Bazy Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana

Jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana? Czy Pożyczka poszukiwana weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF?

 • Pożyczka poszukiwana sprawdza bazy BIK
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza bazy BIG
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza bazy KRD
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza bazy ERIF

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką Pożyczka poszukiwana.

Czy Pożyczka poszukiwana sprawdza inne bazy? Albo Pożyczka poszukiwana nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka poszukiwana bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana? - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Pożyczka poszukiwana:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 1000 - 5000 zł na 3 - 30 mies.

Pożyczka poszukiwana bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana?:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Pożyczka poszukiwana, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Pożyczka poszukiwana

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Pożyczka poszukiwana, zobacz też logowanie Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Pożyczka poszukiwana

1000 - 5000 zł

Spłata w

3 - 30 mies.

Pożyczka poszukiwana to pożyczka ratalna do 5000 zł ze spłatą od 3 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Pożyczka poszukiwana to także przejrzyste i proste zasady, szybka decyzja przez SMS i bezpieczny wniosek online - przeczytaj opinie o Pożyczka poszukiwana.

Pożyczka Pożyczka poszukiwana niedostępna

Pożyczka Pożyczka poszukiwana nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

ProvidentMonedo NowŁatwa Pożyczka

 

 

Pożyczka poszukiwana to pożyczka ratalna do 5000 zł ze spłatą od 3 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Pożyczka poszukiwana to także przejrzyste i proste zasady, szybka decyzja przez SMS i bezpieczny wniosek online - przeczytaj opinie o Pożyczka poszukiwana.

 

Pożyczka poszukiwana, dla osób które

 • są w wieku od 20 do 80 lat;
 • posiadają stałe miesięczne dochody;
 • nie figurują w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej jako osoby o negatywnej historii;
 • posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty.

 

Czy Pożyczka poszukiwana weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Pożyczka poszukiwanaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza BIK
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza BIG
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza KRD
 • Pożyczka poszukiwana sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla kwoty pożyczki o wartości 4 000 zł udzielonej na okres 30 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10% rocznie, kwota raty wynosi 284,52 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 4535,15 zł (w tym: opłata operacyjna: 4 000 zł, odsetki 535,15 zł), całkowita kwota do spłaty to 8535,15 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładowej pożyczki wynosi 97,01%. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.02.2018 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Pożyczka poszukiwana, kontakt Pożyczka poszukiwana i logowanie Pożyczka poszukiwana oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka poszukiwana kroki

Przejdź na stronę

 • wybierz kwotę na kalkulatorze. Możesz wnioskować o kwotę od 1000 zł do 5000 zł na okres od 3 miesięcy do 30 miesięcy
 • wypełnij wniosek online - te dane wystarczą do podjęcia decyzji o pożyczce. Pamiętaj o sprawdzeniu poprawności podanych informacji na każdym kroku formularza
 • odbierz SMS z decyzją o przyznaniu pożyczki. Pożyczka poszukiwana prześle wiado­mość na numer, który podałeś wcześniej we wniosku.
 • oczekuj na kuriera z umową pożyczki. Po przekazaniu nam podpisanej umowy otrzymasz środki w wybrany przez Ciebie sposób: na poczcie, w banku lub bezpośrednio na koncie.

 

Kalkulator Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana

Kalkulator pożyczki Pożyczka poszukiwana znajdziesz na stronie Pożyczka poszukiwana, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Pożyczka poszukiwana

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Pożyczka poszukiwana) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Pożyczka poszukiwana użyty na stronie www Pożyczka poszukiwana może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Pożyczka poszukiwana

Pożyczka poszukiwana - spłata pożyczki

Raty można spłacać za pomocą elektronicznego przelewu bankowego, płatności w dowolnym banku, na poczcie lub w Agencji Opłat. W przypadku płatności na poczcie lub w Agencji Opłat może wystąpić 3 dniowe opóźnienie.

Płatności związanych z pożyczką należy dokonywać na konto podane w Umowie pożyczki.

W przypadku przedterminowej spłaty pożyczki zmniejsza się jej koszt w wyniku czego zobowiązania są mniejsze. Jeśli będzie miała miejsce nadpłata zwrócone zostaną nienależne koszty. Przed dokonaniem spłaty należy skontaktować się z SMS Kredyt - konsultant wyliczy dokładną kwotę do spłaty na dzień, w którym zostanie ona zaplanowana. Kwota będzie już obniżona o nienależne koszty.

 

Pożyczka poszukiwana - zmiana terminu spłaty

W przypadku spłat pożyczek wieloratalnych możliwa jest zmiana dnia spłaty raty (np. z 15 dnia miesiąca na 25). W celu zmiany dnia spłaty należy przesłać pisemny wniosek na adres:

SMS Kredyt Sp. z o. o.
ul. Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. W uzasadnionych przypadkach, SMS Kredyt zastrzega sobie prawo do odmowy zmiany dnia spłaty rat.

 

Pożyczka poszukiwana - o firmie

PozyczkaPoszukiwana.pl to portal, dzięki któremu możesz złożyć wniosek o pożyczkę w SMS Kredyt Sp. z o.o.

Firma działa na rynku pożyczkowym od 2007 roku, więc gwarantuje jakość obsługi oraz bezpieczeństwo na każdym etapie procesu online.

Jest to całkowicie polska firma, z polskim kapitałem.

 


💲Pożyczka poszukiwana bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana na raty? ⭐Pożyczka ratalna Pożyczka poszukiwana bazy BIK, BIG, KRD, ERIF; ❓zobacz jakie bazy sprawdza Pożyczka poszukiwana: ✅BIK, BIG, KRD, ERIF, Pożyczka poszukiwana to ⚡pożyczka od 1000 do 5000 PLN ⏰ na okres 3 - 30 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!