Kontakt FamilyLoan

FamilyLoan

Sprawdź dane kontaktowe FamilyLoan, jaki adres i telefon oraz godziny pracy FamilyLoan:

☎FamilyLoan: 22 113 44 32

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką FamilyLoan.

Dane kontaktowe FamilyLoan to przede wszystkim Infolinia FamilyLoan, na której uzyskasz informacje o bieżącej pożyczce ratalnej FamilyLoan albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do FamilyLoan bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje.

Dane kontaktowe i godziny pracy FamilyLoan mogą się zmieniać, aktualne informacje dla FamilyLoan (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie FamilyLoan.

Family Loan to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Jeśli potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, to poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem i wnioskuj i pożyczkę Family Loan.

Pożyczka FamilyLoan niedostępna

Pożyczka FamilyLoan nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

WongaProvidentŁatwa Pożyczka

 

Inne dane kontaktowe FamilyLoan? - poinformuj nas w komentarzu o tym, że kontakt FamilyLoan zmienił się, dziękujemy 🙂.

FamilyLoan kontakt / FamilyLoan telefon - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce FamilyLoan:

 • wiek 18 - 75 lat
 • kolejna pożyczka 2500 - 25 000 zł na 12 - 60 mies.
 • pożyczka dla zadłużonych
 • dane rejestrowe:
 • NIP FamilyLoan: 5252684957
 • REGON FamilyLoan: 365892926
 • KRS FamilyLoan: 0000647952
 • Infolinia FamilyLoan: 22 113 44 32

FamilyLoan kontakt / FamilyLoan telefon:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie FamilyLoan, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka FamilyLoan

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o FamilyLoan, zobacz też logowanie FamilyLoan

FamilyLoan logo
Pożyczka bez BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna FamilyLoan

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 60 mies.

Family Loan to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Jeśli potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, to poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem i wnioskuj i pożyczkę Family Loan.

Pożyczka FamilyLoan niedostępna

Pożyczka FamilyLoan nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

WongaProvidentŁatwa Pożyczka

 

 

Family Loan to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Jeśli potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, to poproś kogoś z rodziny lub przyjaciela, aby został Twoim gwarantem i wnioskuj i pożyczkę Family Loan.

Pożyczkobiorcą Family Loan jest Rapida Money - na tę stronę wskazują odnośniki w tym zestawieniu, a pożyczka może być udzielona nawet na 60 miesięcy / na 5 lat.

 

Wymagania Family Loan

O pożyczkę FamilyLoan.pl może ubiegać się każdy, komu zależy na szybkim otrzymaniu środków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, po prostu wypełnij wniosek na stronie Family Loan, a firma przeanalizuje Twoje dane i otrzymasz odpowiedź - warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Family Loan udzieli pożyczki osobie:

 • w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta
 • pożyczkobiorca musi zamieszkiwać na terenie Polski
 • pożyczkobiorca nie może być w stanie upadłości konsumenckiej

Family Loan to pożyczka bez zaświadczeń, Family Laon nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających dochód, negatywna historia kredytowa nie stanowi przeszkody w uzyskaniu pożyczki. Gwarancją spłaty pożyczki dla FamilyLoan jest stabilność finansowa gwaranta i jego gotowość do ewentualnej spłaty raty.

Do uzyskania pożyczki Family Laon wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty. To jedyny dokument, którego wymaga Family Loan. Nie będą Ci potrzebne żadne dokumenty dochodowe lub zaświadczenia z miejsca pracy - podczas rozmowy telefonicznej Family Loan zapyta Cię o dochody (np. umowa o pracę, emerytura, renta, itp.) i wydatki. Jest to jedynie oświadczenie, na tej podstawie którego Family Loan zadecyduje, czy jesteś w stanie spłacać raty.

FamilyLoan akceptuje skany lub zdjęcia dokumentów i nie wymaga przesyłania papierowych kopii lub kopii poświadczonych notarialnie.

 

Czy FamilyLoan weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

FamilyLoanAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza FamilyLoan weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • FamilyLoan sprawdza BIK
 • FamilyLoan nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy
 • FamilyLoan nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy
 • FamilyLoan nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy FamilyLoan weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: pożyczasz 20000 zł na 60 miesięcy, płacąc 797.04 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 47822.25 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 20000.00 zł. Opłata administracyjna w kwocie 7822.00 zł. Oprocentowanie stałe: 10%. RRSO 50.59%.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie FamilyLoan, kontakt FamilyLoan i logowanie FamilyLoan oraz strona www poniżej.

 

Family Loan - gwarant

FamilyLoan nie udziela pożyczek bez gwaranta. Gwarant oznacza dla firmy, że jesteś godny zaufania bez względu na twoją historię kredytową. Jednocześnie też gwarant odpowiedzialny jest za uiszczenie płatności kredytu, w sytuacji, gdy jako kredytobiorca nie jesteś w stanie pokryć miesięcznych rat.

Również na konto gwaranta zostaje wypłacona kwota pożyczki - kiedy pożyczka zostanie zatwierdzona, pieniądze przelewane są na konto gwaranta w celu zapobieżenia oszustwu i upewnienia się, że jest on świadomy swoich obowiązków. Gwarant przekazuje pożyczkobiorcy pieniądze przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

 

Gwarantem może zostać

Gwarantem w FamilyLoan może zostać każdy, kto:

 • zna pożyczkobiorcę i wie że jest on w stanie spłacić kredyt; np. członek rodziny, przyjaciel, znajomy z pracy

Dodatkowo:

 • gwarant powinien być właścicielem nieruchomości na terenie Polski, osobą w wieku 25 - 75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości
 • gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę, dlatego tak ważna jest jego stabilność finansowa.

 

Nieruchomość = większa odpowiedzialność

W przypadku posiadania bardzo dobrej historii kredytowej w BIK, gwarant jest zatwierdzany bez konieczności potwierdzenia posiadania nieruchomości. Jeśli wymagane jest posiadanie nieruchomości przez gwaranta lub udokumentowanie posiadania nieruchomości, nieruchomość powinna należeć do gwaranta co najmniej w 1/10 części.

Pożyczkodawca nie ustanawia zabezpieczenia na nieruchomości należącej do gwaranta, a wymagamy jedynie, aby gwarant był właścicielem nieruchomości, aby ograniczyć ryzyko niespłacania pożyczki oraz eliminując konieczność przedstawiania zaświadczeń o zarobkach, PIT-ów etc. - właściciele nieruchomości są dużo bardziej stabilni i odpowiedzialni finansowo niż osoby, które nie posiadają nieruchomości.

 

Family Loan - o firmie

Pożyczkobiorcą marki Family Loan jest Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów.

FamilyLoan kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy niż cyfry i statystyki. Family Loan działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

Przyciski i odnośniki wskazują na Rapida Money - pożyczkodawcę.

 

Kalkulator FamilyLoan

FamilyLoan

Kalkulator pożyczki FamilyLoan znajdziesz na stronie FamilyLoan, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora FamilyLoan

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od FamilyLoan) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator FamilyLoan użyty na stronie www FamilyLoan może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki FamilyLoan

 

Family Loan - kiedy kasa

Decyzja zostanie podjęta automatycznie po przesłaniu kompletnego wniosku – dostaniesz informację SMS oraz e-maila. Twój wniosek będzie weryfikowany od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 18:00. W soboty od 10:00 do 15:00.

Pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacana jest w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, pożyczka może być wypłacona w ciągu 24 godzin.

Czynniki spowalniające proces aplikacji:

 • Niemożność skontaktowania się z Tobą lub Twoim gwarantem.
 • Złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym.
 • Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

 


☎Kontakt FamilyLoan 22 113 44 32 infolinia, adres, godziny pracy FamilyLoan ⭐Pożyczka ratalna FamilyLoan ☎kontakt 22 113 44 32, telefon i dane teleadresowe do FamilyLoan, infolinia czy logowanie do FamilyLoan to ⚡pożyczka od 2500 do 25 000 PLN ⏰ na okres 12 - 60 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!