Bazy Zaplo

Zaplo

Jakie bazy sprawdza Zaplo? Czy Zaplo weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF?

 • Zaplo sprawdza bazy BIK
 • Zaplo sprawdza bazy BIG
 • Zaplo sprawdza bazy KRD
 • Zaplo sprawdza bazy ERIF

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką Zaplo.

Czy Zaplo sprawdza inne bazy? Albo Zaplo nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Zaplo a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Zaplo bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza Zaplo? - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Zaplo:

 • wiek 21 - 75 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 15 000 zł na 3 - 36 mies.
 • wydłużenie spłaty: 4x wakacje pożyczkowe
 • dane rejestrowe:
 • NIP Zaplo: 521-366-08-75
 • REGON Zaplo: 146952871
 • KRS Zaplo: 0000483782
 • Infolinia Zaplo: 221 333 888

Zaplo bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza Zaplo?:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Zaplo, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Zaplo

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Zaplo, zobacz też logowanie Zaplo

Zaplo logo
od 21 do 75 lat
Ratalna Zaplo

1000 - 15 000 zł

Spłata w

3 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: 4x wakacje pożyczkowe

Zaplo to szybka pożyczka od 1000 do nawet do 15.000 zł na okres od 3 do nawet 36 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zbędnych dokumentów - przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo. Przetestuj Zaplo - sprawdź promocję!

Pożyczka Zaplo niedostępna

Pożyczka Zaplo nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Łatwa PożyczkaWongaPożyczka GO

 

 

Zaplo to szybka pożyczka od 1000 do nawet do 15.000 zł na okres od 3 do nawet 36 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zbędnych dokumentów - przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo. Przetestuj Zaplo - sprawdź promocję!

Pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut jeśli posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracuje Zaplo: Alior Bank, Getin Bank, PKO Bank Polski. A jeśli posiadasz konto w innym banku? W takim przypadku pieniądze otrzymasz zgodnie z godzinami sesji bankowych, a wspomniany czas 15 minut liczony jest od momentu wydania przez nas pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

 

Zaplo warunki

Aby uzyskać pożyczkę w Zaplo należy spełnić poniższe warunki:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkasz w Polsce
 • jesteś w wieku od 21 do 75 lat
 • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
 • posiadasz konto bankowe, którego jesteś właścicielem

A jeśli jesteś już klientem Zaplo i chcesz się zalogować, to wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się", kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

 

Czy Zaplo weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

ZaploAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Zaplo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Zaplo sprawdza BIK
 • Zaplo sprawdza BIG
 • Zaplo sprawdza KRD
 • Zaplo sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 8 712 zł (w tym: prowizja 7 500 zł, odsetki 1 212 zł); całkowita kwota do zapłaty 16 212 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 450,33 zł i ostatnia 36 rata: 450,45 zł). Kalkulacja na dzień 03.12.2018. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Zaplo, kontakt Zaplo i logowanie Zaplo oraz strona www poniżej.

 

Zaplo zdolność kredytowa

Do uzyskania pożyczki w Zaplo konieczne jest też

 • uzyskanie pozytywnej oceny podczas badania Twojej zdolności kredytowej
 • nie możesz również być wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej)

Do uzyskania pożyczki Zaplo wymagany jest również aktywny profil klienta

 • zarejestruj się jeżeli nie posiadasz takiego profilu - rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Chcę pożyczkę”

 

Zaplo - wniosek

Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę Zaplo, to proste:

 • kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Zaplo
 • skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej Zaplo, znajdziesz go w prawej części strony.
 • Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy.

W kolejnych krokach uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku.

Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny profil klienta. Jeśli skorzystasz z usługi Instantor, możesz wnioskować aż do 10 000 zł bez zaświadczeń o dochodach! Jeśli nie korzystasz z Intatora bez zaświadczeń otrzymasz do 7 000 zł.

 

Instantor - bez przelewu

Składając wniosek w Zaplo możesz potwierdzić swoje dane wykonując przelew weryfikacyjny albo skorzystać z usługi Instantor, czyli systemu, dzięki któremu możesz ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

 • z Instantor możliwość wnioskowania o pożyczkę do 15 000 zł bez przedstawiania żadnych dokumentów potwierdzających Twoje dochody,
 • brak konieczności wykonywania przelewu 1 grosza,
 • błyskawiczna wypłata pieniędzy na Twoje konto.
 • złóż wniosek o pożyczkę w Zaplo

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na skorzystanie z usługi Instantor, to pamiętaj, że opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem.

Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

 

Aplikacja mobilna Zaplo

Zaplo udostępnia aplikację mobilną, w której możesz monitorować jaka kwota pozostała do spłaty i z którą masz dostęp do Twojego profilu klienta.

W aplikacji mobilnej Zaplo znajdziesz wiele ułatwień, m.in. opcję ustawienia przypomnień o nadchodzącym terminie spłaty raty czy funkcję odblokowywania aplikacji przy pomocy odcisku palca.

Dzięki aplikacji dowiesz się także o dostępnych rabatach.

 

Szczegóły pożyczki Zaplo

Możesz wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 15 000 zł, na okres od 3 do 36 miesięcy.

Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz i interesujący Cię termin, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej Zaplo

 

Kalkulator Zaplo

Zaplo

Kalkulator pożyczki Zaplo znajdziesz na stronie Zaplo, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Zaplo

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Zaplo) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Zaplo użyty na stronie www Zaplo może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Zaplo

 

Spłata pożyczki Zaplo

Wszystkie informacje znajdziesz w panelu klienta. Wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij "Zaloguj się" (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie "Zapomniałeś hasła?”. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

 

Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

 • Alior Bank (https://aliorbank.pl)
 • Bank Pekao S.A. (https://www.pekao24.pl/)
 • Getin Bank (https://secure.getinbank.pl/)
 • mBank (https://online.mbank.pl/pl)
 • Millennium Bank (http://www.bankmillennium.pl/)
 • PKO Bank Polski (https://www.ipko.pl/)

Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

 

Wakacje pożyczkowe Zaplo

W trakcie spłaty pożyczki mogą pojawić się inne wydatki lub nieprzewidziane trudności w spłacie pożyczki. Zaplo wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i daje Ci możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli w Zaplo masz możliwość przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza?

Otrzymasz od Zaplo wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna. Kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu.

Aktualnie w przypadku pożyczki na 36 miesiące istnieje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych nawet 4 razy.

 

Przetestuj Zaplo

Promocja Przetestuj Zaplo obowiązuje w dniach 05.02.2019r. - 31.03.2019 r.

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które w czasie trwania promocji, czyli do 31.03.2019:

 • złożyły wniosek o pierwszą pożyczkę oraz
 • otrzymały decyzję o przyznaniu pierwszej pożyczki.

W przypadku dokonania spłaty całkowitej kwoty pożyczki w terminie 30 dni od zawarcia umowy, nie ponosisz kosztów prowizji i odsetek umownych!

Z promocji można skorzystać tylko raz, promocja łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez organizatora, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji, z oferty nie mogą skorzystać pracownicy i osoby współpracujące z Zaplo.

 


💲Zaplo bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza Zaplo na raty? ⭐Pożyczka ratalna Zaplo bazy BIK, BIG, KRD, ERIF; ❓zobacz jakie bazy sprawdza Zaplo: ✅BIK, KRD, BIG, ERIF, Zaplo to ⚡pożyczka od 1000 do 15 000 PLN ⏰ na okres 3 - 36 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!