Kalkulator Wonga

Kalkulator Wonga

Wonga

Kalkulator Wonga dostępny jest na stronie Wonga i pozwoli CI obliczyć ratę i koszt pożyczki - naciśnij baner aby przejść na stronę Wonga i skorzystać z kalkulatora pożyczki.

Wykorzystując kalkulator Wonga możesz obliczyć wysokość ratę pożyczki ratalnej albo obliczyć całkowity koszt pożyczki ratalnej i dobrać je do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Kalkulator Wonga pozwoli Ci także sprawdzić termin spłaty pożyczki na raty.

Jak skorzystać z kalkulatora pożyczki ratalnej Wonga? Aby to zrobić przejdź na stronę Wonga, a następnie przesuwając suwaki na kalkulatorze możesz łatwo dobierać parametry pożyczki ratalnej: kwotę, okres spłaty, czy wysokość raty.

 

Oblicz ratę pożyczki

Korzystając z kalkulatora Wonga (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną wysokość ratę pożyczki oraz jej koszt, ale musisz wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki ratalnej Wonga - pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać ją.

Kalkulator pożyczki ratalnej Wonga może jednak pomóc Ci przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić:

Zmiana kalkulatora Wonga? - poinformuj nas o tym, że zmienił się kalkulator Wonga albo innych istotne informacje związane z pożyczkowym kalkulatorem Wonga, dziękujemy 🙂.

 

Rejestracja Wonga

Aby skorzystać z oferty pożyczki Wonga należy się zarejestrować. Przejdź na stronę Wonga na której korzystając z suwaków wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki i naciśnij przycisk Sprawdź ofertę pod jedną z propozycji pożyczki, które przedstawi CI Wonga.

Na kolejnej stronie Załóż konto Wonga:

 • podaj adres e-mail, który będzie używany do logowania Wonga i powtórz adres e-mail w kolejnym polu
 • wpisz hasło - Twoje hasło logowania Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum: jedną dużą literę, jedną małą literę oraz jedną cyfrę. W kolejnym polu powtórz hasło logowania Wonga

zakładając konto Wonga zaakceptuj zgody:

 • Akceptacja Polityki Prywatności i Regulaminu Serwisu (wymagana)
 • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych od Wonga.pl sp. z o.o. (nie jest wymagana)

Jeśli któreś z wprowadzonych pól zostanie wypełnione niepoprawnie otrzymasz komunikat:

 • "To pole jest obowiązkowe" albo "Proszę podać poprawny adres e-mal" - dla pierwszego z pól
 • "Wpisz hasło" albo "Hasła muszą pasować", "Prosimy wpisz tę samą wartość ponownie" czy też "Twoje hasło powinno zawierać 8 znaków, w tym minimum: jedną dużą literę, jedną małą oraz jedną cyfrę."

Treści komunikatów są czytelne i intuicyjne, a gdy wszystkie dane będą zgodne z oczekiwaniami naciśnij przycisk Zarejestruj się.

Warto wiedzieć, że Wonga.pl sp. z o.o. przetwarza Twoje dane, aby wykonać zawartą z Tobą umowę pożyczki, zarejestrować Twoje konto w serwisie wonga.pl i umożliwić Ci korzystanie z platformy edukacyjnej Kapitalni.org oraz dla własnych celów marketingowych, a szczegółowe informacje znajdziesz w polityce prywatności na stronie firmy.

Na stronie Wonga Twoje dane są poufne i bezpieczne, gdyż połączenie jest szyfrowane.

 

Wonga Kalkulator - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Wonga:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 50 - 20 000 zł na 2 - 60 mies.
 • wydłużenie spłaty: do 3 razy
 • dane rejestrowe:
 • NIP Wonga: 1132853869
 • REGON Wonga: 146025969
 • KRS Wonga: 0000412352
 • Infolinia Wonga: 22 388 88 88, 660 168 100

Wonga Kalkulator:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Wonga, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Wonga

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Wonga, zobacz też logowanie Wonga

Wonga logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Wonga

50 - 20 000 zł

Spłata w

2 - 60 mies.

Przedłużenie spłaty: do 3 razy

Wonga pożyczka ratalna, to pożyczka do 20.000 zł z możliwością spłaty nawet w 60 ratach, a dodatkowo bezkosztowa przerwa w spłacaniu pożyczki oraz 7 dni odroczenia spłaty - sprawdź warunki pożyczki i opinie o Wonga.

 

Wonga warunki

Aby otrzymać pożyczkę ratalną od Wonga:

 • musisz posiadać dowód osobisty - potrzebny nr dowodu
 • musisz posiadać rachunek bankowy w Polsce
 • oraz aktywny nr telefonu komórkowego
 • masz 18 lat - nie ma górnego ograniczenia wieku
 • firma udziela pożyczek tylko obywatelom Polski

 

Czy Wonga weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

WongaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Wonga weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Wonga sprawdza BIK
 • Wonga sprawdza BIG
 • Wonga sprawdza KRD
 • Wonga sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki spłacanej w 60 ratach: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 30 144 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 10 144 zł (w tym: prowizja 10 1441 zł, odsetki 0 zł), 60 miesięcznych rat w wysokości 502,40 zł. Dane aktualne na dzień 20.05.2019 r.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 84,9 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 2213,85 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 713,85 zł (w tym: prowizja 713,85 zł, odsetki 0 zł), 15 miesięcznych rat w wysokości 147,59 zł. Dane aktualne na dzień 20.05.2019 r.

Koszt 10 zł dotyczy tylko nowych klientów. Wysokość pożyczki, koszt oraz czas, na jaki jest udzielana, są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Wonga, kontakt Wonga i logowanie Wonga oraz strona www poniżej.

 

Wonga współpracuje z bankami

Wonga.com współpracuje z wieloma bankami, między innymi Alior Bank, Bank Ochrony Środowiska, BGŻ BNP Paribas, BPH, BZ WBK, Deutsche Bank, Getin Bank, Idea Bank, ING, Inteligo, Invest Bank, Credit Agricole, mBank, Millennium, Pekao SA, PKO BP, Pocztowy, Raiffeisen-POLBANK, Toyota Bank, VW Bank.

Jeżeli również posiadasz konto w jednym z tych banków, to właśnie z niego wykonaj przelew weryfikacyjny - w ten sposób Twój przelew szybciej znajdzie się na rachunku Wonga, a co za tym idzie szybciej otrzymasz pożyczkę.

 

Ile od Wonga?

Zobacz ile możesz otrzymać od Wonga w ramach pożyczki ratalnej:

 • pożyczka Wonga może być udzielona na kwotę nawet do 20.000 zł, minimalna kwota pożyczki to 50 zł
 • spłata w okresie od 2 do 60 miesięcy,

Pamiętaj, że pożyczkę otrzymasz, jeśli otrzymasz od Wonga pozytywną decyzję kredytową. W tym samym czasie możesz mieć tylko jedną aktywną pożyczkę, ale Wonga oferuje możliwość przedłużenia spłaty.

Kliknij przycisk, aby przejść na stronę oferty.

 

Kalkulator Wonga

Wonga

Kalkulator pożyczki Wonga znajdziesz na stronie Wonga, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Wonga

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Wonga) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Wonga użyty na stronie www Wonga może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Wonga

 

Wonga jak otrzymać

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Wonga.

Korzystając z suwaków wybierz kwotę i okres oferty:

 • dla pożyczek z terminem spłaty do 60 dni - pożyczka krótkoterminowa
 • dla pożyczek z terminem spłaty powyżej 60 dni - pożyczka ratalna

 

Wonga weryfikacja

Jeżeli wnioskujesz po raz pierwszy o pożyczkę Wonga, musisz potwierdzić swoje dane:

 • Wonga wymaga przelewu w kwocie 10 gr na jedno z kont bankowych (lista jest długa, patrz poniżej).

W ten sposób firma potwierdza Twoje dane oraz otrzymuje numer rachunku, na który przeleje pożyczkę.

 

Przedłużenie spłaty Wonga

Spłatę chwilówki w Wonga.pl możesz przedłużyć na okres od jednego do trzydziestu dni. Co musisz zrobić:

 • skontaktuj się z konsultantem Wonga - telefon kontaktowy poniżej,
 • po akceptacji prośby o przedłużenie wpłacić na konto pożyczkodawcy prowizję od udzielonej pożyczki (szczegółowych inf. udzieli Ci konsultant Wonga),
 • wniosek o przedłużenie powinien zostać złożony pomiędzy 7 dniem przed terminem spłaty a godziną 17:00 w dniu terminu spłaty,
 • pożyczkę w Wonga nie możesz przedłużać więcej niż 3 razy.

 

Problemy ze spłatą

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, skorzystaj z możliwości przedłużenia terminu spłaty, o którym wspomniano powyżej - skontaktuj się z Wonga.

Pamiętaj, że jeżeli nie spłacisz pożyczki w terminie, to informacja o Twoim zadłużeniu może trafić do BIK - nie czekaj, skontaktuj się z Wonga.

Jeżeli planujesz wydłużyć okres spłaty, zadzwoń do Wonga i z konsultantem uzgodnij dogodny termin spłaty pożyczki - sprawdź też bezkosztową przerwę w spłacaniu pożyczki.

 

Bezkosztowa przerwa w spłacaniu

Wonga bezpłatnie przesunie termin spłaty wskazanej przez Ciebie raty na koniec okresu, na jaki udzielono pożyczki.

Oferta dostępna:

 • po spłacie 2 rat,
 • raz na 12 miesięcy,
 • max. 3 razy w okresie trwania pożyczki,
 • pod warunkiem braku zaległości w spłatach

Aktywacja oferty możliwa najwcześniej na 14 dni przed terminem płatności danej raty, nie później niż w terminie jej płatności.

 

7 dni odroczenia spłaty

Wonga bezpłatnie odroczy o 7 dni termin spłaty wybranej przez Ciebie raty.

Oferta dostępna:

 • po spłacie 2 rat,
 • raz na 3 miesiące,
 • pod warunkiem braku zaległości w spłatach

Aktywacja oferty możliwa najwcześniej na 14 dni przed terminem płatności danej raty, nie później niż w terminie jej płatności.

 


⚡Kalkulator Wonga, koszt pożyczki ratalnej Wonga, ile kosztuje pożyczka na raty Wonga? ⭐Pożyczka na raty Wonga ⚡kalkulator, wylicz ratę pożyczki, skorzystaj z kalkulatora Wonga: ⚡pożyczka od 50 do 20 000 PLN ⏰ na okres 2 - 60 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!