Bazy DuoCash

DuoCash

Jakie bazy sprawdza DuoCash? Czy DuoCash weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF?

 • DuoCash nie sprawdza bazy BIK, DuoCash pożyczka bez BIK
 • DuoCash nie sprawdza bazy BIG, DuoCash pożyczka bez BIG
 • DuoCash nie sprawdza bazy KRD, DuoCash pożyczka bez KRD
 • DuoCash nie sprawdza bazy ERIF, DuoCash pożyczka bez ERIF

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką DuoCash.

Czy DuoCash sprawdza inne bazy? Albo DuoCash nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza DuoCash a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

DuoCash bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza DuoCash? - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce DuoCash:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 2500 - 25 000 zł na 12 - 48 mies.
 • pożyczka dla zadłużonych
 • dane rejestrowe:
 • NIP DuoCash: 5252684957
 • REGON DuoCash: 365892926
 • KRS DuoCash: 0000647952
 • Infolinia DuoCash: 222 922 291

DuoCash bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza DuoCash?:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie DuoCash, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka DuoCash

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o DuoCash, zobacz też logowanie DuoCash

DuoCash logo
Pożyczka bez BIK, BIG, KRD, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna DuoCash

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 48 mies.

DuoCash to szybkie pożyczki ratalne od 2500 do 25 000 zł, to również pożyczki dla zadłużonych i osób ze złym BIK, KRD czy ERIF - z negatywną historią kredytową. Duocash nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! Duocash udziela pożyczek osobom ze złą historią kredytową (zły BIG czy BIG), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Duocash.

Pożyczka DuoCash niedostępna

Pożyczka DuoCash nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

WongaSmartneyProvident

 

 

DuoCash to szybkie pożyczki ratalne od 2500 do 25 000 zł, to również pożyczki dla zadłużonych i osób ze złym BIK, KRD czy ERIF - z negatywną historią kredytową. Duocash nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! Duocash udziela pożyczek osobom ze złą historią kredytową (zły BIG czy BIG), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Duocash.

 

Wymagania DuoCash

Duocash udzieli pożyczki osobie:

 • w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta
 • pożyczkobiorca musi zamieszkiwać na terenie Polski
 • do udzielenia pożyczki wymagany jest gwarant, czyli poręczyciel, który może być w wieku od 18 do 75 lat, mieć pozytywną historię kredytową oraz nieruchomość.

Duocash nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających dochód.

Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Duocash być może nie sprawdzi Twoich baz, Twojego BIK, BIG, KRD czy ERIF, ale zapewne sprawdzi bazy gwaranta!

 

Czy DuoCash weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

DuoCashAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza DuoCash weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • DuoCash nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy DuoCash weryfikuje inne bazy
 • DuoCash nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy DuoCash weryfikuje inne bazy
 • DuoCash nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy DuoCash weryfikuje inne bazy
 • DuoCash nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy DuoCash weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki pożyczasz 20000 zł na 48 miesięcy, płacąc 963.3 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 46237.91 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 20000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, 62.41% RRSO (zmienna). Minimalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy, a maksymalny okres spłaty pożyczki to 24 miesiące. Minimalna kwota pożyczki wynosi 2500 zł, maksymalna 25000 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie DuoCash, kontakt DuoCash i logowanie DuoCash oraz strona www poniżej.

 

DuoCash - proces pożyczkowy

Pożyczanie w DuoCash jest bardzo proste. Pierwszym zadaniem jest wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego. Kiedy DuoCash zaakceptuje Twoją aplikację, wskazany przez Ciebie gwarant otrzyma link ze swoją częścią wniosku. Tak samo jak Ty musi go uzupełnić i przesłać do DuoCash, aby przedstawiciel firmy mógł przeanalizować Wasze dokumenty.

Zarówno pożyczkobiorca, jak i gwarant otrzymują także formularz online z pytaniami o comiesięczne dochody i wydatki. Należy uczciwie i rzetelnie uzupełnić wskazane pola. DuoCash musi mieć pewność, że obie strony są w stanie w terminie regulować raty pożyczki.

W kolejnym kroku DuoCash skontaktuje się z Tobą i z gwarantem pożyczki. W trakcie rozmowy przedstawicie DuoCash zechce potwierdzić szczegóły pożyczki i upewnić się, że obie strony są świadome swoich obowiązków. DuoCash dokłada starań, aby przelew został wykonany w ciągu 48 godzin od zaakceptowania umowy przez gwaranta. Pieniądze wpływają na jego konto i jest on zobowiązany przekazać je pożyczkobiorcy.

 

Duocash - gwarant

Duocash nie udziela pożyczek bez gwaranta. Gwarant oznacza dla firmy, że jesteś godny zaufania bez względu na Twoją historię kredytową. Jednocześnie też gwarant odpowiedzialny jest za uiszczenie płatności kredytu, w sytuacji, gdy jako kredytobiorca nie jesteś w stanie pokryć miesięcznych rat.

Również na konto gwaranta zostaje wypłacona kwota pożyczki - kiedy pożyczka zostanie zatwierdzona, pieniądze przelewane są na konto gwaranta w celu zapobieżenia oszustwu i upewnienia się, że jest on świadomy swoich obowiązków. Gwarant przekazuje pożyczkobiorcy pieniądze przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

 

Gwarantem może zostać

Gwarantem w Duocash może zostać każdy, kto:

 • zna pożyczkobiorcę i wie że jest on w stanie spłacić kredyt;

Dodatkowo:

 • gwarant powinien być właścicielem nieruchomości na terenie Polski, osobą w wieku 18-75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości
 • gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę, dlatego tak ważna jest jego stabilność finansowa.

 

Duocash - o firmie

Duocash jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów.

Duocash kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy niż cyfry i statystyki. Duocash działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

 

Kalkulator DuoCash

DuoCash

Kalkulator pożyczki DuoCash znajdziesz na stronie DuoCash, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora DuoCash

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od DuoCash) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator DuoCash użyty na stronie www DuoCash może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki DuoCash

 

Duocash - kiedy kasa

Pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacana jest w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, pożyczka może być wypłacona w ciągu 24 godzin.

Co spowalnia proces pożyczkowy DuoCash:

 • niemożność skontaktowania się z Tobą lub Twoim gwarantem.
 • złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym.
 • konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

Składając wniosek o pożyczkę w DuoCash warto odbierać telefony, poproś też o to samo gwaranta.

 

Duocash - opinie

Opinie o DuoCash ze strony www firmy:

 • Maria: Żadna firma nie chciała przyznać mi pożyczki. Dopiero DuoCash wyciągnęło do mnie pomocną dłoń. Pieniądze otrzymałam bez większych trudności.
 • Krzysiek: DuoCash nie ocenia twojej historii kredytowej. Wystarczy zaufana osoba i możesz starać się o pieniądze.
 • Marek: Zostałem gwarantem mojego przyjaciela. Skoro ktoś pomógł mi, dlaczego ja miałbym nie odwdzięczyć się tym samym?

 


💲DuoCash bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza DuoCash na raty? ⭐Pożyczka ratalna DuoCash bazy BIK, BIG, KRD, ERIF; ❓zobacz jakie bazy sprawdza DuoCash: ✅sprawdza gwaranta, DuoCash to ⚡pożyczka od 2500 do 25 000 PLN ⏰ na okres 12 - 48 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!