Kalkulator Provident

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator Provident dostępny jest na stronie Provident i pozwoli CI obliczyć ratę i koszt pożyczki - naciśnij baner aby przejść na stronę Provident i skorzystać z kalkulatora pożyczki.

Wykorzystując kalkulator Provident możesz wyliczyć ratę pożyczki albo obliczyć koszt pożyczki i dobrać je do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Kalkulator Provident pozwoli Ci także sprawdzić termin spłaty pożyczki.

Jak skorzystać z kalkulatora Provident? Aby to zrobić przejdź na stronę Provident, a następnie przesuwając suwaki na kalkulatorze możesz łatwo dobierać parametry pożyczki.. Pamiętaj też aby sprawdzić czy dla pierwszej pożyczki Provident RRSO wynosi 0% - to warunek konieczny, aby pożyczka Provident była darmowa. Jeśli RRSO jest inne niż zero procent, to pożyczka Provident nie jest darmowa!

 

Oblicz ratę pożyczki

Korzystając z kalkulatora Provident (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną ratę pożyczki oraz jej koszt, ale musisz wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki Provident - pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać ją.

Kalkulator Provident może jednak pomóc Ci przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić:

Zmiana kalkulatora Provident? - poinformuj nas o tym, że zmienił się kalkulator Provident albo innych istotne informacje związane z pożyczkowym kalkulatorem Provident, dziękujemy 🙂.

 

Rejestracja w Provident

Jeżeli jesteś nowym klientem Provident Polska, to musisz się zarejestrować. Przejdź na stronę oferty, na której podaj:

 • adres email
 • imię i nazwisko
 • Twój numer PESEL
 • telefon kontaktowy, ewentualnie dodatkowo opcjonalny numer kontaktowy

Wyraź zgody:

 • na przetwarzanie danych, w tym profilowanie, w celach marketinowych przez Provident Polska SA
 • na udostępnianie danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych
 • na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna), wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)

Udzielenie tych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokona Provident na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.

Na kolejnych ekranach podaj dane finansowe oraz zweryfikuj swoje dane.

 

Provident Kalkulator - zobacz co jeszcze wiemy o pożyczce Provident:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • pierwsza pożyczka za darmo do 1500 zł na 120 dni
 • kolejna pożyczka 300 - 20.000 zł na 3 - 36 mies.
 • wydłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie
 • dane rejestrowe:
 • NIP Provident: 5251571292
 • REGON Provident: bd
 • KRS Provident: 0000009389
 • Infolinia Provident: 600 400 101

Provident Kalkulator:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Provident, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Provident

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Provident, zobacz też logowanie Provident

Provident logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20.000 zł

Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 120 dni za darmo
Spłata w

3 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

Pożyczka samoobsługowa Provident to od 300 do nawet 20.000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy i pożyczka na start do 2000 zł na 5 miesiące z RRSO 0%. Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz Provident pożyczkę online, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Sprawdź opinie o Provident, zapoznaj się też z ofertą specjalną Pożyczka NA START Provident.

 

Provident wymagania

Aby ubiegać się o pożyczkę Provident:

 • musisz być osobą pełnoletnią,
 • posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym,
 • być obywatelem RP
 • mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)

 

Pożyczki samoobsługowa - wymagania

Dla pożyczki samoobsługowej dodatkowo:

 • musisz posiadać telefon komórkowy - indywidualne kody PIN wysyłane są wyłącznie na podany numer telefonu komórkowego
 • musisz posiadać rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem - szczegóły poniżej
 • złożenie wniosku o pożyczkę samoobsługową możliwe jest jedynie przez internet
 • złóż wniosek o pożyczkę samoobsługową Provident - kliknij banner lub przycisk

 

Czy Provident weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

ProvidentAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Provident sprawdza BIK
 • Provident sprawdza BIG
 • Provident sprawdza KRD
 • Provident sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka na Start” obowiązuje od 06.03.2019 r. Oferta dotyczy Pożyczki Samoobsługowej oferowanej przez internet i spłacanej w 5 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki w wysokości od 500 do 2.000 zł. Z oferty „Pożyczka na Start” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1.500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1.500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5 miesięcznych równych raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki na Start.

Oferta produktowa „Pożyczka na 48 miesięcy” obowiązuje od 29.11.2018 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 48 miesięcznych ratach w kwotach od 5.000 zł do 20.000 zł. Z oferty „Pożyczka na 48 miesięcy” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.800 zł, całkowita kwota do zapłaty 13.008,48 zł, oprocentowanie stałe 5%, całkowity koszt kredytu 2.208,48 zł (w tym: prowizja 927,00 zł, odsetki 1.281,48 zł), 48 miesięcznych równych rat po 271,01 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki na 48 miesięcy.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Provident, kontakt Provident i logowanie Provident oraz strona www poniżej.

 

Wniosek o pożyczkę samoobsługową

Jeśli ubiegasz się o Pożyczkę Samoobsługową i posiadasz aktywne konto bankowe, to wypełnienie wniosku będzie bardzo proste. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident, na której wypełnij wniosek online (bez wychodzenia z domu). Jeśli jesteś nowym klientem, to niezbędne będzie wprowadzenie Twoich danych (w sekcji "Poznamy się"):

 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • PESEL
 • Nr dowodu osobistego
 • Nr telefonu komókowego

oraz danych niezbędnych do założenia konta (sekcja "Załóż swoje konto"):

 • Adres email (x2)
 • Hasło

Wymagane jst również udzielenie wymaganych zgód, które masz prawo wycofać w dowolnym momencie. Dodatkowe informacje w kolejnych akapitach, a następnie

 • Sprawdź i zaakceptuj swoją ofertę
 • Potwierdź swoje dane
 • Pieniądze od Provident otrzymasz przelewem

 

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki samooobsługowej Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

 

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Provident użyty na stronie www Provident może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Provident, zobacz też: pierwsza pożyczka Provident za darmo

 

Więcej niż jedna pożyczka

Informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms'em.

Zaloguj się na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident.

Istnieje również możliwość wystąpienia o kolejną pożyczkę samoobsługową przed spłatą poprzedniej pożyczki, zaloguj się na swoje konto i sprawdź szczegóły oferty Provident.

 

Przesunięcie spłaty

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki Provident jest jak najbardziej możliwe.

Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki;
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty;
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu;
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat;
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

 

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

 • Pożyczka na okres 6 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 12 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 18 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 36 miesięcy - 6 przesunięć terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 44 miesięcy - 8 przesunięć terminiu spłaty raty.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

 

1. POŻYCZKA ZA DARMO

Provident organizuje okresowo promocje, w ramach których możesz otrzymać pożyczkę zupełnie za darmo. Taką promocją jest "Pożyczka na Start" od Provident - warunek 0 kosztów przy spłacie pożyczki w 4 miesiące:

 • Wnioskujesz o kwotę od 500 do 1 500 zł
 • Wybierasz termin spłaty 4 miesiące
 • Oddajesz w 4 równych ratach tyle, ile pożyczyłeś
 • RRSO 0%

Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Providenta i dotyczy wyłącznie umów zawieranych przez Internet - kliknij przycisk, aby przejść na stronę oferty.

 


⚡Kalkulator Provident, koszt pożyczki Provident, ile kosztuje pożyczka Provident? ⭐Pożyczka Provident ⚡kalkulator, wylicz ratę lub koszt pożyczki, skorzystaj z kalkulatora Provident: ⚡pożyczka od 300 do 20.000 PLN ⏰ na okres 3 - 36 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!