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza FamilyLoan weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • FamilyLoan sprawdza BIK
 • FamilyLoan nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy
 • FamilyLoan nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy
 • FamilyLoan nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: pożyczasz 20000 zł na 60 miesięcy, płacąc 797.04 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 47822.25 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 20000.00 zł. Opłata administracyjna w kwocie 7822.00 zł. Oprocentowanie stałe: 10%. RRSO 50.59%.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie FamilyLoan, kontakt FamilyLoan i logowanie FamilyLoan oraz strona www poniżej.

 

Family Loan - gwarant

Gwarant dla Family Loan oznacza, że jesteś bez względu na Twoją historię kredytową jesteś osobą godną zaufania. Jednocześnie gwarant odpowiedzialny jest za uiszczenie płatności kredytu, w sytuacji, gdy jako kredytobiorca nie jesteś w stanie pokryć miesięcznych rat.

Nie można otrzymać pożyczki Family Loan bez gwaranta. Gwarant poświadcza, że pożyczkobiorca jest godny zaufania - poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem.

 

Gwarantem może zostać

Gwarantem może zostać każdy, kto:

 • zna Cię i wie że jesteś w stanie spłacić kredyt;

Gwarantem najcześciej zostaje ktoś rodziny, ale formalnie nie ma takich wymagań:

 • może być osoba w wieku 25 - 75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości i powinna być właścicielem nieruchomości na terenie Polski,
 • ważna jest jego stabilność finansowa, gdyż gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę.

Od strony formalnej gwarant nie musi być spokrewniony z pożyczkobiorcą i może to być dowolna osoba, ale gwarantem najczęściej są członkowie rodziny lub bliscy, czyli ktoś kto Cię zna i ma do Ciebie zaufanie - poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem.

 

Family Loan - o firmie

Za marką Family Loan kryje się Rapida Money, która jest pożyczkodawcą. Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów.

Family Loan działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

 

Kalkulator FamilyLoan

FamilyLoan

Kalkulator pożyczki FamilyLoan znajdziesz na stronie FamilyLoan, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora FamilyLoan

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od FamilyLoan) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator FamilyLoan użyty na stronie www FamilyLoan może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki FamilyLoan

 

Family Loan - kiedy kasa

Twój wniosek Family Loan będzie weryfikowany od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00. W soboty od 10:00 do 15:00. Pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacana jest w ciągu 48 godzin.

Co spowalnia wypłatę pożyczki:

 • niemożność skontaktowania się z Tobą lub Twoim gwarantem.
 • złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym.
 • konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

 


✅KRS FamilyLoan na raty 0000647952 ⭐Pożyczka ratalna FamilyLoan KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy FamilyLoan, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 2500 do 25 000 PLN ⏰ na okres 12 - 60 mies. KRS 0000647952

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!