INSTANTOR

INSTANTOR to usługa, która pozwala zweryfikować Twoją tożsamość bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego w kwocie od 0,01 do 1 zł. Poza potwierdzeniem Twojej tożsamości, INSTANTOR pozwala także zweryfikować Twoją zdolność kredytową, przy czym metoda ta jest opcjonalna i wymaga Twoje zgody, a jeśli nie chcesz z niej korzystać możesz wykonać tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

Dzięki usłudze INSTANTOR weryfikacja Twojego wniosku pożyczkowego odbywa się bez żadnych kosztów, nie musisz mieć środków na rachunku bankowym aby otrzymać pożyczkę, co więcej, możesz mieć nawet debet na koncie, a i tak weryfikacja Twojej tożsamości i zdolności kredytowej może zostać wykonana.

INSTANTOR to również większa anonimowość - wysyłając od 1 gr do 1 zł na konto firmy pożyczkowej zostawiasz ślad w historii rachunku bankowego - jeżeli chcesz tego uniknąć, rozwiązaniem może być właśnie usługa INSTANTOR albo odbiór pożyczki na poczcie.

🥇INSTANTOR INSTANTOR to usługa, która pozwala zweryfikować Twoją tożsamość bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego w kwocie od 0,01 do 1 zł. Poza potwierdzeniem Twojej tożsamości, INSTANTOR pozwala także zweryfikować Twoją zdolność kredytową, przy czym metoda ta jest opcjonalna i wymaga Twoje zgody, a jeśli nie chcesz z niej korzystać możesz wykonać tradycyjny przelew na rachunek bankowy.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!