Kontakt Ascot Finance

Ascot Finance

Sprawdź dane kontaktowe Ascot Finance, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Ascot Finance:

☎Ascot Finance: 22 123 84 77
🕐Ascot Finance: pn - pt 9:00-18:00

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką Ascot Finance.

Dane kontaktowe Ascot Finance to przede wszystkim Infolinia Ascot Finance, na której uzyskasz informacje o bieżącej pożyczce ratalnej Ascot Finance albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Ascot Finance bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje.

Dane kontaktowe i godziny pracy Ascot Finance mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Ascot Finance (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie Ascot Finance.

Ascot Finance to ekspresowa pożyczka biznesowa od 50 000 zł, finansowanie skierowane do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, brak weryfikacji w BIK i KRD.

Pożyczka Ascot Finance niedostępna

Pożyczka Ascot Finance nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych dla firm:

Aforti FinanceGold KredytFinea

 

Inne dane kontaktowe Ascot Finance? - poinformuj nas w komentarzu o tym, że kontakt Ascot Finance zmienił się, dziękujemy 🙂.

Ascot Finance kontakt / Ascot Finance telefon - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Ascot Finance:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 50 000 - 10 000 000 zł na 3 - 48 mies
 • wydłużenie spłaty: Istnieje możliwość przedłużenia spłaty
 • dane rejestrowe:
 • NIP Ascot Finance: 7010347714
 • REGON Ascot Finance: 146188418
 • KRS Ascot Finance: 0000425252
 • Infolinia Ascot Finance: 22 123 84 77

Ascot Finance kontakt / Ascot Finance telefon:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Ascot Finance, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Ascot Finance

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Ascot Finance, zobacz też logowanie Ascot Finance

Ascot Finance logo
Pożyczka dla FIRM
Ratalna Ascot Finance

50 000 - 10 000 000 zł

Spłata w

3 - 48 mies

Przedłużenie spłaty: Istnieje możliwość przedłużenia spłaty

Ascot Finance to ekspresowa pożyczka biznesowa od 50 000 zł, finansowanie skierowane do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, brak weryfikacji w BIK i KRD.

Pożyczka Ascot Finance niedostępna

Pożyczka Ascot Finance nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych dla firm:

Aforti FinanceGold KredytFinea

 

 

Ascot Finance to ekspresowa pożyczka biznesowa od 50 000 zł, finansowanie skierowane do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, brak weryfikacji w BIK i KRD.

Krótkoterminowa pożyczka dla biznesu opiera się na założeniach finansowania mezzanine. To doskonały sposób na pozyskanie szybkiego i niedrogiego finansowania dla firm, które borykają się z problemami z płynnością czy też mają zaległości w bieżących rozliczeniach z podwykonawcami. Dzięki pożyczce na krótki okres przedsiębiorca może zachować płynność finansową i ze spokojem zrealizować do końca podjęte zlecenia.

 

Pożyczka Ascot Finance dla

Krótkoterminowa pożyczka skierowana jest do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, które chcą przeznaczyć pozyskane środki na dowolny cel biznesowy związany z prowadzoną działalnością.

Dodatkowe kryteria, które trzeba spełnić ubiegając się o pożyczkę to:

 • wnioskowanie o kwotę 100 000 zł - 10 000 000
 • posiadanie zabezpieczenia pożyczki, najczęściej w postaci wybranego typu nieruchomości w określonej lokalizacji.

 

Czy Ascot Finance weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Ascot FinanceAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ascot Finance weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Ascot Finance nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Ascot Finance weryfikuje inne bazy
 • Ascot Finance sprawdza BIG
 • Ascot Finance nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy Ascot Finance weryfikuje inne bazy
 • Ascot Finance sprawdza ERIF

 

Czy Ascot Finance wpisuje do BIK, BIG, KRD, ERIF?

Zobacz gdzie wpisuje Ascot Finance i do których baz nie wpisuje:
 • Ascot Finance wpisuje do BIK
 • Ascot Finance wpisuje do BIG
 • Ascot Finance nie wpisuje do KRD
 • Ascot Finance nie wpisuje do ERIF
Brak zapisów w umowie mówiących o wpisach do BIK, BIG, KRD, ERIF lub innych baz - sprawdź aktualne zapisy umowy pożyczkowej.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Ascot Finance, kontakt Ascot Finance i logowanie Ascot Finance oraz strona www poniżej.

 

Okres trwania i koszt

Krótkoterminowa pożyczka dla biznesu udzielana jest na 1, 2 lub 3 miesiące (z opcją przedłużenia w braku możliwości spłaty w terminie).

Jak każdy Przedsiębiorca cenimy przejrzystość i uczciwość, dlatego wszystkie warunki i koszty są transparentne.

Wysokość prowizji krótkoterminowej pożyczki z Ascot Finance wynosi jedyne 3% na miesiąc.

Dla przykładu: Miesięczny koszt pożyczki w wysokości 500 000 zł wyniesie zaledwie 15 000 zł.

 

Zabezpieczenie

Pożyczkę można zabezpieczyć na prawie każdym rodzaju nieruchomości:

 • nieruchomościach komercyjnych i przemysłowych,
 • nieruchomościach mieszkalnych,
 • działkach inwestycyjnych.

Ascot Finance bierze pod uwagę nieruchomości znajdujące się w aglomeracjach większych miast i miejscowościach powyżej 30 tys. mieszkańców.

Dodatkowe formy zabezpieczenia to:

 • akcje,
 • dzieła sztuki,
 • pojazdy mechaniczne.

 

Co oferuje Ascot Finance?

POŻYCZKA BIZNESOWA: Ekspresowa pożyczka biznesowa - finansowanie skierowane jest do właścicieli firm, spółek oraz osób planujących założyć działalność gospodarczą, które chcą przeznaczyć pozyskane środki na dowolny cel biznesowy związany z prowadzoną działalnością. Oferta opiera się na założeniach finansowania mezzanine. To doskonały sposób na pozyskanie szybkiego i niedrogiego finansowania dla firm, które borykają się z problemami z płynnością czy też mają zaległości w bieżących rozliczeniach z podwykonawcami.

POŻYCZKA INWESTYCYJNA: Ascot Finance wesprze plany biznesowe, przewidujące start, rozwój lub rozbudowę własnej działalności. Jedynym warunkiem jest posiadanie majątku firmowego lub prywatnego w postaci nieruchomości - mieszkania, domu, działki, czy ziemi rolnej lub w formie maszyn, urządzeń, czy zapasów. Maksymalną kwotę pożyczki determinuje rodzaj i wartość zabezpieczenia oraz cel inwestycji. Oferta skierowana jest do deweloperów, przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Warunki umowy oraz karencję spłat Ascot Finansce dopasuje do Państwa potrzeb.

POŻYCZKA OPERACYJNA: Pożyczka przeznaczona jest na bieżącą działalność. Można ją otrzymać nawet w 24 godziny od przedłożenia dokumentów. Standardowo zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość, ale jako dodatkowe zabezpieczenie Ascot Finance honoruje również: zastaw na akcjach, majątku spółki lub udziałach firmy, różne rodzaje aktywów, mogących stanowić gwarancję spłaty pożyczki.

POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA: Finansowanie dla klientów instytucjonalnych, którzy chcą uporządkować swoje liczne zobowiązania i zamienić je w jedną korzystniejszą pożyczkę. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób mających zaległości w ZUS lub Urzędzie Skarbowym, nieuregulowane należności kredytowe lub zaległości w spłatach czynszu. Ascot Finance doradzi, jak uniknąć licytacji komorniczej i zaspokoić roszczenia wierzycieli i znajdzie sposób na rozwiązanie sytuacji, Ascot Finance spłaci zobowiązania oraz przedstawi rozsądny harmonogram spłat.

POŻYCZKA POMOSTOWA: Jeżeli macie państwo okazję dokonania korzystnej inwestycji, która musi być szybko zrealizowana, a brakuje własnych środków - Ascot Finance może zaoferować uzupełnienie brakującego wkładu. Ascot Finance udzieli pozabankowej pożyczki, której zwrot może nastąpić po zamknięciu projektu inwestycyjnego. Pożyczka może zostać także zrefinansowana kredytem, na udzielenie którego bank potrzebuje dodatkowego czasu.

LEASING ZWROTNY NIERUCHOMOŚCI: Ascot Finance oferuje doradztwo i pośrednictwo w zakresie leasing'u zwrotnego nieruchomości, który może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla kredytu i być idealnym sposobem na uwolnienie pieniędzy z posiadanego majątku. Polega na sprzedaży przez nieruchomości i zawarciu jednocześnie umowy leasingu na zaplanowany czas. Sprzedając nieruchomość w dalszym ciągu pozostają Państwo jej jedynym użytkownikiem i zyskują jednocześnie zamrożone dotąd środki. Transakcja ta pozwala na likwidację obciążeń finansowych, rozwój przedsiębiorstwa, zakup sprzętu lub kolejną inwestycję bez konieczności zaciągania kredytu czy pożyczki. Taka forma leasingu rodzi szereg korzyści i ulg podatkowych.

FAKTORING: Acot Finance oferuje faktoring czyli sposób na zachowanie płynności finansowej i zmaksymalizowanie wyników państwa firmy. Ascot Finance dedykuje ją wszystkim, którzy wystawiają faktury z odroczonym terminem płatności. Niesolidni płatnicy, którzy spóźniają się z należnościami, utrudniają pracę przedsiębiorstwa. Zawierając z nami umowę faktoringu klient Ascot Finance otrzymuje gotówkę od ręki, eliminując problem zatorów płatniczych w firmie. Usługa faktoringu, którą oferuje Ascot Finance, przejmując na siebie ryzyko rozliczeń i windykacji.

FINANSOWANIE MEZZANINE: Ascot Finance oferuje finansowe mezzanine czyli formę pożyczki umożliwiająca finansowanie kapitału własnego. Mezzanine może obejmować finansowanie dynamicznego rozwoju działalności, czy restrukturyzację struktury kapitałowej. Koszt finansowania plasuje się pomiędzy ceną długu bankowego, a ceną kapitału własnego.

 

Kalkulator Ascot Finance

Ascot Finance

Kalkulator pożyczki Ascot Finance znajdziesz na stronie Ascot Finance, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ascot Finance

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ascot Finance) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Ascot Finance użyty na stronie www Ascot Finance może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Ascot Finance

 

Wniosek

Wniosek o pożyczkę Ascot Finance złożysz online, wcześniej warto skorzystać z kalkulatora - przejdź na stronę i obliczyć koszty pożyczki.

Wypełnienia wniosek na stronie Ascot Finance, doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

We wniosku podaj podstawowe dane pożyczki (kwota, forma zabezpieczenia) oraz Twoje dane kontaktowe.

 

O Ascot Finance

Zespół Ascot Finance na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat z sukcesem współtworzył i rozwijał banki, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne, fundusze private equity oraz kancelarie prawne.

Profesjonalizm: Ascot Finance posiada ponad 15-letnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w bankach, domach maklerskich, firmach doradczych i kancelariach prawnych. Dotychczas brał udział w skutecznym pozyskaniu finansowania na sumę blisko 3 miliardów złotych, w tym uruchomieniu kredytów bankowych na ponad 1 miliard złotych i emisji obligacji na sumę powyżej 1 miliarda złotych oraz udzielił pożyczek z kapitałów własnych na ponad 80 milionów złotych.

Ascot Finance świadczy usługi najwyższej jakości, elastycznie dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Oferuje finansowanie na partnerskich warunkach - łączne koszty na poziomie od 15% w skali roku. Wartością dodaną jest doradztwo biznesowe, które umożliwia całościowe zrestrukturyzowanie sytuacji finansowej oraz przygotowanie do skutecznego pozyskania finansowania w formie kredytu bankowego, czy obligacji korporacyjnych.

 


☎Kontakt Ascot Finance 22 123 84 77 infolinia, adres, godziny pracy Ascot Finance ⭐Pożyczka ratalna Ascot Finance ☎kontakt 22 123 84 77, telefon i dane teleadresowe do Ascot Finance, infolinia czy logowanie do Ascot Finance to ⚡pożyczka od 50 000 do 10 000 000 PLN ⏰ na okres 3 - 48 mies

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!