Sprawdź KRS Aforti Finance

KRS Aforti Finance 0000436229

Aforti Finance

Aforti Finance KRS: sprawdź KRS Aforti Finance w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Aforti Finance):

KRS Aforti Finance 0000436229
✅Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000436229

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Aforti Finance oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Aforti Finance to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Aforti Finance KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Aforti Finance:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 5000 - 150 000 zł na 6 - 36 mies.
 • dane rejestrowe:
 • NIP Aforti Finance: 525-254-08-91
 • REGON Aforti Finance: 146346308
 • KRS Aforti Finance: 0000436229
 • Infolinia Aforti Finance: 22 647 50 10

Aforti Finance KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Aforti Finance, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Aforti Finance

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Aforti Finance, zobacz też logowanie Aforti Finance

Aforti Finance logo
Pożyczka dla FIRM
Ratalna Aforti Finance

5000 - 150 000 zł

Spłata w

6 - 36 mies.

Aforti Finance to pożyczki dla przedsiębiorców prowadzących firmę i potrzebujących finansowania, z możliwością uzyskania ekspresowej pożyczki nawet do 150.000 zł - w przypadku pożyczek gotówkowych na okres do 36 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną, wówczas taki okres trwania pożyczki może wynieść nawet 60 miesięcy, a kwota nawet do 500.000 zł - poznaj opinie o Aforti.

Aforti Finance jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, które mają utrudnioną dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego - sprawdź opinie o Aforti Finance.

 

Aforti Finance - warunki

Warunkiem otrzymania pożyczki Aforti Finance, jest:

 • prowadzenie działalności gospodarczej od minimum 6 miesięcy,
 • dobra historia kredytowa,
 • obroty na rachunku firmowym

UWAGA! Aforti Finance nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów finansowych.

 

Aforti Finance - cel

Pożyczki oferowane przez Aforti Finance skierowane są zarówno dla klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, jak i doświadczonych inwestorów, a także firm mikro, małej i średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych - aby otrzymać pożyczkę w Aforti Finance wystarczy, że prowadzisz swoją działalność przez 6 miesięcy.

Środki z pożyczki od Aforti Finance możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą:

 • płatność za faktury
 • podatki US lub składki do ZUS
 • wypłatę wynagrodzenia
 • zakup towaru i inne

 

Promocja! 2 raty po 0 zł

Dla kogo:

Usługa promocyjna „Gold Promo” jest oferowana dla pożyczkobiorców, którzy zawarli umowę pożyczki Gold (kwota pożyczki od 50 000 do 150 000 tysięcy netto na okres od 18 do 24 miesięcy).

Pożyczkobiorca jest przedsiębiorcą i prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej przez okres co najmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku pożyczkowego.

Gold Promo

W przypadku terminowej zapłaty wszystkich rat pożyczki (zgodnie z harmonogramem zaciągniętej pożyczki), dwie ostatnie raty pożyczki tj. rata 17 i 18 przy pożyczce 18 miesięcznej oraz rata 23 i 24 przy pożyczce 24 miesięcznej zostaną anulowane przez pożyczkodawcę.

Za terminową spłatę rat pożyczki pożyczkodawca uznaje płatność dokonaną przez pożyczkobiorcę przed terminem wymagalności raty, w terminie wymagalności raty lub do maksymalnie 5 dni opóźnienia po wymagalności raty w zakresie spłaty każdej raty zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki określonym w umowie pożyczki, przy czym za płatność raty pożyczkodawca uznaje zaksięgowanie środków na jego rachunku bankowym dedykowanym do spłaty pożyczki zgodnie z zawartą z pożyczkobiorcą umową pożyczki.

Pożyczkobiorca może w każdym czasie, bez uiszczania dodatkowej opłaty, spłacić całość pożyczki przed terminem wymagalności, na który została udzielona pożyczka. Promocja nie łączy się innymi i dostępna jest od 06.12.2018 do odwołania, dodatkowe inf. w regulaminie na https://afortifinance.pl/wp-content/uploads/2018/12/Regulamin_Gold_Promo.pdf

 

Aforti - dokumenty

Dokumenty wymagane przez Aforti Finance uzależnione od produktu, którego dotyczy wniosek, jednak najczęściej wystarczy:

 • dowód osobisty,
 • wyciągi z historią z kont bankowych
 • i oczywiście podpisany wniosek.

Do dopełnienia formalności wystarczy nam podpisana umowa z Aforti Finance oraz zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

 

Aforti - kiedy kasa?

Środki finansowe znajdą się na Twoim koncie niezwłocznie po skompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia pożyczki.

Po zgromaceniu dokumentów trwa to zwykle nie dłużej niż siedem dni roboczych.

 

Spóźnienia ze spłatą

Spóźniasz się ze spłatą pożyczki Aforti Finance? W takim przypadku najlepiej jest skontaktować się z działem windykacji Aforti Finance i zadeklarować termin spłaty.

Aforti Finance zależy na dobrej współpracy z klientami dlatego Aforti stawia na dialog oparty na zaufaniu i transparentności działań.

W przypadku przejściowych problemów z płynnością możesz skorzystać z wakacji pożyczkowych bądź innej formy ugody - skontaktaktuj się z działem windykacji Aforti Finance, a doradcy zaproponują Ci podpisanie specjalnej ugody tak, żeby nie było problemów z późniejszą spłatą należności.

 


✅KRS Aforti Finance na raty 0000436229 ⭐Pożyczka ratalna Aforti Finance KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy Aforti Finance, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 5000 do 150 000 PLN ⏰ na okres 6 - 36 mies. KRS 0000436229

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!