Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney

Promocja Smartney TEST 60 DNI ostatnie dni promocji, która trwa do 30.04.2021 23:59:59 a w ramach promocji masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki (od dnia zawarcia umowy) bez ponoszenia żadnych kosztów, czyli bez odsetek i bez prowizji. Uczestnicząc w promocji Smartney należy pamiętać o terminowej spłacie rat wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat).

Pożyczka Smartney

RRSO 15.40%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Spłata w

6 - 60 miesięcy

Pożyczka Smartney

RRSO 15.40%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Spłata w

6 - 60 miesięcy

Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI - to oferta 🚩dla wszystkich klientów Smartney (nie tylko nowych), a we wspomnianej promocji Smartney to pieniądze na okres do 60 dni bez opłat (bez odsetek i prowizji) od 3000 do 60 000 zł i poza promocją na okres od roku do 5 lat. Kody rabatowe Smartney? TAK! Promocja Smartney łączy się z programem kody rabatowe Smartney oraz innymi promocjami organizowanymi w ramach programu kodów rabatowych - poniżej przypomnienie.

🔥Promocja Smartney skierowana jest do wszystkich klientów i dotyczy umów, o które zawnioskowano za pośrednictwem strony promocji.

A jeśli zdecydujesz, że nie chcesz zwrócić całej kwoty pożyczki w okresie 60 dni? Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz również na swoim profilu Smartney w strefie klienta.

Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney

TEST 60 dni za 0 zł

W promocji Smartney ważne są terminy: 🚩brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Smartney Test 60 dni:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy ze Smartney
  • SPŁACASZ RATY – zgodnie z harmonogramem spłat, harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney (zobacz logowanie Smartney)
  • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów

Nie bez kozery w promocji Smartney mowa jest o przetestowaniu pożyczki (stąd też nazwa promocji Smartney): 🚩testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta Smartney.

🚩Logowanie do Smartney (do strefy klienta Smartney)

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

w kolejnym kroku:

  • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

To ważne:

Promocja polega na przyznaniu uczestnikom promocji przez organizatora prawa do spłaty całkowitej kwoty kredytu w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu bez obowiązku ponoszenia kosztów kredytu, to jest odsetek i prowizji, należnych zgodnie z umową kredytu do tego dnia, o ile, do dnia spłaty całkowitej kwoty kredytu, uczestnik promocji spłacił wymagalne w tym okresie raty kredytu, zgodnie z harmonogramem spłaty, stanowiącym załącznik do umowy kredytu.

gdzie:

  • uczestnik to każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji, złoży wniosek o kredyt i zawrze z organizatorem (Smartney) umowę kredytu, bez względu na to, czy umowa o kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z organizatorem (Smartney)
  • organizator to Smartney Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000747738, NIP 5272859012, kapitał zakładowy 25 500 000 zł

Promocja Smartney - dla kogo?

Smartney w promocji TEST 60 DNI to oferta dla osób fizycznych:

  • posiadających dowód osobisty
  • posiadających polski rachunek bankowy
  • i będących w wieku 25 – 70 lat,

🚩Z ofery promocji Smartney mogą skorzystać wszyscy klienci, innymi słowy - to oferta skierowana nie tylko do nowych klientów:

Uczestnikiem Promocji jest każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania Promocji, złoży Wniosek o Kredyt i zawrze z Organizatorem Umowę Kredytu, bez względu na to, czy Umowa o Kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z Organizatorem.

Dodatkowe informacje o promocji Smartney w regulaminie https://smartney-prod-wp.azurewebsites.net/wp-content/uploads/Regulamin-TEST-60-dni_edycja-V_1.03.21-002.pdf , na stronie Promocja Smartney TEST 60 DNI oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 15.40%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Spłata w

6 - 60 miesięcy

Pożyczka Smartney

RRSO 15.40%

Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Spłata w

6 - 60 miesięcy

Dodaj opinię

Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney:

🧮Działanie

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Informacja ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczki po Wielkanoc 2021
    »» Następny »» Pożyczki 1-3 maja 2021 - majówka 2021

Bieżący artykuł na Pożyczki dla Ciebie to "Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney"